Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Víte o novém (již uvedeném) telefonu, který ještě nemá vlastní subfórum? Zde je pro něj to správné místo. Pokud téma telefonu v této sekci bude mít dostatečnou základnu uživatelů, brzy se z něj stane samostatné subfórum. :)
Doplňující pravidla této sekce Hledáte vlákno o mobilu, které tu ještě nedávno bylo?
Pravděpodobně již bylo přesunuto do sekce "Tradiční značky" nebo "Asijské značky", v případě neúspěšného modelu (z hlediska AF) do sekce "Archiv telefonů"

Pokud si myslíte, že zde je vlákno o mobilu, které opravdu žije a zaslouží si vlastní subfórum, tak o tom napište Supovi. :)

Re: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Příspěvekod konar » pon 21. lis 2016 22:51:15

Dík. Provozní slepota. :palec:
  • 0

konar
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Evolveo Strongphone Q8

Reklama

Příspěvekod 1x23 » pon 28. lis 2016 11:28:14

Podle servis Evolveo na Q8 nebude aktualizace na Android 5 a vyssi. Telefon bych uz dalsim lidem nedoporucil. A bez gumove krytky na usb je utopitelny:(. Gumove tesneni se docela snadno ztraci.:(
  • 0

1x23
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: SGS4
Rom: Cyanogenmod 13-NIGHT

Příspěvekod yoggi » pon 28. lis 2016 11:37:54

To nevm co s t im delas :-) ale je jasne, ze bez krytky ti do nej voda natece. Ja mam telefon denne v permanenci, navigace, hry, hudba a nabijim ho kazdy den a krytku porad mam. Navic je porad od prachu, jak doma makam na stavbe a umyvam ho ve vane 2x tydne.
Co me ale zlobi je gpska. Po tom co mi menili desku kvuli nabijecimu konektoru, tak neni presna jak byla driv. Tak budu posilat znovu do servisu.
Co se tyka verze androidu, blby, ale telefon se da pouzivat i tak.
  • 0

yoggi
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: EVOLVEO StrongPhone Q8 LTE Stock ROM Android 4.4.4

Příspěvekod 1x23 » úte 06. pro 2016 22:11:29

Dneska byla aktualizace systemu a ze systemu zmizlo tlacitko aktualizovat. To je super.
  • 0

1x23
Nové Androidě

Příspěvekod 1x23 » úte 06. pro 2016 22:16:25

yoggi píše:To nevm co s t im delas :-) ale je jasne, ze bez krytky ti do nej voda natece. Ja mam telefon denne v permanenci, navigace, hry, hudba a nabijim ho kazdy den a krytku porad mam. Navic je porad od prachu, jak doma makam na stavbe a umyvam ho ve vane 2x tydne.
Co me ale zlobi je gpska. Po tom co mi menili desku kvuli nabijecimu konektoru, tak neni presna jak byla driv. Tak budu posilat znovu do servisu.
Co se tyka verze androidu, blby, ale telefon se da pouzivat i tak.

A silikonove tesneni ti jeste nevypadlo? Uz mam nahradni.
  • 0

1x23
Nové Androidě

Příspěvekod yoggi » úte 06. pro 2016 23:24:18

1x23 píše:
A silikonove tesneni ti jeste nevypadlo? Uz mam nahradni.

Nevypadlo, to mi porad sedi jak ma. Co je mam jinak je osoupana guma po celem tele telefonu. Uz jsem ho poslal znovu na reklamaci kvuli GPS po vymene desky, tak jsem zvedavy na vysledek. Se servisem mam jinak vyborne zkusenosti zatim. Rychly a bezproblemovy. pokazde jsem mel telefon zpatky do tydne od odeslani.
  • 0

yoggi
Nové Androidě

Příspěvekod 1x23 » stř 07. pro 2016 6:17:26

Jak casto mas telefon v servisu?
  • 0

1x23
Nové Androidě

Příspěvekod yoggi » stř 07. pro 2016 8:51:58

1x23 píše:Jak casto mas telefon v servisu?

Ted potreti. Poprve jsem ho posilal kvuli nabijecimu konektoru, vymenili desku. Podruhe kvuli bootloopu, asi 3 dny po doruceni z opravy. Mel jsem nastavene vypinani telefonu v 11 vecer a zapinani v 6 rano a uz se neprobral. Servis oznacil za vadu desky, protoze s tim fakt neslo nic udelat. A ted kvuli gps. Cca pul roku jsem zkousel ruzne aplikace, jestli to neni chyba v nich, protoze pred prvnim servisem byla presna a rychla. Tak uvidim jak se vrati ze servisu.
Nabijel jsem kazdy den dokud jsem nezrusil firemni ucet pro synchronizaci. Od te doby nabijim co 2 dny. S pouzitim navigace a hrani hry a synchronizace 2 gmailovych uctu. Firemni MDM je fakt zrout vykonu a vydrze.
Jinak mam telefon dobity od padu na zem, jednou mi padl z potorky, podruhe jsem ho nechal na strese auta a po tom co spadl mi ho prejelo jeste dalsi auto a porad funguje, sklo drzi a netece do nej.
  • 0

yoggi
Nové Androidě

Předchozí

Zpět na Nové telefony