LG Optimus L9 II Problém se Slotem na SIM a prasklý Displej.

Doplňující pravidla této sekce Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)

LG Optimus L9 II Problém se Slotem na SIM a prasklý Displej.

Příspěvekod Burii » stř 21. říj 2015 17:27:23

Dobrý den, chci se zeptat mám mobilní telefon LG Optimus L9 II D605 a před zhruba 4-mi měsíci mi v kapse prasknul displej není to něaká velká prasklina je v pravém dolním rohu takže používání to něak neovlivnilo je prasklé prostě jen sklo. A teď se mi vyskytl problém stím že když dám SIM kartu do telefonu, mužu zadat jen PIN volání ani mobilní data bohužel nefungují problém není v simce zkoušel sem jí na jiných mobilech a všechno fungovalo, zkoušel sem dát telefon do továrního nastavení ale beze změny. Tak se chci zeptat má cenu posílat mobil na reklamaci i stou prasklinkou přiznávám že je to moje blbost a moje manuální chyba ale jestli by to mělo i vliv na problémy se slotem na SIM. Děkuji za odpovědi:).
  • 0

Burii
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II

Reklama

Re: LG Optimus L9 II Problém se Slotem na SIM a prasklý Displej.

Příspěvekod ludekbrno » stř 21. říj 2015 17:57:14

1) není to problém slotu SIM. Kdyby to byl problém slotu SIM, tak po tobě vůbec nebude chtít PIN, protože by vůbec nenačetl SIM. Je to nějaká závada základní desky.

2) reklamovat to nemá smysl, stejně to zamítnou kvůli mechanickému poškození. Takže to dej do nějakého menšího servisu, ať to zkusí rozdělat, jestli tam neuvidí nějakou maličkost a jestli ne, tak to je na vyhození.
  • 0

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ludekbrno
Terminátor

Reputace: 169
Typ mobilu / ROM: LG L9 II stock Android 4.1.2 + root

Zpět na Servisy LG