Nepřesná GPS

Moderátor: Moderátoři Her

Nepřesná GPS

Příspěvekod lezzbiic » stř 21. zář 2016 18:10:10

Ahoj,

při hraní Pokemon GO se mi často stává, že mi gps ukazuje, že jsem jinde než reálně stojím. Na některých místech mi dokonce avatar běhá sem a tam. Je to dobré na vajíčka, ale když chci dobít gym, nemohu se k němu dostat. Někdy když se dostanu k němu tak pustím boj, ale po prvním vyřazeným pokémonem mě to vyhodí s errorem a já se objevím mimo dosah gymu, i přestože jsem se nepohnul z místa.

Telefon mám GIGABYTE GSmart Classic LTE Ash s androidem 6.0. Vysokou přesnost u GPS mam nastavenou.

Předem děkuji za odpověď.
  • 0

lezzbiic
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GIGABYTE GSmart Classic LTE Ash

Reklama

Re: Nepřesná GPS

Příspěvekod Tomáš Kubec » stř 21. zář 2016 19:22:04

S tím nenadelas nic, hardwarove nepřesná gps.
  • 0

Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Tomáš Kubec
Moderátor

Reputace: 51
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base

Příspěvekod lezzbiic » čtv 22. zář 2016 14:27:33

No já se dočetl, že to může být tím, že se připojuje GPS na čínské satelity či co a údajně by se to mělo dát změnit, ale nenašel jsem návod jak to udělat bez rootu. Nevíte někdo jak to přenastavit. S tím, že je špatný hardware se ještě nesmířím.
  • 0

lezzbiic
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: GIGABYTE GSmart Classic LTE Ash

Příspěvekod ludekbrno » čtv 22. zář 2016 15:10:33

Budeš se muset smířit. To o čínských satelitech je pitomost jak hrom :)
  • 0

LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ludekbrno
Terminátor

Reputace: 168
Typ mobilu / ROM: LG L9 II stock Android 4.1.2 + root

Příspěvekod Tomáš Kubec » čtv 22. zář 2016 15:44:01

S tím, že GPS v tomto telefonu stojí za prd se smíříš nebo pořídíš telefon jiný :-)
  • 0

Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Tomáš Kubec
Moderátor

Reputace: 51
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base

Příspěvekod roy100 » čtv 22. zář 2016 16:50:58

S těmi čínskými satelity si to špatně pochopil, jedná se o nastavení gpsconfig na Čínu, tudíž telefon hledá satelity jinde než jsou a fix pak trvá dlouho, nicméně tak jak to popisuješ se tě to netýká, tebe trápí nepřesnost, zkus vypnout určování polohy podle GSM a Wi-Fi a nech ho jenom na GPS, někdy to trochu pomůže. Jinak jestli je mobil v záruce prubl bych reklamaci ideálně podpořenou videem s odskoky, nebo záznamem z nějaké trackovací apky.
  • 0

roy100
Robot

Reputace: 41
Typ mobilu / ROM: JiaYu G4S 2GB RAM
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Zpět na Pokémon GO