AC100 firmware - flash,záloha,obnova.

Re: AC100 firmware - flash,záloha,obnova.

Příspěvekod Her Mister » čtv 01. kvě 2014 12:40:10

No ja se vrati k droudu ale 3 tam to celkem funguje, ale startuje to strasne dlouho i kdyz na android spis pouzivam nexuse 7 a v posledni dobe se nedostavam moc do terenu takze ani ty prenosny veci nevyuziju moc...

Ale je to skoda mit tam plnohodnotny ty novy lubuntu tak to zase zacnu pouzivat takhle toho androida moc cenu nema pouzivat pac to samy na nexusu kde to slape lepe...

:cry:
  • 0

Her Mister
Stálý androiďák

Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 920 Red
Tablet: Toshiba AC 100 - 10 N, Nexus 7 32 gb 3g, Chuwi W3

Reklama

Příspěvekod Winc » čtv 01. kvě 2014 22:19:24

Mno já teď instaluji Lubuntu 14.04. Preferuji Linux před Androidem, co se týká AC100 :D Jen nevím jestli se mi podaří rozchodit HW akceleraci kvuli videu...to bych byl asi maximálně spokojený :D A vlastně ještě Flash, protože ten je zase potřeba ve webovém rozhraní na Google Hudba (Youtube nepochybuji, že byh rozchodil) :D
  • 0

LG Optimus One
Winc
Stálý androiďák

Příspěvekod steve » sob 03. kvě 2014 6:40:30

Winc, a ako to dopadlo?
  • 0

steve
Stálý androiďák

Typ mobilu / ROM: Lg F60 + Toshiba AC100-10W

Příspěvekod Winc » sob 03. kvě 2014 22:08:46

Nakonec jsem se vrátil na Lubuntu 12.10 kvuli stabilitě. Hned ze začátku po instalaci 14.04 se mi nechtěl aktualizovat ani jeden repozitář, takže jsem nemohl udělat ani update.

Přechod na 12.10 je ale překvapivý...tedy minimálně z androidu. Momentálně jsem rozchodil celkem v pohodě CZ klávesnici, pomocí skriptu zde od pána (sorry, nepamatuji si nick) dokázal nastavit podsvětlení....k tomu chci dodat že při nějakém 25% podsvětlení při stále puštěném displeji, tahání dat z netu, prohlížení hudby atd netbook vydržel krásných 5,5 hodiny, což mě fakt mile překvapilo :)
Trochu jsem se pral s Audacious, protože mi sice načetl MP3, ale nechtěl přehrát...po vypnutí jednoho jeho pluginu přehrává hudbu v pohodě. Dále (a to mi udělalo opravdu velkou radost) jsem našel v Synapticu DosBox, :D Nemůžu tvrdit, že si na tom zahrajete DukeNukem 3D, ale stařičké herní klasiky jako Wolfeinstain, Prehistorik 2, Alladin atd na tom fungují, což opravdu mile překvapí :) Ještě jsem ani moc nebojoval s Flashem...ten bude chtít ještě poladit, protože se prostě nechce rozeběhnout :) A nakonec HW akcelerace videa...mno...nejdříve to nešlo....pak to šlo a po restartu to zase nejde, ale snažím se najít kde co udělat, aby to šlo, protože mi to fungovalo :D V neposlední řadě ještě sluchátka, normální repráky a celkově hlasitost...vše funguje, jen nesmí být člověk líný, spustit konzoli (například LXTerminal) a zadat příkaz alsamixer.

Takže se dá říct, že jsem v jádru věci vlastně spokojený a co jsem koukal, tak po aktualizaci jsem vážně žádné zpomalení nezaznamenal :)
  • 1

LG Optimus One
Winc
Stálý androiďák

Příspěvekod Her Mister » sob 09. srp 2014 14:07:57

Winc píše:Nakonec jsem se vrátil na Lubuntu 12.10 kvuli stabilitě. Hned ze začátku po instalaci 14.04 se mi nechtěl aktualizovat ani jeden repozitář, takže jsem nemohl udělat ani update.

Přechod na 12.10 je ale překvapivý...tedy minimálně z androidu. Momentálně jsem rozchodil celkem v pohodě CZ klávesnici, pomocí skriptu zde od pána (sorry, nepamatuji si nick) dokázal nastavit podsvětlení....k tomu chci dodat že při nějakém 25% podsvětlení při stále puštěném displeji, tahání dat z netu, prohlížení hudby atd netbook vydržel krásných 5,5 hodiny, což mě fakt mile překvapilo :)
Trochu jsem se pral s Audacious, protože mi sice načetl MP3, ale nechtěl přehrát...po vypnutí jednoho jeho pluginu přehrává hudbu v pohodě. Dále (a to mi udělalo opravdu velkou radost) jsem našel v Synapticu DosBox, :D Nemůžu tvrdit, že si na tom zahrajete DukeNukem 3D, ale stařičké herní klasiky jako Wolfeinstain, Prehistorik 2, Alladin atd na tom fungují, což opravdu mile překvapí :) Ještě jsem ani moc nebojoval s Flashem...ten bude chtít ještě poladit, protože se prostě nechce rozeběhnout :) A nakonec HW akcelerace videa...mno...nejdříve to nešlo....pak to šlo a po restartu to zase nejde, ale snažím se najít kde co udělat, aby to šlo, protože mi to fungovalo :D V neposlední řadě ještě sluchátka, normální repráky a celkově hlasitost...vše funguje, jen nesmí být člověk líný, spustit konzoli (například LXTerminal) a zadat příkaz alsamixer.

Takže se dá říct, že jsem v jádru věci vlastně spokojený a co jsem koukal, tak po aktualizaci jsem vážně žádné zpomalení nezaznamenal :)

no dal jsem na tvoji radu a nainstaloval 12 tentokrat je rychlost vetsi nez predtim, ale kdyz chci cokoliv instalovat (at pres terminal, nebo synaptic) tak nemuzu nic. proste me v terminalu vypise 404 not found at zkousim cokoliv

Dalsi vec kdyz se me vypne monitor (kdyz chvili nepouzivam notebook) tak uz me po probuzeni nenaskoci zpatky obrazovka se rozsviti jen cerne a musim pres tlacitko vypnout zapnout znova notebook :( :facepalm:

EDIT: no tak to asi bude spatnyma repozitarema, zkusim nejake jine najit a snad to bude ok
  • 1

Her Mister
Stálý androiďák

Příspěvekod Her Mister » úte 13. led 2015 12:17:40

Winc píše:Nakonec jsem se vrátil na Lubuntu 12.10 kvuli stabilitě. Hned ze začátku po instalaci 14.04 se mi nechtěl aktualizovat ani jeden repozitář, takže jsem nemohl udělat ani update.

Prosim te jak ti beha ten dosbox? Ja jsem ted zkousel doom2 a ja to nehratelna jak to seka a taky barvy jsou tam uplne mimo takovy modry doom to byl...jako barvy ty se asi nastavi, ale ta rychlost (spis pomalost) ja katastrofalni
  • 0

Her Mister
Stálý androiďák

Příspěvekod steve » pon 11. led 2016 13:12:25

Dnes som sa docital o Remix OS, v polovici januara ma vyjst nova verzia. Vyskusame, uvidime ci fakt plati, ze aj stareho psa mozno naucit novym kuskom.
  • 1

steve
Stálý androiďák

Příspěvekod steve » pon 01. úno 2016 8:35:34

Zdravim Her Mister, zda sa mi, ze sme tu ostali dvaja posledni zufali mohykani. RemixOS som zatial nerozbehal, mozno to cez Tegru ARM ani nepojde.
AC100-vku zatial neodkladam, lebo este aj dnes medzi HW vynika svojim dizajnom a v case, ked tablety pomaly koncia, riesenia a la Toshiba AC100 budu opat in. Netbooky su na cesty, podla mna, idealne, napr. netbook MSI U135DX /skoda, ze je tak tazky a nevzhladny/ sme reinkarnovali pomocou Manjara XFCE, zelezo povodne s W7 Starter slape jak hodinky. Ozvi sa, ked na nieco prides.
  • 0

steve
Stálý androiďák

Příspěvekod jafi.ra1982 » ned 13. bře 2016 17:43:13

Nemáte někdo doma stažený nvflash pro instalaci ubuntu? Už ho nikde na netu nemůžu najít.
  • 0

jafi.ra1982
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: AC100
Mobil 2 / ROM: huawei p8lite

Předchozí

Zpět na Toshiba AC100