Kvalitní adaptér a kabel

Patří sem nabíječky a zařízení na dodávání energie všeho druhu

Moderátor: Libb

Kvalitní adaptér a kabel

Příspěvekod tomasvlasak » úte 30. srp 2016 23:01:43

Zdravím a prosím o radu,

dříve jsem měl telefon THL 5000 a tam bylo v podstatě jedno čím a jak se nabíjelo a vše fungovalo (i úplně nejlevnější čínské adaptéry a kabely), jen byla jiná doba nabíjení. Nyní mám Ulefone Power a ten je na adaptér a kabely dost citlivý, při špatném příslušenství pak je nabíjení přerušované, zapíná to obrazovku atd. jistě víte co tím myslím a to je mi zcela jasné, že baterce škodí

rád bych si teda pořídil nějaké kvalitní nabíječky a kabely (originál rychlo nabíječku stále mám, ale abych nemusel převážet). Nepotřebuji znovu rychlo nabíječku, nevadí mi ani doba nabíjení této velké baterky i několik hodin nebo celou noc, jen zkrátka potřebuju, aby se nabíjelo nepřetržitě a nemusel jsem se bát nějakého poškození

ideálně ebay (na paypalu mám prachy), ale klidně i aliexpress nebo i naše obchody (czc by se hodilo, mám poukazy), ale vše dle ceny - čekat na dodání mi nevadí
  • 0

Prodávám úplně nový nerozbalený Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE (CZ LTE) Stříbrný za 5099 Kč nebo zlatý za 4790 Kč - více info v SZ
tomasvlasak
Stálý androiďák

Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Chat

Reklama

Zpět na Akumulátory (interní i externí) a nabíječky