Boot - ,,Recipe Failure"

Doplňující pravidla této sekce Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)

Boot - ,,Recipe Failure"

Příspěvekod fufixiil » ned 22. pro 2013 0:32:01

Zdravím, mám Motorolu Droid Razr XT910 a přes RSD jsem před 3 měsícema udělal update z ICS 4.0.4. na JB 4.1.2., a rozhodl jsem se že chci zpátky na GB 2.3.5. nebo 2.3.6. kvůli výdrži baterie, která výrazně klesla, ale to se samozřejmě nepovedlo, takže jsem se sekl v AP Fastbootu bez funkčního systému. Na stránce http://sbf.droid-developers.org/phone.php?device=10 jsem si stáhl JB 4.1.2. T-Mobile Germany, která funguje, ale při zapnutí telefonu se mi objeví:

Kód: Vybrat vše
AP Fastboot Flash Mode (S) (Recipe Failure)
0A.77
eMMC Info: Size 16G
To return to normal mode - first press power key to power down
Device is LOCKED. Status Code: 0

A telefon se už sám nenačte do systému. Jediný co pomáhá je telefon vypnout a stisknout najednou tlačítko napájení + obě tlačítka hlasitosti, a prostředním tlačítkem vybrat normal powerup. Zkoušel jsem i jiný JB, ale chyba je v bootloaderu, o kterým jsem se dočetl na xdadevelopers že bych ho měl odemknout, na což se bez pomoci nechytám. Root jsem udělal na první instalaci JB, ale teď mě nepustí právě AP Fastboot, protože se telefon nerestartuje ale ukáže výše zmíněnou chybu. Google je plnej návodů a utilit který jsem vyzkoušel, ale polovina z nich je na XT912 a druhá polovina není na JB.

Budu rád za každou pomoc, návody prosím polopaticky, chyb už jsem udělal dost. Díky. :D
  • 0

fufixiil
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Droid Razr XT910

Reklama

Zpět na Servis Motorola