Potřebuji radu znalce

Moderátor: verny94

Doplňující pravidla této sekce Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)

Potřebuji radu znalce

Příspěvekod Mattonka » úte 26. dub 2016 6:09:22

Zdravím, už dlouhé dva týdny mi nejde instalovat aplikace z Obchodu Play ani stahovat schémata z Obchodu s motivy. Psala jsem na podporu v O. Play ale odezva nepřišla žádná tak jsem se snažila problém vyřešit návodem v okýnku s chybou viz. fotka obrazovky, tím že jsem vymazala data z O. Play, vymazala aktualizace O. Play, když ani to nezabralo vymazala jsem data ze správce stahování a dalších aplikací spadajících k O. Play ale marně, pak zbývalo už jen jediné a to restartovat telefon, kupodivu to zabralo ale jen na krátkou chvíli po načtení systému. Takže když si chci stáhnout hru či aplikaci musím vypnout nebo restartovat telefon a následovně můžu stahovat jen chvilku pak mi to hodí opět chybu 506 ale přitom aktualizovat aplikace můžu bez problému tak kde je sakra chyba... Už si nevím rady, nechci pořád vypínat nebo restartovat telefon. Díky za rady :) Mobil - Samsung Galaxy J5
  • 0

Mattonka
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy J5

Reklama

Re: Potřebuji radu znalce

Příspěvekod Pette » stř 27. dub 2016 19:31:24

Podívej se na tohle téma, je tam odkaz na další téma řešící tento problém. Třeba to pomůže, třeba ne.

Každopádně vyzkoušej jinou WiFi síť, třeba u kamaráda a také zda jdou stahovat aplikace z Google Play přes mobilní připojení. Pokud ano, je problém ve tvém routeru.

problem-s-wifi-t73313.html
  • 0

SONY Xperia M4 Aqua Black E2303 - Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110
Pette
Androiďák!

Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: SONY Xperia M4 Aqua Black E2303
Tablet: Samsung Galaxy Tab2 10.1 WiFi P5110 uCM 12.1

Zpět na Servisy Samsung