Archos 5 - čteni word+flash player

Archos 5 - čteni word+flash player

Příspěvekod rostisrot » sob 08. říj 2011 12:33:40

Zdravím všechny,

Mám doma Archose 5 ( android 1.6 ) a potřebuji do něj program na čtení wordu, excelu. Byl bych rád, kdyby jste mi doporučily nějaký ověřený, který opravdu jede na tomdle typu a kde ho stáhnout. Už jsem zkoušel nějaké thinkfree atd, ale u instalačky se oběvil vždy nějaký error :? A ještě kdyby někdo věděl, jak zprovoznit videa na stream a youtube, taky bych byl rád. Asi to bude chtít nějaký flash player bych řekl. Díky moc za rady.

PS: na marketu jsem nic nenašel
  • 0

rostisrot
Nové Androidě

Reputace: 0

Reklama

Re: Archos 5 - čteni word+flash player

Příspěvekod ramon.dexter » sob 08. říj 2011 12:47:55

No tak s androidem 1.6 asi budeš mít problém, téměř nikdo už ho nepodporuje. Flash na androidu 1.6 taky nepojede. To se dá řešit flashnutím vyšší verze androidu. Teď je jenom otázka, jestli se taková verze dá vůbec někde sehnat. Samozřejmě ne oficiálně.

Proboha, kde jsi k tomu přišel? Nějaká "výhodná" koupě, co?
  • 0

...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
ramon.dexter
Moderátor

Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815 - stock AOS 6 M
Tablet: LG Gpad 8.3 (V500) - stock

Příspěvekod rostisrot » sob 08. říj 2011 14:04:58

Taky bych to viděl tam hodit novější Android, ale ta otázka, jestli to jde je k věci. Sám nemám takové zkušenosti a Androidem. Asi by to chtělo tam hodit 2.2, pokud to teda nějakým způsobem půjde.

Jinak výhodna koupě to byla, ale třeba na AlfaComputers prodavají také různé Archose, které maji předinstalovaný dokonce android 1.5
  • 0

rostisrot
Nové Androidě

Reputace: 0

Příspěvekod ramon.dexter » sob 08. říj 2011 14:40:28

NO jak jsi sám zjitil, zase tak "výhodný" to nebylo. Spíš takový "dodělej si sám". A jak říkám, ten android tam půjde dodat za předpokladu, že ho někdo připravil. Sice nevím v čem všem se vyznáš, ale určitě neumíš upravovat a kompilovat operační systémy. Takže sám si na 100% nepomůžeš. Čili jsi odkázanej na android připravenej někým jiným.

A mimochodem, že na alfacomputers prodávají zastaralej šmejd mě nijak nepřekvapuje. V případě tohohle šmejdu je pro kupujícího jediným kritériem cena. V dataartu jsem taky viděl vystavenej "tablet" s androidem. OS 1.5, na dotyky na displeji to prakticky nereagovalo. Ale ta nízká cena!
  • 0

...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
ramon.dexter
Moderátor

Reputace: 33
Typ mobilu / ROM: LG G4 H815 - stock AOS 6 M
Tablet: LG Gpad 8.3 (V500) - stock

Zpět na Archos 5