Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Re: Cube U30GT2 4jádro 10palců 2GB RAM FULL HD

Příspěvekod CZBOB » pon 16. čer 2014 20:20:37

@foruman: Ten nejnovější kitkat kasty-cube_u30gt2-442-funromstudio_20140606-rooted7c ma jinou( rozsirenou) klavesnici a nema vestaveny browser.
  • 0

CZBOB
Nové Androidě

Reputace: 0

Reklama

Příspěvekod Wintermute » úte 17. čer 2014 12:12:46

Stručný polopatický návod na přehrání kernelu v Cube tabletu:

1. Stáhnu vhodný kernel.
Pro aktuální KK 4.4.2 (6.6.2014) jsou poslední OC kernely tyto od DarthJabby http://bit.ly/1pEgbBS.

ZIP archiv obsahuje řadu kernelů s různými kombinacemi přetaktování CPU/GPU/RAM. Stock znamená základní, oficiální takt. Na mém Cube běží bezproblémově kernel s kombinací maximálních taktů, takže volím ten. Jiné kusy Cube mohou vyžadovat nižší takty, aby běžely stabilně. Je tedy potřeba si jeden kernel zvolit a pokračovat dalším krokem.

2a. Chci kernel nahrát flash toolem z Windows. Preferovaná metoda.
Předpokládá se přítomnost Rockchip ovladačů ve Windows, kdo již klasicky flashoval ROM, má splněno.
Ze ZIPu s kernelem vybalím soubor kernel.img a odložím si jej třeba do D:\kernel.img.
Stáhnu AndroidTool, nebo RKAndroid Tool např. z http://ge.tt/4kklvs81/v/52.
Spustím AndroidTool, odznačím všechny položky mimo řádku 4 (kernel) a do sloupce Path napíši cestu k mému kernelu, např. D:\kernel.img.
K USB připojím zapnutý tablet, a v AndroidTool postupně odkliknu Switch, počkám moment, než se tablet přepne do flashovacího režimu a poté odkliknu Run. V okamžiku proběhne nahrání kernelu. Pokud by nastal problém se správnou detekcí tabletu, bude potřeba v Androidu, nástrojích pro vývojáře povolit USB debugging.

Obrázek

2b. Mám CWM/TWRP recovery a chci jej použít k nahrání kernelu.
Vybraný kernel v podobě ZIP archivu nahraji do flash úložiště tabletu, případně na SD kartu. Restartuji tablet do CWM/TWRP a zvolím provedení instalace z příslušného ZIPu.

3. Restart
Po restartu by měl tablet normálně naběhnout. Pokud nastává problém, bude zřejmě operaci opakovat, zvolit a nahrát méně přetaktovaný kernel. Metoda pokus omyl.

EDIT: později doplním postup na instalaci TWRP recovery pro Android 4.2.2 a 4.4.2. Šikovná věc, komfortnější a v některých ohledech lepší, než CWM.
  • 0

Naposledy upravil Wintermute dne úte 17. čer 2014 19:48:03, celkově upraveno 1
Wintermute
Stálý androiďák

Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Tablet: Cube U30GT2, Lenovo Miix 2 10"

Příspěvekod Speckle » úte 17. čer 2014 17:12:27

Ahoj,
a takto mohu přehrát kernel u nového tabletu bez jakých koliv dalších úprav? A je to oficiální a nebo se tím připravím o záruku?
Růné druhy kernelu jsou jako různé druhy windows? Zatím mám právě zkušenosti pouze s nimi.
Pokud budu instalovat různé takty kernelu, je násrtoj který otestuje stabilitu?
Děkuji za pomoc a předem se omlouvám za nezkušenost, ale mám první tablet a se stabilitou tedy nejsem vůbec spokojen. Stále zamrzá.
  • 0

Speckle
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: cube u30GT2
Tablet: Cube u30GT2

Příspěvekod Wintermute » úte 17. čer 2014 19:39:50

Zdravím,

Speckle píše:a takto mohu přehrát kernel u nového tabletu bez jakých koliv dalších úprav?

Můžete, ale pokud nevíte co děláte, nejspíš vám to příliš užitku nepřinese a v horším případě můžete tablet dostat do stavu, kdy nebude schopen nastartovat. Kernely odkazované v předchozím příspěvku slouží a) ke zvýšení výkonu tabletu pomocí přetaktování, b) snížení spotřeby v idle a standby díky podtaktování, resp. kombinaci obojího a jsou kompatibilní pouze s Androidem 4.4.2.

Speckle píše:A je to oficiální a nebo se tím připravím o záruku?

Oficiální to není a záruka je dost těžko uchopitelný pojem, u číňana obzvlášť. Pokud dokážete uvést tablet do původního stavu, prodejce nemá šanci poznat co se dělo se softwarem (OS) a ani mu to toho nic není. Když už reklamuji, tak výhradně prokazatelnou závadu hardware, nikdy software, ten nemá u rozumného prodejce vliv. Pokud tablet chybným postupem nahrání SW, či nahráním chybného-nekompatibilního SW uvedete do trvale nefunkčního stavu (brick), je to pochopitelně problém.

Speckle píše:Růné druhy kernelu jsou jako různé druhy windows? Zatím mám právě zkušenosti pouze s nimi.

Ne, tak to není. Android kernel = Linuxové jádro specificky postavené pro Android. Obsahuje pouze nejzákladnější funkce operačního systému, přístup na hardware, ovladače zařízení, nízkoúrovňové služby atd. Je to nutná podmínka k tomu, aby nad tím mohl běžet samotný OS Android. To o čem vy hovoříte (ekvivalent Windows7/8/...) je Android ROM image. Zde vybíráte z verzí např. 4.1 (Jelly Bean), 4.2 (Jelly Bean), 4.4 (KitKat). Mezi těmito verzemi mohou být významné změny v oblasti funkcionality. http://cs.wikipedia.org/wiki/Android_%2 ... %C3%A9m%29

Speckle píše:Pokud budu instalovat různé takty kernelu, je násrtoj který otestuje stabilitu?

Na Androidu je plnohodnotá diagnostika prakticky neexistujícím pojmem - zjevně nikdo ji totiž neřeší. Existující testovací aplikace jsou pofidérní atrapy a jste odkázán na nabídku v Google Play, či komunitu. Hledejte aplikace pomocí klíčových slov, stability test, stress test, burn test apod. Takové aplikace dokáží tablet zatížit (CPU, GPU, RAM, IO) na definovanou dobu, ale věrohodně systematicky otestovat HW a vyvodit závěry to nedokáží. To je na až vás: aplikace během testu spadne, tablet vytuhne => existuje problém. Nic víc se nedozvíte. Onehdy jsem měl podezření na chybu RAM a chtěl ji otestovat. Neexistuje aplikace pro test RAM typu memtest, ani jiného typu. Prostě neexistuje, nula, nic, nezájem, amatérizmus. To jen dokladuje všudypřítomnou šmejdovitost, konzumnost a nedodělkovitost Androidu. Něco nefunguje? smůla, neřeš, zahoď a kup si nové zařízení. Hlavně nepátrej. Meh. Opravdu bych se rád postavil čelem k nějakému fanatickému obhájci Androidu a od srdce se mu vysmál do očí.

Speckle píše:Děkuji za pomoc a předem se omlouvám za nezkušenost, ale mám první tablet a se stabilitou tedy nejsem vůbec spokojen. Stále zamrzá.

Pokud stále zamrzá, může se jednat o HW problém/defekt. Stačí, že se nedostatečně chladí, vada na základní desce, pamětech, CPU, napájení ... vyberte si. Kdybyste věděl jak se tyto tablety v číně sestavují a testují... Samozřejmě nelze vyloučit SW problém. Nic nepokazíte, pokusíte-li se nahrát nejnovější sestavení Android ROM 4.2.2 či 4.4.2 a budete tablet dále používat a pozorovat. Android ROM image dodávané výrobcem/prodejcem jsou dost nevhodné - neaktuální a se spoustou předinstalovaného čínského balastu.

Aktuální neoficiální Android 4.2.2 ROM image je zde: http://www.arctablet.com/blog/forum/cub ... -20131029/
Aktuální neoficiální Android 4.4.2 ROM image je zde: http://www.arctablet.com/blog/forum/cub ... -20140606/
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod CZBOB » stř 18. čer 2014 15:47:09

@Wintermute : Super návod, díky Ti za něj!! Ten flash proběhl teda hodně rychle:-) Dal jsem tam kernel CPU1800/GPU798/DDR720 a zatím to frčí bez problémů... ale jak zjistit, že tam mám ty takty nastavené? Jen tak ze zvědavosti jsem dal test v Atututu X ale výsledek mi toho nic moc neřekne. (21847b)
  • 0

CZBOB
Nové Androidě

Příspěvekod Wintermute » stř 18. čer 2014 17:30:40

@CZBOB: takty CPU ukazuje kdejaká appka z Google Play, třeba https://play.google.com/store/apps/deta ... ev.cputool

S tvým OC kernelem by maximum mělo být 1.8GHz (předtím 1.6) a minumum 125MHz (předtím tuším 250-500MHz). Takty RAM a GPU nevím jak zjistit, pohledej appku, nebo prostě důvěřuj a užívej rychlosti i kdyby to mělo být placebo :D
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod Speckle » stř 18. čer 2014 17:33:26

@Wintermute: moc děkuji za vyčerpávající odpovědi.
  • 0

Speckle
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: cube u30GT2
Tablet: Cube u30GT2

Příspěvekod CZBOB » stř 18. čer 2014 17:59:13

@ Wintermute: verzi kernelu mi to píše: 3.0.36+(eng.root.20140211.100632) nejnižší frekvenci m i to dává 126Mhz. Ještě jednou díky za návod. A pokud napíšeš i na TWRP recovery, budu Ti vděčný.
  • 0

CZBOB
Nové Androidě

Příspěvekod Wintermute » čtv 19. čer 2014 11:49:57

TWRP Recovery image pro U30GT2 jsou zde: http://bit.ly/1oJJh37. Je třeba stáhnout vhodnou z nabízených variant, pro Android 4.2 je to JellyBean, pro Android 4.4 pak KitKat. Jak jinak ;).

Postup flashování je analogický s výše uvedeným návodem na flashování kernelu (http://bit.ly/SVKYvl), s tím rozdílem, že se ve flash toolu vybírá položka 6 - recovery.

Způsob nastartování do TWRP recovery je totožný s jakoukoli jinou recovery. Takže buď ze spuštěného Androidu:
a) použít appku typu "reboot menu" a v ní zvolit restart do recovery
b) použít reboot recovery z příkazového řádku

Anebo místo toho tablet vypnout, moment počkat a potom držet tl. VOL+, zároveň držet tl.POWER. S trochou zručnosti a vhodného načasování recovery naběhne.
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod wolwZz » pon 30. čer 2014 22:47:14

Jakou mate folii na displayi? Tu puvodni mam dost podrenou a trochu mam strach ji strhnout a pouzivat cubu bez folie. Jinak jedu na posledni verzi z arc a zatim bez problemu (par neduhu tam je, ale nic hrozneho.)
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: LG G3

Příspěvekod wolwZz » pon 30. čer 2014 22:47:31

Jakou mate folii na displayi? Tu puvodni mam dost podrenou a trochu mam strach ji strhnout a pouzivat cubu bez folie. Jinak jedu na posledni verzi z arc a zatim bez problemu (par neduhu tam je, ale nic hrozneho.)
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Příspěvekod Wintermute » pon 07. črc 2014 11:13:03

@wolwZz: taky mám pořád tu původní, ale už je dost jetá, s pár škrábanci, bublinkami a tak. V zásobě mám U30GT2 fólie z http://www.geekbuying.com/, jednu tu dražší a dvě levnější. Teď už mají v nabídce jestli se správně dívám jen jednu variantu. K výměně jsem se ale zatím nedokopal-neodhodlal :D
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod wolwZz » stř 09. črc 2014 10:49:33

Diky za typ, objednal jsem z geeku. Koukal jsem na ali a nasel jsem za 10usd atd a to mi prislo dost :D
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Příspěvekod Patan90 » stř 09. črc 2014 19:11:39

Ahoj, chtěl jsem nahrát 4.4.2. z 6.6. přes CWM ZIP soubor, dal jsem wipe, format system a chtěl jsem tam nainstalovat ten zip soubor, ale nešlo to, takže teďka, když chci spustit tablet, nemám tam systém, visí to na logu Arctablet a jde to vypnout akorát tvrdým trojhmatem. Do cwm se nedostanu. Prosím, co s tím?
  • 0

Patan90
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Příspěvekod Jesse007 » stř 09. črc 2014 19:16:51

Connor píše:Mám poslední Kastyho ROM s androidem 4.2.2, tj. v2.06 z 29/10/2013 a ukrutně mě štve jak pomalu se tablet probírá ze spánku a vůbec dlouho, tj. minuty) po probuzení trvá než se dostane do stavu, kdy je schopen rozumě pracovat. Jde to nějak řešit? Má smysl zkoušet vyšší verzi Androidu nebo to bude stejné (návrat zpět je pak prý komplikovaný)? Menší než 4.2.2 nechci kvůli potřebě multi-user.
Funguje ten tablet vůbec někomu normálně svižně s rozumnou výdrží baterie a wifi? :(

Ahoj, mám stejnej tablet, stejnou ROMku a stejný problémy :-/ Zlepšil se výkon tabletu po náhrání KitKatu? Rychlost a wi-fi? Díky za odpověď
  • 0

Bosch 607 -> Motorola M3888 -> Siemens MT50 -> SonyEricsson D750i -> Nokia N73 black -> Nokia 5230 black -> Nokia N9 black 16Gb -> JiaYu G3T -> lenovo Vibe Z2 Titanium Grey
Jesse007
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: lenovo Vibe Z2

Příspěvekod Wintermute » čtv 10. črc 2014 12:25:01

Patan90 píše:Ahoj, chtěl jsem nahrát 4.4.2. z 6.6. přes CWM ZIP soubor, dal jsem wipe, format system a chtěl jsem tam nainstalovat ten zip soubor, ale nešlo to, takže teďka, když chci spustit tablet, nemám tam systém, visí to na logu Arctablet a jde to vypnout akorát tvrdým trojhmatem. Do cwm se nedostanu. Prosím, co s tím?

Uh, to jsou nápady. Předtím jsi měl co, už 4.4.2, nebo starší 4.2.2? 4.2.2 nejde přes CWM ZIP zaktualizovat na 4.4.2, musí se poprvé image flashnout klasicky. Je jiný bootloader a organizace oddílů...

Do CWM by mělo být možné i tak nastartovat (pwr a vol+), pokud sis jej nesmazal, nebo nesmazal systémový kernel. Proto je mnohem lepší TWRP, který má vlastní kernel u sebe a nespoléhá na systémový. I některé CWM to takto mají, ale ty dostupné a funkční na U30GT2 jsou obvykle bez vlastního kernelu.

No každopádně se s tím dá udělat to, že se klasicky naflashuje image 4.2.2 či 4.4.2. Pokud flash tool tablet nedetekuje (zkus různé postupy) a neumožní flashovat, pak zbývá možnost mask rom flash mode: www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt ... ur-tablet/
  • 0

Naposledy upravil Wintermute dne čtv 10. črc 2014 12:35:06, celkově upraveno 1
Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod Wintermute » čtv 10. črc 2014 12:30:59

Jesse007 píše:Ahoj, mám stejnej tablet, stejnou ROMku a stejný problémy :-/ Zlepšil se výkon tabletu po náhrání KitKatu? Rychlost a wi-fi? Díky za odpověď

Tohle mi přijde jako tablet zaprasený kvantem aplikací a služeb běžících na pozadí. Je fakt, že po probuzení začne stahovat poštu a je-li toho víc, nebo z několika účtů, chvilku jsou odezvy horší. Ale že by se ze spánku probíral minuty do provozuschopného stavu, to jsem nezažil. Výkon si zlepšíš přetaktovaným kernelem. Wifi zase odmontováním kovového rámečku a použitím vhodného 802.11n routeru. Subjektivně se mi jeví, že KitKat zlepšil výkon při běhu více aplikací, resp. více aplikací přistupující k flash nand úložišti intenzivně/konkurečně.
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod kladivo007 » sob 12. črc 2014 23:00:02

Ahoj,

jdu na radu. Dnes přestal z ničeho nic „fungovat“ display.

Chci zapnout tablet a nic. LETky svití a display trochu zešedne. Pokusil jsem se připojit tablet k monitoru a prý není signál. Dotyková vrstva funguje, protože při dotyku (v místě kde se zadává heslo) repráček vydává zvuk. Vypnout a zapnout tablet jde. USB (propojovací kabel s klavesnicí) a nabíječka také funguje. Systém se načte a propojit s PC přes Rockchip a vypnout jde také.

Dále jsem tablet rozebral a mrknul, jestli se neuvolnil kablík mezi deskou a displayem a pro jistotu vyndal a znovu nacvaknul. Dále jsem se mrknul, jestli někde není uvolněn kablík a vše se zdá OK.

Nemá někdo radu, co by to mohlo být a co bych mohl ještě vyzkoušet?

Díky za info :palec:
  • 0

kladivo007
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: Samsung

Příspěvekod kikimora » úte 15. črc 2014 11:42:13

Ahoj Wintermute,

netušíš, v čem je příčina toho, že s přechodem z JB na KitKat se objevily problémy s výdrží baterie? V mém případě je propad odhadem z 6-8 hodin na 2-3 hodiny. A vidíš nějakou logiku v tom, že tablety s KitKat s nově koupenou náhradní baterií mají slušnou výdrž (8 - 10 hodin)? Chápu, že nová baterie bude mít vyšší kapacitu než ta původní. Jde mi spíš o tom, že se zdá, že s novou baterií zmizí problém s výdrží baterie, i když tablet běží na KitKatu.

Dále jsem se chtěl zeptat, jestli myslíš, že si polepším s "Elegance by Oma KitKat build v1.0" (+ updatÿ, které jsi shrnul na arctablet fóru). Momentálně používám DarthJabbovu 4.4.2 KitKat (2014/02/19) a až na výdrž baterie s ní nemám problém. Tím neříkám, že bych nepřesedlal na Omu, pokud je k tomu důvod. Trochu mě ale odrazují hlášené problémy s nečekaným vypínáním tabletu, který je prý možné restartovat až po připojení k nabíječce.

Pokud bys Omu doporučil, chtěl bych ještě požádat o radu, jak na instalaci. Na Omových stránkách se sice píše, že stažený archiv obsahuje i návod, ale nenašel jsem tam nic, než nějaký png obrázek (nemám teď možnost se podívat), ze kterého jsem ale taky nebyl moudrý.

Díky
  • 0

kikimora
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: U30GT2

Příspěvekod Wintermute » stř 16. črc 2014 13:13:02

@kladivo007: Nezáviděnihodná situace. Mám obavy, že tady asi moc použitelných rad nedostaneš... Zkus arctablet fórum, tam přece jen chodí více lidí. http://www.arctablet.com/blog/forum/cube-u30gt2/

@kikimora: To zní jako dejavu. Úplně stejný průběh u mě. Krátce po přechodu na KK (vůbec první beta verze původem z čínského Cube fóra) a po možná pár nabíjecích/vybíjecích cyklech mi baterka odešla. Vydrží tak do 3h (v zátěži) jak uvádíš a hrozně rychle je nabitá na 100% (odhadem 1-2h). Je to špatný. Novou jsem zatím nepořizoval. Nevím co je na tom pravdy, ale na čínském Cube fóru tehdy psali něco o bugu v U30GT2 KK rom, který měl (předpokládám trvale) likvidovat baterku. To je jen doměnka, navíc už staršího data a vycházející ze strojového překladu z Čínštiny. To by vysvětlovalo proč nově koupená a namontovaná baterka má výdrž na aktuální KK rom opět dobrou. Původní baterka je prostě opotřebovaná. Navíc Číňani cpou do tabletů bůhvíjaké baterky, hlavně že vydrží pár měsíců provozu. Na té mé jsem našel nápis 2008 (může být rok výroby). Taky můžeš zkusit downgrade na 4.2.2, jestli se kapacita neobnoví na původní hodnoty, ale moc bych v to nedoufal.

Elegance by Oma KitKat build v1.0
  • Tablet aktuálně moc intenzivně nevyužívám, ale popisované problémy (vypínání, zapnutí nabíječkou) se u mě neprojevují. Je známo jaké věci nefungují: automatická regulace podsvícení senzorem (netrápí mě), kompas (netrápí mě), během bootování ukazuje grafiku jen chvilku, pak černo dokud nenastartuje úplně, a možná něco dalšího o čem momentálně nevím.
  • Těžko říct, jestli pro tebe má hmatatelné přínosy. Já třeba ani nezkoušel poslední (červnový) Kasty, resp. DarthJabbu a šel jsem pro změnu rovnou do OMA, takže nemám přímé srovnání. Jestli si chceš trochu pohrát, udělej si full flash zálohu pomocí TWRP (popis o pár příspěvků výše), pak naflashuj OMA a když něco nebude vyhovovat, vrátíš zpět zálohu. Zálohu si ulož na PC, nebo microSD kartu, interní nand flash tabletu se během flashování rom formátuje, tam bys o zálohu přišel.
  • Nemám teď OMA zip/rar po ruce, ale vím, že obsahuje flash tool a txt se stručným popisem. Je to snadné, vezmeš flash tool přiložený u OMA balíčku, spustíš, položku kernel nastavíš na kernel vhodný pro U30GT2 KK (návod v tomto vlákně o pár příspěvků výše) a flashujes jako obvykle.

OMA na fóru taky zmiňoval, že podporu pro U30GT2 se bude snažit nějakou dobu u těhle alternativních rom udržet, možná se povede i CyanogenMod rom, ale vyloženě bych se k tomu neupínal. Bude bude, dobrý. Nebude nebude.
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod czmirage » stř 16. črc 2014 14:20:29

a jak zjistím že je baterka K.O. Mám uplne stejny problemy. Baterka šlapala nez jsem dal KitKat betu. tu první. ted jsem zkusil se vrátit na 4.2.2 i se starym loaderem, ale je to stejny. mam nabito na 100procent. udelal jsem calibraci baterky. i kdyz to je jen odmazani nejakeho souboru. ale behem chvile v 60 procent. nez nejakou objednám z číny tak bych potreboval mit jistotu ze je to baterkou. diky

nebo prodam cely tablet kdyby mel nekdo zajem
  • 0

czmirage
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: HTC

Příspěvekod Wintermute » stř 16. črc 2014 14:39:38

@czmirage: jistá je jedině smrt. Jiná jistota neexistuje. Jestli dokážeš, baterku vymontuj a zdiagnostikuj mimo tablet (neptej se mě jak). To je tak jediné co můžeš udělat ve věci jistoty. Ale beztak to má baterka za sebou a problémy s výdrží jsou způsobené baterkou. Ničím jiným. Nenaděláš nic. Zase na druhou stranu, ty nové čínské baterky co lidi nakoupili a pak psali na arctablet fóru mají slušnou výdrž, lepší než původní baterka. I navzdory tomu, že skutečná kapacita je nižší než Čínským obchodníkem papírově uváděná.

Ty Číňany nám byl čert dlužen. Ale když jsme blbí, mermo mocí chceme ušetřit a podporujeme je, nic lepšího si nezasloužíme. I to Lenovo (viz můj druhý tablet, >dvojnásobná cena proti Cube), kde by teda člověk očekával vyšší uroveň je pořád jenom banda přemnožených Čínských i jiných pablbů, ignorantů a neschopáků. Stejná verbež, jen si hrají na značku. A nemají na to. To by člověk blil, ale zbytečné se rozčilovat.
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod Wintermute » čtv 24. črc 2014 16:59:09

@kikimora: odhodlal jsem se objednat tuto baterku http://www.aliexpress.com/item/7-4V-130 ... 66244.html

Jsem zvědavý co z toho bude, na arctablet fóru člověk psal pozitivní poznatky, ale to už víš.
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod wolwZz » pát 25. črc 2014 13:46:11

Dej prosim vedet poznatky, muj tablet vydrzi cca 5h max. tak uvazuju o nove baterce protoze je vic na nabijecce nez v ruce :D
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Příspěvekod Wintermute » pát 25. črc 2014 14:42:27

wolwZz: tady borec uvedl až 11 hodin http://www.arctablet.com/blog/forum/cub ... -3/#p42883
Je otázka kolik cyklů v tomto stavu vydrží...
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod wolwZz » ned 27. črc 2014 9:17:39

Pokud je pravda co pise, tak je to super. Az dorazi dej vedet nespecham na to a pak asi take objednam
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Příspěvekod Patan90 » pát 01. srp 2014 22:45:32

Tak už tam mám konečně 4.4.2 a šlape to pěkně :)
  • 0

Patan90
Nové Androidě

Typ mobilu / ROM: Sony Xperia T

Příspěvekod Wintermute » čtv 07. srp 2014 9:37:57

Baterka z Aliexpressu právě dorazila. Šlo to rychleji, než jsem čekal. Singapore post :clap:
Obrázek
  • 0

Wintermute
Stálý androiďák

Příspěvekod wolwZz » čtv 07. srp 2014 9:40:40

Take mam dobre zkusenosti se singapore post co se tyce rychlosti!
  • 0

LG G3 32GB
wolwZz
Stálý androiďák

Příspěvekod czmirage » čtv 07. srp 2014 11:53:44

Teď už jen info jakou má výdrž. Už se těším
  • 0

czmirage
Nové Androidě