Mobile Legends: Esports MOBA

Moderátor: Moderátoři Her

Mobile Legends: Esports MOBA

Příspěvekod P1azer » pon 07. lis 2016 16:37:43

Mobile Legends: Esports MOBAObrázek

Spoiler: ukaž

Popis: Jedná se o klasickou 5v5 battle arena, kde s partou dalších 4 lidí snažíte pokořit nepřítele zničením ,,základny". Oproti např zmíněnému Heroes of O&CH zde vždy hrají 5 proti 5 reální hráči, takže obtížnost na reálné úrovni. Zatím jsou dostupné jen dva módy:
Match Up Mode - jakýsi tréninkový/ zkušební/ rozehrávací mód, lze tady využít i dostupné FREE postavy.
Ranked Mode - odemkne se až od určitého levelu hráče, pak lze postupovat ve statistikách dál, ale za prohrané utkání se mažou vyhrané hvězdy... takže není vždy jednoduché jen postupovat :)

Můj názor: Kdysi jsem hrával na tabletu hrával Heroes of Order & Chaos a už tehdy jsem pochopil, že MOBA je pro mobilní hraní jako dělaná. Osobně nemám zkušenosti s MOBA hry na PC, takže nemůžu srovnávat přímo s průbojníky typu LoL atp.
Na hře se mi libí, že je to rychlovka. Prostě když mám 20 minut, tak si zapnu, zabojuju a končím. Problém je samozřejmě s opuštěním arény, což jednoduše nelze (lze hru shodit, ale po opětovném spuštění vás to hodí zpět do rozehrané hry) - logicky, aby jste neoslabili ostatní v týmu.

Odkaz na GP, či jiné:
Google Play
Facebook

Novinky: Nové skiny, nové postavy. Každý týden několik postav FREE pro Match Up Mode.

Cena:
zdarma s nákupy v app (lze normálně hrát bez nákupů a nakupovat nové postavy za tzv. battle points)

Nároky: 4.0.3 a vyšší, neustále připojení k internetu.
  • 0

Naposledy upravil P1azer dne pon 07. lis 2016 16:54:51, celkově upraveno 1
P1azer
Robot

Reputace: 8
Typ mobilu / ROM: Mate 8
Mobil 2 / ROM: HTC M9 gold
Tablet: Nexus 7 32GB WiFi

Reklama

Re: Mobile Legends: Esports MOBA

Příspěvekod P1azer » pon 07. lis 2016 16:39:13

Jsem příležitostný hráč, ale kdyby to někoho chytlo, tak si mě přidejte do přátel (to byl hlavní cíl, proč jsem to tady zakládal). Nick mám stejný, jako tady na fóru.
  • 0

P1azer
Robot

Příspěvekod Zarel » pon 21. lis 2016 10:09:26

Osobně nevidím důvod něco takového instalovat.
Tento žánr docela těžce atakoval Samsung s Vainglory.
http://www.vainglorygame.com/

Vráží to toho hromady peněz a pořádá turnaje. Kdo to s moba hrou na telefon myslí vážně, těžko půjde jinam.

Ze zvědavosti otestuji všechny moba hry na telefon včetně Mobile Legends a je opravdu znát, že Vainglory je o fous jinde.

Asi bych měl dodat, že aktuálně nehraji žádnou "není čas" .. aby to nevypadalo, že ti tu chci obracet téma.
  • 0

Zarel
Stálý androiďák

Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Příspěvekod P1azer » pon 21. lis 2016 11:43:33

Díky za tip, určitě zkusím. Já jsem taky příležitostný hráč, ale jak jsem psal, přijde mi, že ty MOBA hry jsou na mobil jak dělaný.

EDIT: Tak nevím, ale ovládání formou virtualniho gamepadu mi prijde pro mobil vhodnejší, než klikačka na polohu na mapě.
  • 0

P1azer
Robot

Příspěvekod mrland456 » stř 04. led 2017 5:25:38

Díky za tip :palec:
  • 0

mrland456