Nezapne se mobil

Moderátor: kecinzer

Nezapne se mobil

Příspěvekod saxana » pon 02. led 2017 19:17:28

Dobrý den,
mám dotaz ohledně nastartování mobilu. Tento problém se mi už jednou stal. Vypadá to tak, že nefunguje s nabíječkou ale pouze s ní. Když ho dám do zásuvky, tak se objeví Google bíle, zavrní, a znovu se objeví cca po 2 vteřinách. A to se opakuje stále dokola. Takže když se tento problém objevil poprvé, stačilo podle internetu někde poklepat tužkou na zadní kryt, nejspíš byl problém v kontaktu, nevím. Ale mobil šel dál. Nyní tohle nefunguje.
Zkoušela jsem se dostat do Hard resetu přes volume a tlačítka na vypnutí/zapnutí, to nastavení se mi ale ukáže jen na pár vteřin a zase se tam zpátky zobrazí Google. Pak jsem byla nějaká rychle a porařilo se mi zmáčknout recovery mood-tam mi to ukázalo žádné připojení a toď vše. Už mi teď v tom hard resetu nejde dělat nic, protože se tam objeví ten Google a nevim si rady.

Děkuji za pomoc, jsem opravdu zoufalá a záruku mobilu už taky nemám.

Kumpoštová Martina
  • 0

saxana
Nové Androidě

Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 GOOGLE

Reklama

Re: Nezapne se mobil

Příspěvekod mrnus » ned 08. led 2017 9:28:16

Ahoj,
Raději bych navštívil nějaký dobrý servis, než-li klepat někde tužkou a mačkat baezhlavě tlačítka, tímto to můžeš zničit ještě více než to je.
Podle všeho je uvolněný konektor baterie proto to dělá, ale poklepat tužkou tomu moc nedá , je to třeba rozdělat a normálně opravit konektor.
  • 0

mrnus
Moderátor

Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: s androidem
Mobil 2 / ROM: taky s androidem
Tablet: Asus TF300T
Rom: 4.2.1 JB (root)

Zpět na Google Nexus 5 - Obecná diskuze