Lenovo S820 - Obecná diskuzeLenovo S820 - antena - signal

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od POSIX »

Etienks: nekoupil jsi náhodou tohle ?
Jestli ano tak máš smůlu žádná výbava z toho co jsi si koupil tam není a bude tam úplně něco jiného.. Takže změna modem. IMG z orig. S820 ti opravdu nepomůže
mimochodem dej sem odkaz na to tvoje :)

→Mobil←
etienks
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 29. črc 2014 20:54:41
Typ mobilu / ROM: LENOVO

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od etienks »

http://www.aliexpress.com/snapshot/6123009044.html , bohužel jsem měl před tím super klon S4, ale nepřežil pád z prvního patra. Kolega koupil taky čínské Lenovo a super, tak jsem pozbyl opatrnosti. Jinak až na ten signál chodí super (což je mi u telefonu jaksi k pr...)
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od POSIX »

Nevím kde jsi přišel ma to že to ma být Lenovo S820 protože všude se pořád jen píše Lenovo..

→Mobil←
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od Tomáš Kubec »

A hlavně to není Lenovo, ale fake jako prase :-)
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od POSIX »

Stejně nechápu jako si někdo může koupit Good Super GPS lenovo smartphone (ani není napsaný žádný model) s osmijádrem a skvělým fotoaparátem za 100USD. V poslední době se podvodníci na této značce vozí a lidi jak ovce kupují. :clap: :facepalm:
etienks
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 29. črc 2014 20:54:41
Typ mobilu / ROM: LENOVO

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od etienks »

ono to šlape i za těch 100 $ jako hodinky, bohužel v místech se špatným signálem je to problém. To ty Lenova dělaly, ale stačilo nahradit ovladač, bohužel tady se nedá určit co mám nahrazovat, a prodejce nekomunikuje. No co poučení pro příště....
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od gersa »

Takze jsi vyhodil 100$ uplne na ho#no

zetzetzet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. srp 2014 11:01:01
Typ mobilu / ROM: Lenovo S820

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od zetzetzet »

Ahoj, potreboval bych poradit.

Aktualizoval jsem pomoci Lenovo aktualizaci na posledni verzi S820_ROW_S221_140730, je to KitKat 4.4.2, bohuzel mi opet prestala fungovat mobilni sit mimo 3G. Chtel jsem to vyresit (jako uspesne pred tim) rootnutim telefonu a prehrat verzi modemu, na tu ktera mi fugnovala.

Jenze se mi nedari narootovat telefon, Framaroot 1.9.3 mi vypise ze se root nepovedl (Error #9), zkousel jsem i VRoot co jsem tu nasel na zacatku diskuze, taky se nepovedlo, ten mi vypsal, ze tel. neni zapnuty s USB Debug (ale byl).

Mohli byste mi prosim poradit, jak telefon narootovat nebo aspon zprovoznit mobilni sit?

Diky
zetzetzet
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 01. srp 2014 11:01:01
Typ mobilu / ROM: Lenovo S820

Re: Lenovo S820 - antena - signal

Příspěvek od zetzetzet »

Tak se nakonec podarilo, nainstloval jsem VRoot, cinskou verzi (1.7.8.8421), s ni se mi podarilo rootovat telefon, prehral jsem modem na v52 a mobilni sit zas funguje. Potom jsem VRoot a dalsi balast odstranil, abych mohl pouzivat klasicky SuperSu, tady je navod .
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S820 - Obecná diskuze“