Huawei Honor 3C - obecná diskuzeHUAWEI HONOR 3C

Moderátoři: c.data, Moderátoři čínských mobilů, c.data, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Hurec »

Nejde , bud si tam fuknes jakoukoliv simku nebo po restartu vymazes hlasku a je klid :DD
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Elelanthis
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 11. úno 2015 19:15:57
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M Dual
Tablet: ACER Iconia Tab 8

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Elelanthis »

HardyCz píše:c.data, ax1qwer, Elelanthis: Nakonec mě odkázali na support, takže tam zkusím napsat a snad už se dočkám nějaké rozumné odpovědi.
Tak co? Vypadla z nich nějaká odpověď? :|
HardyCz
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: stř 27. úno 2013 10:48:03
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od HardyCz »

Ne :-) .. ale jedno vím jistě, až si budu kupovat nový telefon, tak se Honoru/Huaweii vyhnu :-D
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

ty to je tak s každou značkou :) já bych nešel do LG, HTC a Samsung je předražený. Si nevybereš. Věřím tomu že systém bude, ale časem no.
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Hurec »

Ja bych si huawei klidne koupil znova , romku si nahrej jakou chces, kliknes 2x a je to , nic tezkeho. Huawei za ty prachy co to prodava jsou super...
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
xondrax
Androiďák!
Příspěvky: 428
Registrován: úte 22. úno 2011 18:02:53
Typ mobilu / ROM: Xiaomi RedMi 5 2/16gb
Bydliště: Kromeriz

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od xondrax »

Kdyby aspon neslibovali ...ale co si mas myslet o firme,ktera prosvihne i neurcity termin "do konce ledna" a pritom vis,ze par tisic kilometru vedle to vsechno maji a fungujou?Jasne,muzes si to poridit neofiko,ztratit zaruku/zrusit foun (ale mame navody na unbrick,vraceni puvodniho stavu a bajecnou komunitu kolem) ale je otazkou i to kolik z nas by si za ty 4t koupilo skvely HW bez vyhledu na KK
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Hurec »

A otazka je co ti KK da , pro me to je strasna omalovanka , hnusny disajn a malo oblibeny oproti JB , na hodne mobilech velke problemy , spatna odladenost (neco zapinkali programatori) a hlavne nic extra noveho v androidu. Takze ja na tom jel 2dny nesedlo mi to , nedalo nic noveho a baterka zrala vice nez na JB , tak jsem sel radeji do JB s miui. Takze neresim. A resit zda JB zere o 100MB RAM vic nebo mene nez KK mi je u 2GB RAM mobilu jedno.
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
HardyCz
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: stř 27. úno 2013 10:48:03
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od HardyCz »

Proti telefonu jako takovému nic nemám - za ty prachy super kauf, ale prostě mi vadí přístup Huaweie/Honoru. Nereagující support, podivná fb stránka... to není moc dobrá vizitka.

BTW: Nejde mi ani tak o nové GUI (uživatelské rozhraní), ale spíše o fakt, že update prodlouží životnost telefonu - už teď je relativně dost aplikací, co jedou jenom na KK+, to samé některé nositelnosti (např. MiBand). O lepší správě paměti, opravě bugů, možnosti přepnout na jinej runtime (dalvik / art ) atp. nemluvě. ;-)
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

Honor to tu teprve rozjíždí, i když je to Huawei. Já jim na FB stránku cpu odkazy na android forum na odemčení bootloaderu a nahrání romky a nikdo ani ň :D

EMUI 3.0

Co se nahrávání hovorů týče, tak v EMUI 3 je nahrávání přímo v hovoru, jen rozklikneš další a je tam record a poznámky. Otestoval jsem to a funguje to v pohodě :)

build.prop:
ro.config.hw_glovemode_enabled - po změně na 1 bude zobrazena možnost pro režim v rukavicích
ro.config.emergencycall_show - po zěmne na false zmizne z úvodní obrazovaky tlačítko pro tísňové volání (mivadilo)

kdyby někoho napadlo upravit u ro.dual.sim na false tak to stejně neskryje druhou kartu :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
d0uble
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pon 18. čer 2012 19:01:30

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od d0uble »

Kdyby nekdo chtel, tak ted je akce pres emtecko.cz na smarty.cz a vyjde na 3649kc. K tomu nejake darky - powerbank, eset, ...
Myslim, ze za tu cenu paradni koupe.
Naposledy upravil(a) d0uble dne čtv 05. bře 2015 20:46:48, celkem upraveno 1 x.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Hurec »

HardyCz píše:Proti telefonu jako takovému nic nemám - za ty prachy super kauf, ale prostě mi vadí přístup Huaweie/Honoru. Nereagující support, podivná fb stránka... to není moc dobrá vizitka.

BTW: Nejde mi ani tak o nové GUI (uživatelské rozhraní), ale spíše o fakt, že update prodlouží životnost telefonu - už teď je relativně dost aplikací, co jedou jenom na KK+, to samé některé nositelnosti (např. MiBand). O lepší správě paměti, opravě bugů, možnosti přepnout na jinej runtime (dalvik / art ) atp. nemluvě. ;-)
JJ kdo potrebuje KK tak opravdu tu ta moznost je , neni to tezke , podle navodu to zvladne i moje manzelka. Jinak lepsi sprava pameti jsem si nevsim , spis KK zralo vice , bugy ma i nova verze KK a nejsou male :-) a runtime staci vyzkouset a 90% lidi se pak vratilo zpet , nebot nektere aplikace uplne umreli .... Takze je to maly krucek dopredu , ale nic extra :-)
Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Shorty193
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: úte 05. úno 2013 22:02:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Kate
Tablet: iPad mini

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Shorty193 »

Caute,

mam cinsky model a chcel som tam nahodit staru rom ale omylom som tam dal verziu H30-U10_V100R001C900B115 (vsetky tie subory sa volaju dload) a tym padom sa mi pri starte zasekne na logu huawei. Viete niekto poradit co s tym?

toto som nasiel: http://forum.xda-developers.com/android ... 0-t2837773
ale nejsom uplne isty ci tomu chapem. vedel by niekto pomoct? Dik
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od ax1qwer »

pres ctecku karet nahraj na SDkartu spravnou rom, navod je v tom odkazu, jak si posilal.
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
Shorty193
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: úte 05. úno 2013 22:02:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Kate
Tablet: iPad mini

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Shorty193 »

To neslo pretoze nesiel ani recovery spustit, musel som cez sp flash tool nahrat spravnu rom uz vsetko ok

EDIT: jedine co neviem ako nahrat gapps do telefonu. Stiahol som si zip package a po jednej akp to ide ale neviem nikde najst navod ako tam nahrat cely ten balicek

Edit by jumbo78: Nepiš víc příspěvků po sobě a používej editaci. Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je...

Nie som so vedomy toho ze som postol dva prispevky za sebou. Urcite som pouzil edit.
Naposledy upravil(a) Shorty193 dne pon 09. bře 2015 8:41:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od ax1qwer »

stahni google play apk a zbytek aplikaci stahni z nej. nebo flashni recovery a z nej pak gapps.
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
mmmartin
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 09. bře 2015 20:14:25
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od mmmartin »

Dobrý večer.
Pro ujasnění: pokud jsem koupil Honor 3C s předinstalovanou B111, nelze na ni flashnout KitKat s EMUI3 od Dalet11. Je to tak?
Uživatelský avatar
corve
Androiďák!
Příspěvky: 546
Registrován: úte 21. zář 2010 21:32:16
Typ mobilu / ROM: RN3SE-Gismo-lineageOS13
Tablet: Nexus 7
Rom: SlimRom 4.4.1

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od corve »

http://androidforum.cz/post900768.html#p900768 rozbal první spoiler a čti...
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

FB Honor CZ/SK

Vážení fanoušci, víme, že jsme vám slíbili update pro Honor 3C do konce ledna 2015. Bohužel se nám zatím nepodařilo odstranit chyby, které se při testování vyskytly. Abychom vám mohli dodat update, který nebude způsobovat žádné problémy, museli jsme jeho uvedení ještě pozdržet. Omlouváme se. Víme, že mnozí z vás na aktualizaci netrpělivě čekají. V momentě, kdy budeme mít nové informace, budete první, kdo se je dozví.


Takže update bude :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od ax1qwer »

Dik moc za info, sam sem je bombardoval mailama, ale bez odezvy ,tak ted alespon nemusim resit prodej 3C, kdyz vim ,ze bude KK :)

tak jsem trosku hledal a dneska to bylo potvrzeno i na oficialni honor strance

viz: http://www.imagehosting.cz/images/h3cupdate.png
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od tramin »

Jasně,slibem nezarmoutíš.Update bude,sláva!Kdy,to už raději nepíšou.Třeba rovnou na Android 7:-)
snura_rs
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: ned 09. zář 2012 17:35:26
Typ mobilu / ROM: Ace 2 I8160XXMB4 JB 4.1.2 Kernel 3.01.31DKv2
Rom: KYRILLOSv7B JB.XXMB4

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od snura_rs »

Prosím prosim da se něčím zvýšit max.hlasitost zvuku a upozorneni když jsem v práci telefon kolikrát neslysim ani při vibracich zvonit.dekuji nemam root ani nic.
alpinek1
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12. bře 2015 13:43:31
Typ mobilu / ROM: THL w100

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od alpinek1 »

Hele nějaký názory na tohle http://www.aliexpress.com/item/New-Huaw ... 28960.html ?

Konkrétně tu 8 jádrovou verzi, jestli je ten MTK 6592 v pohodě atd.., jinak cena je vtipná, má to 13mpx foťák a 2800 amp baterku.. nemáte s tím někdo zkušenost ? Díky.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Mirda86 »

Muj nazor je ze to je fejk
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od ax1qwer »

alpinek1:

je to fake, parametry neodpovidaji skutecnosti, ma to mt6572 (2 jadro) , podprumerny displej- zadny FHD, ale jen qHD 540x960, ram taktez nesedi, android to ma 4.2 a system je plny cinskeho malwaru.
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
cajky
Androiďák!
Příspěvky: 329
Registrován: pát 01. lis 2013 11:49:22
Typ mobilu / ROM: Realme X2 PRO

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od cajky »

Ahoj, mel bych dotaz. Dnes jsem svoji G2 daval do servisu s prasklym displejem. Oprava v Britexu, jakozto jedinym autorizovanym servisu pro LG vyjde na 2900. Vymena displeje s dotykem.
Otazka zni, kdyz se stejna nehoda stane u telefonu Honor 3c moji zeny, kde je nejaky autorizovany servis? Protoze v ceniku Britexu tenhle telefon neni uveden, tak kvuli zaruce se ptam.
A jeste by me zajimalo, stalo se to uz nekomu s timhle telefonem? Je to levnejsi, nez u G2 nebo stejne?
obywan
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: ned 28. říj 2012 11:25:29
Typ mobilu / ROM: jiayu g3t

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od obywan »

Pouzivam klavesnici Touchpal, mam ji nastavenou jako vychozi. Po restartu je vsak nastavena jako vychozi klavesnice google. V cem by mohl byt problem?
HardyCz
Stálý androiďák
Příspěvky: 72
Registrován: stř 27. úno 2013 10:48:03
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od HardyCz »

K updatu: Super, konečně nějaká reakce ze strany Honoru. By mě docela zajímalo, jestli na tom updatu opravdu pracovali a nebo, jestli na něm začali pracovat až teď, kvůli nátlaku nespokojených uživatelů :-D
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Mirda86 »

Cajky:

Jo i Honor opravuje Britex.V ceniku to neni ale tipnul bych tak 2000kc i s praci.Napr. G620s s 5" HD displayem tam je za 1900kc.
3000 imho stat nebude...tolik stoji na Honor 6
cajky
Androiďák!
Příspěvky: 329
Registrován: pát 01. lis 2013 11:49:22
Typ mobilu / ROM: Realme X2 PRO

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od cajky »

Ahoj, z niceho nic prestal whatsapp oznamovat zpravy v liste nahore, sms v poradku, volani v poradku, vsechno nahore ukaze, ale whatsapp ne a v nastaveni to nikde neni, nevite, cim to muze byt?

Edit: vyreseno...
Naposledy upravil(a) cajky dne sob 14. bře 2015 15:20:53, celkem upraveno 1 x.
Hurec
Robot
Příspěvky: 983
Registrován: ned 18. pro 2011 14:58:56
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S8
Rom: origo

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Hurec »

Iphone 3G -> Samsung Nexus S -> Motorola defy -> HTC Evo 3D -> LG L9 II -> Honor 3C -> Sony Xperia Z1 -> Honor 7 -> Huawei P9 -> Samsung galaxy S8
Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 3C - obecná diskuze“