Huawei Honor 3C - obecná diskuzeHUAWEI HONOR 3C

Moderátoři: c.data, Moderátoři čínských mobilů, c.data, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

Není to pak trochu nuda?? :) Jinak prosím o zpětnou reakci jestli kernel z B301 pomohl snížit spotřebu :)

EDIT: tak jsem to taky zkusil a uvidím :)
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
karelvol
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pon 08. čer 2015 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Honor 3C
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade/MIUI
Tablet: ASUS ME173X

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od karelvol »

Ahoj všichni! Mám takový problém. :DD Po aktualizaci Honoru 3c na B306 se mi už 3x stalo, že během probíhajícicho hovoru mi příchozí hovor ukončí probíhající hovor, který nejde znovu obnovit a telefon musím restartovat. Pokud mi někdo (syn) zavolá a mezitím přijde druhý hovor, tak telefon mě upozorní na druhý příchozí hovor a probíhající hovor normálně pokračuje. Pokud ale zavolám já a příjde druhý hovor, tak se první hovor ukončí s tím, že nejde vůbec volat a je potřeba telefon restartovat. Měl někdo podobný problém? :oops:

EDIT: Tak to vypadá, že couvnutí na verzi B301 pomohlo.
Uživatelský avatar
ax1qwer
Moderátor
Příspěvky: 1679
Registrován: pát 12. srp 2011 17:06:01
Typ mobilu / ROM: BlackBerry Passport QWERTZ

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od ax1qwer »

B 301 se mi zda jako nejlepsi, jinak muzes zkusit B306 s kernelem z b301 = asi nejlepsi kombinace.
Smartphone: BlackBerry Passport QWERTZ
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

Na B301 jsem měl občas problém, že mi to nevzalo heslo k wifi, po vypnutí a zapnutí wifi modulu to jelo. Jinak mám B306 + Kernel z B301 a nevím no. Jako asi trochu i lepší, ale 100% to říci nemohu.
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
Uživatelský avatar
sceva
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: čtv 25. říj 2012 10:25:57
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro 32GB ROM 3GB RAM
Rom: andr. 6.0.1 miui 8.1
Bydliště: Šumperk

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od sceva »

Tak musím se taky vyjádřit ohledně kombinace romky B306 a kernelu z B301.Tak se mě zdá že je to asi na stejno jak s původním kernelem B306.Možná v té zátěži se mě to fakt zdá o kapánek lepší. Každopádně romka je pěkně odladěná, gesta, motivy, gps, wifi vše maká jak má. Co si víc přát?Proto jsem říkal že laborování na Kitkatu už asi nemá význam. Jo jestli příjde. Android 5 a víš, nebu asi váhat :-)
2xNokia 5110,2xNokia 6310i,2xSagem RC-912,Nokia 3210,Nokia 5210,Motorola V360,LG Shine,Motorola Motofone F3,Motorola KRZR K1, Nokia 6303 C.....smartfony:Huawei G300,Lenovo A820,Honor 3C
sergio
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28. pro 2011 12:12:03
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od sergio »

Může mi někdo říci jak snadno zavolám když píšu sms. Přečtu si sms a chci dotyčnému rovnou zavolat. U staré verze stačilo jen ťuknout na telefonek vybrat z jaké simkarty a už to jelo teď po aktualizaci musím ťuknout na fajfku tam vybrat ze chci volat pak vybrat simkartu a teprv volám. Jde to nastavit nějak jako má třeba samsung ze dam při sms jen telefon k uchu a už volám ? Jo a taky mi už nejde nastavit čas automaticky nebo tedy jde ale ukazuje nesmysly má někdo něco podobného?
Mendoza
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: stř 29. pro 2010 0:11:57
Typ mobilu / ROM: Honor 3c
Tablet: Asus Eee Pad Transformer TF101 + MK808B

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Mendoza »

Děje se ještě někomu s B306, že by při instalaci z jiných zdrojů, než je GP, telefon hlásil chybu "Při analýze balíčku došlo k chybě."? Mně to dělá konkrétně při pokusu instalovat z Amazon storu. Instalaci z neznámých zdrojů mám povolenou a přepínač Ověřovat aplikace na to taky nemá vliv.
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Do p..... s aktualizacema! Cekal jsem na ni vecnost a ted po aktualizaci na 4.4.2 jsem akorat vytocenej.... Nejde mi pouzit jinej launcher,zkousen nova,dodol,apex...po zmacknuti home se mi vraci na huawei launcher,byla odstranena funkce vzdalena obrazovka(miracast),pouzival jsem ji skoro denne), baterka mi taky leti nejak rychle dolu,signal mam slabsi....no zatim velka nespokojenost!
Hned bych to vratil na 4.2.2,pokud by to slo...
Jake mate zkusenosti s 4.4.2? Spokojeny?
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Jumbo78 »

Factory reset jsi po aktualizaci dělal?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Ano,samozrejme...ale v menu nastaveni-obrazovka proste funkce vzdalena obrazovka chybi...nebo je to ted nekde jinde?
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

sergio: když píšeš tak je v levém horním rohu ikona kontaktu, stačí na ní kliknout pak na jedno z telonních čísel a voláš. Nebo v pravém horním rohu je šipka a tam je volat :)

Mendoza: Ne nemám s tím sebemenší problém. Prostě zvolím balíček dám instalovat a nainstaluje se :)

kamil208: No vzdálenou obrazovku jsem nikdy nepoužil, ale je pravda, že v nové verzi není. Jak se to vůbec používá?? :) Jinak bych poprosil ty co mají verzi B301, aby se podívaly jestli to tam mají. Děkuji
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Vzdalena obrazovka,miracast- funkce,ktera dokaze zrcadlit obrazovku telefonu na obrazovce tv.Samozrejme musi byt jak tv tak telefon pripojen ve stejne wifi siti a taky musi tv tuto funkci podporovat.
Pouzival jsem na prezentaci fotek pro zakazniky,doma fotecky,videa,a taky nektere hry
Jo a pouziva se tak ze ji zapnes,na tv se ti zobrazi pripojeni k telefonu,dam potvrdit a obraz z mobilu vidim na obrazovce tv.Pokud telefon preklopim na sirku,mel jsem obraz krasne pres celou obrazovku
karelvol
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: pon 08. čer 2015 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Honor 3C
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade/MIUI
Tablet: ASUS ME173X

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od karelvol »

Takže mohu potvrdit, že ve verzi B301 v nastavení obrazovky žádná vzdálená obrazovka není,
akorát ve verzi B111 byla apka DLNA.
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Tak to je pro me velmi spatna zprava.... :no:
Da se nejak oficialne vratit na puvodni 4.2.2 ? Rootu nerozumim,nikdy jsem to nedelal.
To je teda vikend....a to predemnou lezi ntb na kterem jsem dal aktualizovat w8.1 na w10 a uz 3hodiny s tim bojuji,protoze mi nabehne obrazovka s prihlasenim,prihlasim se a pak zcerna.Vidim pouze kurzor mysi.... :x
Vypada to dnes vecer na par panaku prokladanych dvanactkou....
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Jumbo78 »

A aplikace DLNA z GP?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Dlna dokaze pouze streamovat multimedia, miracast zrcadlit display telefonu,jak uz jsem psal...
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

Pokud jsem tohle dobře pochopil, tak by to mohl být právě v tom DLNA programu od Huawei. Každopádně bylo pár lidí v Číně kdo si stěžoval. Jinak aplikace na to jsou taky a je jich dost https://play.google.com/store/apps/deta ... my.nscreen
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
blokar
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 20. úno 2014 11:12:04
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od blokar »

Ahoj všichni, mám drobný prolblém - nejde mi připojit se na účet google play, pokud nejsem připojen na wi-fi. Když jedu jen na mobilní data, tak všechno funguje - prohlížeč, whatsapp,.... jen mi nejde ve hře (clash of clans) přepínat z jednoho účtu google na druhý. Když se připojím k wi-fi, tak to hned funguje. Zkoušel jsem přeinstalovat účty google i hru, ale nepomohlo to. Přestalo to fungovat asi před 14ti dny, před tím to normálně šlo. Nevíte někdo co s tím? Děkuju...
sergio
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28. pro 2011 12:12:03
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od sergio »

No tak musím říci ze se aktualizace moc nepovedla. Kam zmizelo odemikani poklepanim na displej proč se mi nezobrazí rovnou body pro zadání gesta na odemceni? Proč musím skoro všude přidávat jedno ťuknout i navíc. Proc když jsem v kontaktech nejde na kontakt jen jednou tuknout a zacit volat. Zlatý samsung kde pohybem doprava začne telefon vytáčet a pohybem do leva přejde na sms? Nikdy bych neřekl ze takové drobnosti budou tak otravne. Příští telefon bude zase samsung
Uživatelský avatar
c.data
Moderátor
Příspěvky: 1334
Registrován: úte 04. led 2011 18:46:28
Typ mobilu / ROM: Nokia 6.1
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od c.data »

Odemčení poklepáním tam je.
LG P500 - CM9 -> HTC one V - CM10 -> Honor 3C -> Nokia 6 -> Nokia 6.1
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Povedlo se nekomu rozbehat nejaky launcher tak aby se po stlaceni home tlacitka nevracel na puvodni emui?
rakso
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pon 27. úno 2012 9:18:03
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 / LOS 15.1
Mobil 2 / ROM: Lenovo P70-A
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od rakso »

Systémové nastavení - spravovat aplikace - výchozí nastavení aplikací. To nefunguje? Já tak bez problémů používám Apex.
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

Anoooo,takhle mi to uz funguje,dekuji moc! :-)
A co ta vzdalena obrazovka? Nenasel si to nekde v menu?
rakso
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: pon 27. úno 2012 9:18:03
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 / LOS 15.1
Mobil 2 / ROM: Lenovo P70-A
Bydliště: Ostrava

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od rakso »

Sergio: " Kam zmizelo odemikani poklepanim na displej proč se mi nezobrazí rovnou body pro zadání gesta na odemceni?" - Používám kód a když jsem v nastavení - zabepečení dal zakázat odemykání obraz. Huawei, tak po probuzení (poklepem) se mi zobrazí přímo obrazovka pro zadání kódu.
kamil208: Bohužel, vzdálenou obrzovku nepoužívám a i když jsem hledal, v nastavení ani v aplikacích jsem nic nenašel. Mám B301.
sergio
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 28. pro 2011 12:12:03
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od sergio »

Tak to odemikani mi už funguje jak má děkuji za pomoc. No teď ještě to vytáčení ji a tašky mi tak nějak nefunguje nastavení času podle operátora. Mam vodafone.
kada
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. srp 2015 10:22:30
Typ mobilu / ROM: Honor 3C - B306 - 4.4.2

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kada »

Wireless Display (vzdálená obrazovka) jsem také nenašel (mám ofiko B306) .. vyřešila to až tato appka:

https://play.google.com/store/apps/deta ... ifidisplay

Zas tak často tuto funkci nepoužívám, ale zdá se mi, že to s touhle aplikací běhá stejně, jako před tím (B111)

Jinak Nova Launcher rozhodně za mě lepší než Huawei Home. Nastavení launcheru: Settings > Manage Apps > Default app settings (dole na stránce) > Launcher
Suril
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 30. říj 2011 11:09:49
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od Suril »

Nevíte někdo, jestli a jak se dá u EMUI 3.0 nastavit, jaké aplikace budou v té rychlé nabídce na lockscreenu? Jediná užitečná je tam svítilna, zbytek jsou nesmysly... třeba rekordér tam fakt nepotřebuju mít a foťák je tam de facto 2x - jednou potažením nahoru a podruhé v té nabídce aplikací. Dá se to nějak změnit? :)
A ještě by mě zajímalo, jestli se dá někde změnit nastavení plovoucího tlačítka -jak rychle mizí nebo se objevuje, zakázat u nějakých aplikací apod. Tuší někdo? :)
kamil208
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: čtv 09. pro 2010 21:30:38

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kamil208 »

kada

https://play.google.com/store/apps/deta ... ifidisplay

Tak s timto jsi me hooodne potesil...vse funguje.
Diky moc,chlape!
kapustiak
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 07. led 2015 19:49:53
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: HUAWEI HONOR 3C

Příspěvek od kapustiak »

http://www.dsl.sk/article.php?article=17322

Tak moj Honor 3C nedavno upgradnuty na B306 (KitKat) je "vulnerable" :/

Obrázek

Mali by sme hromadne pisat na FB HonorEU a HonorCZSK aby co najskor vydali upgrade, co vy na to?
Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 3C - obecná diskuze“