Samsung Galaxy SII (I9100) - Obecná diskuzeGalaxy S2 root

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Zamčeno
jurcikm
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 16. dub 2014 8:13:45
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG GALAXY S2

Galaxy S2 root

Příspěvek od jurcikm »

Ahojte. Mám Galaxy S2 s androidom 4.1.2 a firmware I9100XXMS2 (verzia pre základné pásmo), číslo zostavy I9100XWLSS.
Nainštaloval som si soft CERBERUS pre prípad, že mobil stratím, alebo mi ho ukradnú. Je to super soft, ale ak by mobil dostal reset továrenských zariadení, tak je na nič. Je tu ale riešenie dostať cerberus do ROM. Na stránke CERBERA sa píše v podpore toto:

Mám rootnuté zariadenia. Mám prístup k ďalším funkciám?
Áno! Ak máte rootnuté zariadenie, môžete aplikáciu Cerberus integrovať do vašej ROM a získať prístup k dvom ďalším funkciám: kompletná ochrana proti odinštalovaniu (aplikácia Cerberus prežije aj wipe/továrenské nastavenie) a automatickú aktiváciu GPS aj na Android 2.3.3 a novším. K získaniu týchto funkcií odinštalujte Cerberus, stiahnite cerberus.zip, uložte ho na SD kartu a nainštalujte súbor z recovery. Aplikácia Cerberus je tiež k dispozícii z ROM Manageru.

Vie mi niekto poradiť presný postup čo mám urobiť, aby som niečo nepokašľal? Rootnutý mobil nemám.
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Galaxy S2 root

Příspěvek od ramon.dexter »

Rootnout mobil, nainstalovat recovery a flashnout z recovery. V6dyt ti to ten navod rika. Jak na to, to si najdi v sekci návody.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy S2 root

Příspěvek od pRo_lama »

Téma bola presunutá do správnej sekcie!
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
mahon
Moderátor
Příspěvky: 2293
Registrován: stř 18. kvě 2011 16:33:35
Typ mobilu / ROM: NOTE 3 n9005
Bydliště: Vsetínsko

Re: Galaxy S2 root

Příspěvek od mahon »

Pokud ti jde o root tak tu je o tom snad 100vka příspěvků takže pro tebe specialně jedna z možností rootu a naposled :
Jak na plnohodnotný root u SGS2 se zachováním stock jádra
Vytočte na telefonní klávesnici kod *#1234# a podívejte se co máte u první položky PDA:
je tam údaj i9100XXXXX a podle posledních třech písmen co tam máte si z POSTU 3 http://forum.xda-developers.com/showthr ... &t=1877270 vyberete příslušnou verzi rootu s CWM.
Postup:
- Stáhnout xxx-signed.zip jádro odpovídající vašemu ROM (PDA)
- Dejte stažený xxx-signed.zip souboru na externí SD kartu
- Vypnout telefon,trojhmat do recovery modu (zvýšení hlasitosti + HOME + napájení)
- Vyberte možnost "apply update from external storage" . (tlačítkem hlasitosti)
- Nyní vyberte xxx-signed.zip soubor který jste zkopírovali v předchozím kroku (potvrdit tl. power)
- reboot (restart) a telefon máte rootlej

V uvedeném odkazu je i root přes Odin s koncovkou tar md5 ale dělá po rootu žlutý trojuhelník při startu telefonu a musí se pak doinstalovat app. SU z Google play.
Ten xxx-signed.zip už má vše a nedělá žl.trojuhelník.

Vše děláte na vlastní nebezpečí
A tak nějak podobně flešneš certebus zip dle toho návodu.
Jelikož si toto vlákno pojmenoval Galaxy S2 root a o rootu je tu toho dost tak LOCK.
Zamčeno

Zpět na „Samsung Galaxy SII (I9100) - Obecná diskuze“