Huawei Ascend P6 - Obecná diskuzeOficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Nevím jestli jsem udělal dobře, ale jak jsem zmiňoval na B511 + Vendor jsem nahodil zpět originál Recovery, pak nahrál na SD B511, trojhmatem provedl instalaci, poté HR, pak root, a nechal jsem to tak.... Zatím to vypadá dobře. Uvídíme co to udělá po pár dnech jestli se něco projeví....
NVRBCKDWN
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

"pak nahrál na SD B511, trojhmatem provedl instalaci, poté HR, pak root, a nechal jsem to tak.... "
Takže pak už jsi Vendor nedohrával? Jde mi o to, jak to po HR vypadalo. Vždy se po HR ztratil onen složený MyWidget a na všech plochách byly jen ikony. A ve spodní liště byly ikony jen 3. Normálně je tam na konci ještě čtvrtá, tuším Play. To jsou takový dva základní znaky po HR (jo, mizí bootanimace Huawei a je tam logo Android), že to rozbourá právě custom partition kterou pravděpodobně "uvaří" až doflešování update.app z Vendor. Zůstalo ti to po HR zachováno nebo zase bez customizace? Dík za info.
Naposledy upravil(a) zemaniel dne stř 23. črc 2014 6:11:43, celkem upraveno 1 x.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Máš naprostou pravdu, přesně tak jak popisuješ tak se to taky zachovalo. Po nahrání B511 tak tam byl ten složený Widget, 4 ikony v docku a použitý jiný motiv. Já pak udělal root, úpravu v root Explorer kvůli zvuku a pak HR. Po HR zmizel ten Widget, nahodil se jiný motiv atd. Vše jak zmiňuješ, akorát navíc zmizelo to úvodní logo při načítání po HR nebo reset a nedaří se mi napodobit tu šipku pro skrytí NavBaru, ani metodou dopsání nebo přepsání řádku.
NVRBCKDWN
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Skrytí navbar je v B511 trochu jinak, dopsání řádku nefunguje, viz http://androidforum.cz/rom-a-navody-p6-t57253.html
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Prosím Tě, výše Tebou uvedený odkaz je jen specifikace android. Probíhal jsem fórum a nic jsem nenašel na ten NavBaru. Díky za reakci.
NVRBCKDWN
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od Hans99 »

Borci, když mám B510 a chci přeskotačit na B511, musím dělat HR?
Dělal jsem ho po instalaci B510 a nechce se mi to zase vše absolvovat.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

NeverBackDown píše:Prosím Tě, výše Tebou uvedený odkaz je jen specifikace android. Probíhal jsem fórum a nic jsem nenašel na ten NavBaru. Díky za reakci.
Toto forum sekce rom-root-fw a návod na b511. V něm je postup
Hans99 - škoda že nad tebou se to v několika příspěvcích rozebíralo.... ;) Necheš-li řešit problémy, HR udělej, chceš-li nám pak dát návod na řešení oněch problémů, jeď bez HR a zkoušej. Není to ve zlém, nejsi sám kdo nerad resetuje, třeba najdeme postup jak na to po Update. Já se jen opět a znovu budu opakovat, vím, že už je to trapný, ale u mně vede jednoznačně čistá instalace.

Hláška o neznámé poloze: na 90% to dělá vestavěné počasí, ráno jsem si vypnul auto polohu a dal natvrdo Děčín a od té doby je pokoj.

EDIT: Na XDA, potažmo 4PDA.ru se objevila nová ROM s označením B513. Primárně je zřejmě určená pro Beta testery. Na forech už jsou odkazy jak na STOCK tak na Repack verzi pro TWRP. STOCK verze nejde bohužel updatovat z jiné než B122 ROM (ihned vyzkoušeno na mé B511 :lol: ) a je distribuována jako update.zip, tedy ne jako plná verze update.app
Hlavní rozdíl podle screenshotů z ruska vidím v jádře,které má verzi 3.0.8.00792 (B510 a B511 má 787) a je datováno k 14.7.2014
Vypadá to tedy, že Huawei dále pracuje na vývoji a snad se i my brzy dočkáme další verze.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
raduz007
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. lis 2011 10:12:30
Typ mobilu / ROM: Sony ericsson xperia arc
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6
Rom: B511

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od raduz007 »

Hans99: doporučuje se udělat HR. Já jej nikdy nedělal a žádné vážné problémy jsem nezaznamenal. A to už jsem vyzkoušel nejednu Rom. Nechce se mi trávit půl dne s nastavováním telefonu....B510 stála za houby a mobil se přehříval všem. I těm co dělali HR. B511 je úplně v pohodě.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

S tím přehříváním se nemůžu zbavit dojmu, že to má spojitost s microSD kartou, lépe řečeno se slotem a sběrnicí. Hřeje to nejvíc u ní.
A s půldenním nastavováním bych to zrovna u P6, která přes HWBackup na jedno klepnutí udělá zálohu a na další klepnutí obnoví 95% app a nastavení do předchozího stavu, neviděl tak černě. Tohle jim docela funguje a při mých takřka každodenních pokusech - zaplať pánbůh :lol:
Určitě je možné, že při dobré konstalaci funguje vše i bez HR, spousta lidí to tak dělá (že nedělá). Otázkou pak je, zda ty drobné nebo větší problémy nejsou způsobeny právě tím. Sami víte, že skoro neexistují dva stejné telefony, co jednomu chodí, druhému blbne nebo vůbec nejde a pod.... Každý si to prostě dělá po svém. A o o o o tom to je :lol:
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od Hans99 »

Chlapi já vím, jsem tak trochu lazy bastard a u těch prvotních romek jako B111, B125 a B132 jsem HR nedělal a šlapalo to vcelku klidně, teď u B510 jsem ho dal a jak edituje svůj příspěvek výše Zemaniel, tak to vypadá, že se chystá další ROM.
Už by ti kluci šikmoocí mohli vydat nějakou opravdu final ROM, abychom už měli klid, tedy alespoň na chvíli.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Aktualizováno na B513 jako update z B122 Beta Rusko bez použití HR. Doplněno o instalaci Vendor customizace, která ovšem částečný reset dělá.
Změny na první pohled žádné, subjektivní dojem že je ještě kapku rychlejší než B511 se ukáže, až obnovím appky ze zálohy a nahodí se plná synchronizace účtů, social appek a pod. Pozoruji lehké zahřívání, ale to je asi dáno probíhajícím updatem google apps a kopírováním dat ze staré na novou SD kartu. Zkusím ještě Antutu a doplním výsledky.
Pro ostatní uživatele zde: zatím se neplašte a zbytečně B513 neinstalujte, pokud o tom uvažujete. Zas taková výhra proti 511 to není. ;)
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
koldis
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 24. úno 2014 14:15:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 B104

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od koldis »

Ahoj všem,

teď budu trošku dost za hlupáka, ale nějak se v tom ztrácím. Stáhnul jsem si, z německého serveru, novou B511. Mohli by jste mi, prosím, poslat návod jak to udělat? A musím mít Root?

Předem díky

Jarda

EDIT: Tak jsem to našel a vše funguje. Jsem, asi, hrdým vlastníkem ROM B511 :)
raduz007
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: ned 13. lis 2011 10:12:30
Typ mobilu / ROM: Sony ericsson xperia arc
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6
Rom: B511

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od raduz007 »

Root pro oficiální ROM není potřebný. Nejdříve musíš nahodit B132. Návod a odkaz ke stažení např. zde:

http://huaweimania.cz/diskuse/31-huawei ... -ascend-p6

Potom můžeš přejít na B511.
Odkaz ke stažení zde:
http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei- ... 4-2kitkat/
Uživatelský avatar
awakened
Stálý androiďák
Příspěvky: 138
Registrován: ned 15. dub 2012 18:34:48
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Stock B132 rooted
Tablet: Sony Xperia Z2 tablet
Tablet 2 / ROM: Google Nexus 7 / Prestigio PMP5785C

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od awakened »

Jak je to s výdrží baterie u 511, zlepšilo se to aspoň trochu?
Giacomo
Stálý androiďák
Příspěvky: 162
Registrován: pon 20. pro 2010 20:14:07
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 - 4.2.2 original ROM B104
Tablet: Asus HD7 ME173X

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od Giacomo »

Já osobně u B511 pociťuji oproti B510 velký rozdíl ve výdrži směrem k lepšímu. když ho ráno sundám z nabíječky, tak při běžném používání telefonu (cca 15-20 hovorů od dvou do deseti minut, cca 20smsek, počasí, emaily, trvalé připojení wifi a pár dalších blubůstek) mám večer klidně i 30% baterky, včera dokonce 57%, což ani nevím, jak se vůbec povedlo.
paco10mssi
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 18. pro 2013 21:57:19
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6-U06 Stock B511

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od paco10mssi »

Po sklamania z b510 som prešiel späť na b132. Teraz som skúsil b511 a zatiaľ pozitívne dojmy oproti b510, to bola hotová katastrofa.... mám ale pár otázok, dúfam že mi bude niekto vedieť pomôcť.
- možno je to banalita, ale aj na b510 aj b511 sa mi zakaždým schová chatová hlavička fb messengeru, ako hľadám a skúšam, zatiaľ sa mi to nepodarilo. Keď nechám hlavičky na pozadí zakaždým po asi dvoch sekundách zmiznú...
- ďalšia vec, vadí mi, že je notifikačná lišta rozdelená na 2 časti. Nedá sa to zmeniť na klasickú lištu ako v JB? Nemá s tým niekto skúsenosť?

Nezakopajte ma pod zem, najskôr hľadám kade tade, ale tentokrát si neviem poradiť. Srdečná vďaka ak mi vie niekto pomôcť :)
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Ve stavové liště u názvu operátora se schová, po stažení lišty v notifikacích je a na obrazovce je klasika chatové kolečko aktuální komunikace.
Rozdělená notifikační lišta: berme to zatím jako vlastnost, ani jsem si nevšiml, zda to někdo třeba na XDA řešil, asi ne.

P.S. Vitaj, brat ;)
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

UPDATE KK OTA B512 kernel 3.0.8-00792

Podle uživatelů Hans99 a NeverBackDown (který právě stahuje a přislíbil pokud se mu to povede že jí dá na Uložto) se dnes začala nabízet aktualizace B512. Podle všeho je dostupná pro uživatele s ROM JB B132.
Kdo má TWRP, nezapomeňte si při případném update z B132 vrátit STOCK JB Recovery ;)

POZOR! Update lze provést podle německého serveru i z lokálního update a patrně i z verze B511 (ANO,OTESTOVÁNO), ale upozorňují na nutnost zálohy, protože to prý smaže data v telefonu - provede si asi po fleši vlastní wipe (HR) Takže raději ZÁLOHUJTE!!! (ANO,MAŽE,OTESTOVÁNO)

LINK - Download OTA B512: https://mega.co.nz/#!Y1kgRIRA!uFvGO0CX1 ... -hMH8m4TCM
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tipy a triky (nutný ROOT, úpravy např. v RootExplorer):

1) Obnovení Správce spuštění a Správce oznámení ve Správci telefonu:
Editovat build.prop
Smažte DEL v ro.config.DelStartupManager=true
Řádek pak vypadá: ro.config.StartupManager=true

2) Rychlé zavedení systému:
Editovat build.prop
ro.config.hw_quickpoweron=false změnit na ro.config.hw_quickpoweron=true

3) SKRYTÍ NAV BARu V B512
Musíte mít:
- root (funguje root z TWRP 2.7.1.0)
- SQLite Editor ( http://ulozto.cz/x2FDb9BZ/sqlite-editor ... ndroid-apk )

1. Nainstalovat a spustit SQLite Editor, jděte do záložky FILES /data/user/0/com.android.providers.settings/databases
2. otevřít settings.db, z nabídky zvolit system
2. Najít string hide_virtual_key, změnit z 0 na 1, uložit změny.
3. Reboot telefonu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zde http://www.huaweiblog.de/huawei/huawei- ... offiziell/ - německé stránky Blogu Huawei


Prozatím potvrzuji:
1) funguje LOKÁLNÍ UPDATE z verze B511
2) DATA JSOU OPRAVDU SMAZÁNA :lol: (nemělo by hrozit při update z B132 - zde data zachována viz příspěvky níže)
3) ROM je kompletní, tj s tzv. Vendor Customizací (není nutno flešovat odděleně jako u B511), čili funguje hned po prvním bootu MyWidget,4 ikony v docku,Huawei boot animace...
4) první start je hoooodně dlouhý, visí na boot animaci - nelekejte se

Další poznatky (i vaše vítány) po delším používání

1) připojení k PC v režimu USB totálně rozhází ikony na plochách, už se to tu řešilo dřív, ale takhle brutálně mi to v žádné jiné ROM nedělalo!!!! Prostě po odpojení od PC je rozházel úplně všude jak ho napadlo :(
2) Nebral příkazy ADB, psal cosi o staré verzi ADB serveru + zařízení nepřipojeno, přitom večer na B511 to ještě fungovalo :cry: Zkusil jsem před odchodem do Kolbenky spustit aktualizace SDK TOOLS, tak to odpoledne zkusím. EDIT: update nepomohl, stačilo vypnout CMD lajnu a znovu spustit :oops:
3) Vypnutí i náběh systému se mi zdá o fous rychlejší než ve všech předchozích ROM
4) Nelaguje už ani moc default SWYPE klávesnice, i když já osobně používám upravenou Google Android L
5) ROOT a RECOVERY funguje i nadále použitím TWRP 2.7.1.0
6) Vylepšená funkce GPS (test Hans99)

Omlouvám se moderátorům za dva příspěvky pod sebou.
Naposledy upravil(a) zemaniel dne čtv 14. srp 2014 22:22:46, celkem upraveno 21 x.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Při přechodu z B132 na B512 žádná data neztracena.
NVRBCKDWN
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Díky za potvrzení zachování dat při OTA update z B132.
Já jsem i přesto že mi to telefon zformátovalo udělal HR, protože telefon lehce lagoval, prostě to nebylo úplně ono. Po HR a naházení dat ze záloh to lítá pěkně, zatím nepozoruji sebemenší problémy.
Opět chybí volba skrytí navigační lišty, asi se musíme smířit s tím, že v základu to bude povoleno jen v asijských ROM.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Už víme jak nahodit to skrytí navigační lišty? Nebo návod je stejný jak u B511?

NVRBCKDWN
NVRBCKDWN
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od Hans99 »

Borci, je normální, aby defaultní záloha spuštěná o půlnoci měla ráno 77 % ?

EDIT Tak už naskočilo 100% a já naskakuju na B512.

NEXT EDIT Tak zatím bez HR, ale GPS by předběhla Alonsa, fakt fičák.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Super zpráva, jedna z věcí která by v 512 měla být vylepšena a zdá se, že opravdu je.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Hans99
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: ned 20. říj 2013 17:28:08
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 _ B520
Bydliště: Ostrava

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od Hans99 »

Ale MyWidget jsem tam nikde nenašel, zase se musí poskládat z těch dílčích.
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

Nehledej MyWidget v pravém slova smyslu, ten už nebyl v žádné KK ROM. Po update z JB si to KK přenesl. ALe pokud jsi neměl plnou ROM - což nebyla zatím žádná - tak ti po HR nebo po přímém update přes trojhmat z dload zmizela bootanimace Huawei a měls nápis ANDROID, naběhl průvodce v Ang jazyce - nepřepl sám na CZ, plocha byla bez složeného "jako" MyWidgetu, nebyly do složek druhé obrazovky umístěny Google apps a Nástroje a v docku byly jen tři ikony. To je asi tak to co bylo na první pohled vidět.
U této ROM mi vše naběhlo korektně jako u jakékoli Jb, nic z výše popsaného se nestalo ani po update z B511 ani po HR již nainstalované ROM.
Je divné, že se ti widget sám nesložil z těch dílčích, jak píšeš.
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od vajo7174 »

Co mam spravit ked mam 132 a chcem update cez ota?
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Dej vyhledat aktualizaci...

NVRBCKDWN
NVRBCKDWN
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od vajo7174 »

Nenajde nic nove
Uživatelský avatar
NeverBackDown
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: stř 25. pro 2013 15:19:13
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P6 Black - Buy with T-Mobile
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend P6 White - Buy with Alza.cz
Rom: ROM B510 KitKat 4.4
Bydliště: Hradec Králové - Hořiněves

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od NeverBackDown »

Tak to nevím...

NVRBCKDWN
NVRBCKDWN
Uživatelský avatar
zemaniel
Moderátor
Příspěvky: 806
Registrován: úte 07. čer 2011 21:09:41
Typ mobilu / ROM: ACER Liquid ZEST Plus
Mobil 2 / ROM: XIAOMI Redmi 5 Plus
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oficiální Kit-Kat 4.4 pro ČR k dispozici.

Příspěvek od zemaniel »

vajo7174 píše:Nenajde nic nove
V tom případě si stáhni ROM z odkazu výše, proveď radeji zálohu dat a udelej Lokální Update. Nezapomeň na STOCK RECOVERY! Možná jsem paranoik, ale vždy to každému připomínám ;)
Zenfone 2 ZE551ML>Elephone P8000>THL 5000>HUAWEI P6>THL W100S>ZOPO ZP980 2/32>GoClever Fone 570Q>LG P880 Optimus 4X HD>HTC EVO3D>Huawei U8800>VF945>WM éra
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend P6 - Obecná diskuze“