LG G2 (D802) - ROM/ROOT/FW[ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
sotepo
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: úte 02. lis 2010 8:13:11
Typ mobilu / ROM: G6 Stock

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od sotepo »

newwes píše:Na co boha jeho potřebujete všichni volnou RAM? Ta je od toho, aby makala, ne aby se válela volná. Android není Windows.
Na to, aby sa mi mali kam načítavať aplikácie a nezatvárali sa mi na pozadí, keď sa medzi nimi prepínam ;)
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Taky se vyjadrim na co potrebuji volnou pamet. To ze android neni windows je vcelku jedno. Nakonec stalo se ti ve windows ze by se aplikace znovu nacitala? Me tedy nikdy jelikoz je v RAM pameti nebo u PC s malou pameti bohuzel pro uzivatele na HDD a tim padem virtualni pameti ram. Volna pamet je rezerva na tebou nove otevrene aplikace, pokud ji nemas stava se to co popisuje sotepo. Android v mensich zarizenich musel pracovat s mensi RAM nez ma pc a proto zvolil cestu uvolnovani a znovunacitani s pomalejsiho vnitrniho uloziste ci SD karty. Aplikace byly male a uzivatele to zrovna moc nezdrzovalo. Ikdyz G2 ma 2GB RAM ma nepomerne vic spustenych procesu a tim padem se pameti proste nedostava a uzivatel ktery ma root muze zbytecne veci odsranit nebo zmrazit a tim uvolnit pamet pro sebe a ne pro aplikace sledujici vase pocinani jak tomu je v LG stock romkach.
Uživatelský avatar
Ruft
Robot
Příspěvky: 722
Registrován: pon 13. úno 2012 0:21:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Rom: Resurrection Remix
Bydliště: Brno

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Ruft »

Mám takový problém. Když dám aktualizovat stock počasí tak mě to napíše "aktuální lokalizační služba je dočasně nedostupna" takže mě to nezameri kde se právě nacházím. Dělá mě to u všech portů G3 a pokud si dobře pamatuji tak u jiných rom. Jedině na CloudyFlex to funguje skvěle. Vše mám nastavený dobře...

Mobil
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Nemam problem s aktualizaci pocasi. Zkus vymazat data a cache aplikace pocasi a uvidis.
Uživatelský avatar
Ruft
Robot
Příspěvky: 722
Registrován: pon 13. úno 2012 0:21:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Rom: Resurrection Remix
Bydliště: Brno

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Ruft »

Taky jsem zkoušel, třeba Google mapy a co mám offline mapy, tak zaměřují správně ale to počasí ne a ne. Jen na WiFi to zaměří správně.

Mobil
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Zkusme to spolu. Takze v aplikacich si najdu Pocasi a vymazu data to smaze i cache. pak dam plochu kde mam widget pocasi a tam je napsano klepnutim pridej misto, klepnu a misto hledani dam aktualni poloha, pokud to nic nenajde zkus vyhledat nejblizsi vetsi mesto.
Uživatelský avatar
Ruft
Robot
Příspěvky: 722
Registrován: pon 13. úno 2012 0:21:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Rom: Resurrection Remix
Bydliště: Brno

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Ruft »

Nevím čím to ale restartu jsem tel a už lokalizace funguje. Tak snad to tak i zůstane. Každopádně díky.
A něco málo k rom. Zkoušel jsem ji kvůli tady vychvalovane výdrži, ale u mě tedy nic moc. Na CloudyFlex jsem měl při 2hod. Screen ON ještě 70% na Optimu mám 57% při stejné zátěži. Takže asi jdu zpět na CloudyFlex, jinak je to povedená rom, asi nejlepší z portů G3.

Mobil
Filip96
Stálý androiďák
Příspěvky: 241
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S10
Rom: Stock rom

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Filip96 »

Tak jsem před pár dny flashnul Optimus a jsem spokojenej víc, než s Lam Hoang.. Nenarazil sem za tím na nic, co by nefungovalo a plynulost se mi zdá lepší.. Výdrž zatím těžko soudit. :-)
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Taky su spokojenej vydrz mam podobnou s LH pokazde pres 5h rozsvicene obrazovky. Dnes sem sel na huby a krom hledani jsem zkousel Locusem zaznam trasy a muzu rict ze jak pri ceste do lesa a zpet drzela stopu znamenite v lese to bojuzel nepoznam moc. Nekdo si tu stezoval ze mu to hodne skace. U teto romky me to jde tak ze vetsinou trasa vedla po polni ceste ci silnici, samozrejme ze to sem tam uskoci nejaky metr vedle, ale to dela i to, ze ne porad zaznamenava body.
Uživatelský avatar
Druss81
Androiďák!
Příspěvky: 487
Registrován: čtv 29. pro 2011 10:41:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8 no root

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Druss81 »

Vysla vam nova verzia 1.3.1 ...
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Vcera se me povedlo na tuto romku vydrz 7h rozsvicene obrazovky, nejakej telefonat z toho 1:40 minut lehka hra, jinak neustale zaple jak data, wifi i GPScelkove nehjakych asi 16h. Bohuzel v lese pri zaznamu trasy se tel 3x restartoval behem 4h takze rom opoustim. Nevim jestli je to neco v telefonu nebo rom, vyzkousim jinde a uvidim.
skacelp
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: úte 28. úno 2012 12:03:23
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Rom: AndroidNow HD 3.5

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od skacelp »

Dobrý den, nainstaloval jsem poprvé tuto ROM ve verzi 1.3.1 a chybí mi aplikace přehrávání videa. Vše ostatní se zatím jeví v pořádku. Poradí mi někdo, prosím?
Aktualizováno: Aplikace se zobrazuje pouze v Titanum Backup, v systém/app ji nemohu najít.
Filip96
Stálý androiďák
Příspěvky: 241
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S10
Rom: Stock rom

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Filip96 »

Já ještě neviděl víc jak 5-5,5 hodiny na žádný romce.. Jak to děláte? :-D A to na tom ani nehraju, když se snažím o dlouho výdrž.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Máte v download mode ROOTED nebo UNROOTED? Teď du flashovat stock ROM a koukám, že tam mam unrooted, přitom mam optimus 1.2. To snad pošlu na reklamaci takhle, to budou koukat :D
Filip96
Stálý androiďák
Příspěvky: 241
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S10
Rom: Stock rom

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Filip96 »

Tak dnes sem se k 7h screen on též teoreticky přiblížil. Mám 18 a půl hodiny mobil z nabíječky, 3:45 screen on a skoro 50% baterie. Asi si rom "sedla". A určitě žere míň, než LH.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Když mám KK skrze OTA, musim flashovat ten baseband co je zmiňován na XDA v postupu? Ptám se, páč sem měl na Optimusu 1.2 pekelný problénmy s GPS, včera sem flashnul stock 10e, updatoval na KK a GPS je jak vyměněná. Tak chci ještě jednou zkusit Optimuse, ale bojim flashovat baseband, páč to sem posledně určo udělal a nejspíš byl špatnej.
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Pokud jsi presel z 10e na 20neco tedy KK tak nemusis instalovat zadny modem. Kdyby jsi mel stock 10e a u´delal root a twrp pak chtel neco z KK v tu chvilku by byl potreba prehrat.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Je nová verze 1.3.2:

* Added Mini View Feature
* Added Voice Mate Shortcut
* Fixed Maps Not Working in LG Health App
* Fixed Some Bugs
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Tak ted nevim kdyz me tak lakas, jestli to mam jeste jednou zkusit s tim, ze vse bez obnov nastavim. :D Taky jsi to sem mohl dat tak za 5 dni az odzkouzsim tu co mam. :D
newwes
Stálý androiďák
Příspěvky: 155
Registrován: úte 11. zář 2012 1:06:47
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od newwes »

nofu píše:Je nová verze 1.3.2:

* Added Mini View Feature
* Added Voice Mate Shortcut
* Fixed Maps Not Working in LG Health App
* Fixed Some Bugs
Rachotuju, tak až zítra. Začínají nám ti kluci chrlit jednu verzi za druhou. Jednu dobu už jsem si říkal, že dám pokoj, tf ve stavu klinické smrti, ale pak začnou svrbit ruce :D.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Sem nahodil, úpe čistou instalaci a už hodinu se peru s MTP driverama. Před tim vždy vše vpoho, teď ne a ne tam dostat funkční driver. Patří tam ty ze stránek LG? Nebo sem na něco zapomněl a maj tam bejt jiný když mám zapnutý USB ladění?
Spoiler:
driveryLG.png
driveryLG.png (32.71 KiB) Zobrazeno 2204 x
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Někde dneska psali právě o tomto. Mělo by pomoct vypnout USB ladění.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Právě že mi to nejede ani bez něj, ani s nim. Ale jestli je to chyba ROMky, tak už sem klidnej, měl sem nerva, že sem snad úplně blbej a ani nedokážu instnout driver.

Až jí kluci nahodíte, písněte pls, zda máte stejnej problém nebo je to u vás vpořádku.
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Tak jsem ji naistaloval a po pripojeni k PC zadnej problem s MTP, dokonce mam zaple ladeni.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

1.3.2? Zkus pls přepnout na ART, jestli nejni náhodou tim. Mam pocit, že se to právě zvrtalo až na ARTu.
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Promin ale ART me nic neprinasi a prepinat na nej nebudu, mam rad aplikace v RAM a ne "rychle" spusteni z vnitrniho uloziste.
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

Vpoho, ono je to stejně jedno, teď jsem zkusil GPS a je total tragická, takže půdu už na LH.

Edit: sem nahodil stock a zas vpoho funguje MTP, přikládám to tedy ROMce. Zkoušel sem jak Dalvik, tak Art, s i bez ladění USB, na 1.3.2 mi MTP prostě nejelo.
kubikma
Droid
Příspěvky: 2612
Registrován: pon 09. črc 2012 12:29:11
Typ mobilu / ROM: LG G2_D802
Rom: CM13

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od kubikma »

Tak me jede MTP bez problemu, mozna si stahl prvni verzi neb byla ta prvni stazena a pak dana ta stejna verze mozna upravena, beztak nejaky problem.
Jinak dnes jsem zkousel ty restarty a zatim po 5h trvaleho zaznamu trasy na Locusu + 5h rozle obrazovky + nejake hodinove hrani, zbytek 23%baterie, bez nechteneho restartu. Podotykam ze GPS byla trvale spustena 5h a jelikoz marodim a byl jsem uvnitr budovy, musela chudera pracovat urcite s vetsim usilim a presto baterie vydrzela dost dlouho. Opravdu jedna z nej romek na vydrz baterie. Rekl bych ze se na tom podepisuje novejsi verze D855 10J ze ktere je tato udelana a na G3 si ji take pochavluji ze baterie dele vydrzi. Jinak malem bych zapomnel, kvuli restartum jsem vypl WIFI a pouzival celou dobu 3G pripojeni abych nasimuloval aspon trosku podminky v lese. V TB jsem zatim nic nemrazil, mozna to bude i tim.

Edit: jinak Added Mini View Feature je na jednorucni ovladani asi lepsi, je to o zvyku a jak pro koho.
https://www.youtube.com/watch?v=r1nWyn3oHLE
nofu
Droid
Příspěvky: 2758
Registrován: ned 11. srp 2013 18:37:35
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro
Mobil 2 / ROM: LG G3 32GB - FulmicsROM 8.0

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od nofu »

S tim MTP to nechápu, už sem psal i do LH threadu, mam s nim problém i na něm.

Používáte někdo na téhle ROM Waze? Mi v něm tak na 30ti procentech trasy vypadává GPS, vůbec mi nenapadá, čim by to mohlo bejt. Zkušebně sem nahodil LH a tam se to neděje.
Filip96
Stálý androiďák
Příspěvky: 241
Registrován: pon 05. kvě 2014 11:27:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S10
Rom: Stock rom

Re: [ROM][PORT][All Variants] -=- OptimusG3 Rom

Příspěvek od Filip96 »

Zase nová verze.. Že bych taky zkusil, jestli je náhodou ta baterka zas o něco lepší? :-D
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - ROM/ROOT/FW“