Ostatní telefony THLTHL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Tomáš Kubec »

THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4 - levňák s KitKatem 4.4.2 a JDI LCD

THL T6s je dobře vybavený a levný DualSIM smartphone běžící na operačním systému Android 4.4.2 KitKat v českém jazyce, a to včetně Google aplikací (Google Play...). Přístroj pohání čtyřjádrový procesor MTK6582 s taktem 1.3 GHz, GPU Mali-400 MP a 1GB RAM. Vnitřní paměť telefonu je 8GB ROM a lze ji rozšířit pomocí paměťových karet až o 64GB.

Obrázek

Dále je telefon vybaven technologií DualSim, která umožňuje mít v přístroji dvě aktivní SIM karty (obě na příjmu). Nechybí 8 MPix hlavní kamera s přisvětlovací diodou a 2 MPix přední kamera, GPS, BT, Wi-Fi, 3G.

Nezapomnělo se ani na kvalitní JDI displej o úhlopříčce 5.0 palců s rozlišeném 854x480 pixelů. Tato Hardwarová výbava umožňuje používat ty nejnáročnější aplikace včetně 3D her. Samozřejmostí je 24měsíční záruční doba.

Rozměry: 143x71x8 mm
Hmotnost: 155 g

Pokud máte zájem o 2letou záruku a CZ fakturu, tak můžete jako vždy objednávat v MNShopu.

Pokud chcete něco ušetřit tak můžete objednat přímo v Číně: Pandawill, Antelife, Etotalk, Aliexpress...
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
shotteckk
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 04. srp 2014 16:23:02
Typ mobilu / ROM: Alcatel Idol 3 - 5.5

THL T6s

Příspěvek od shotteckk »

Dobrý den, chci se zeptat jestli má tento telefon vyjímatelnou baterii.
Díky
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Dobrý den. Ano má.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
bystryi
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 13. kvě 2010 16:21:57
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60-W android 5.0.2 CZ
Tablet: Chuwi VI8 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od bystryi »

Tak jsem objednal ;)
leonardis
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: pon 27. pro 2010 13:24:34
Typ mobilu / ROM: Lenovo K5 Note Android 6.0

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od leonardis »

Já taky objednal a sem zvedavej, přímo z Číny. Pak dám vědět.
luu007
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 04. čer 2011 8:43:55

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od luu007 »

Včera jsem ho prodaval - neni to vubec špatny za ty peníze.Nesedi popis k fotaku, ve skutečnosti je tam interpolovana 13 vzadu a dva vepředu.Display čitelny na slunci velmi dobře - za ty penize jsem neviděl nic co by ho mělo tak dobře čitelnej.Hlasitej,v ruce pěknějši než vypada na obrazkach..
Pochopitelně tovarni rom,v připadě thl nic jinyho nechci.Bezproblemů,jenom jsem doladil pomoci xposed a modulů,ale to jsou spiš takovy specialitky co dělam na každym founu,tovarni je použitelna bez problemů.
leonardis
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: pon 27. pro 2010 13:24:34
Typ mobilu / ROM: Lenovo K5 Note Android 6.0

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od leonardis »

jakou máš barvu a má root? Kde si ji kupoval a co čeština je? Díky za info. :hehe:
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Tomáš Kubec »

THL dodává telefony s kompletní češtinou a bez rootu. Občas někteří prodejci na Aliexpres prodávají s rootem.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
luu007
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 04. čer 2011 8:43:55

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od luu007 »

černej,rootlej a s češtinou - tovarni rom..jde si zapnout podobnou volbu jako ma mui,nebo xprivacy kdo zná - tzn. permissions řešit při každy instalaci,na to jsem ale moc dopodrobna nekoukal nebyl čas ale viděl jsem to uplně dole v nastavení,ted objednavam další,telefon jsem jenom okoukl,doladil pomocí xposed,zhodnotil jestli ma cenu vzít další,ještě ten den prodal a objednávám pár dalších.
shetland
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. črc 2013 21:09:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od shetland »

Jak je na tom GPS, má někdo již vyzkoušeno?díky
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Dnes otestována GPS. Fix bez problému, a záznam tras v Moje Trasy odpovídal reálu a to včetně grafu rychlosti atd.

AntuTu 18500 bodů.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
kao1
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. kvě 2013 15:19:37
Typ mobilu / ROM: THL T6S
Tablet: POW- Tegra2

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od kao1 »

Root som spravil cez Vroot ,/par kliknuti/.
edguy
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: úte 29. kvě 2012 15:10:20
Typ mobilu / ROM: huawei ascend g300

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od edguy »

najpr. pripomienky k mobilu
mam ho len 2 dni pri sebe,z DX prišiel za 12dni, 70euro,,free back cover+8gb sd+battery kôli Preorded objednavke
mobil je skvelý--displej ok,výkon ok,rychlý,gps som netestoval,www internet-okamžite načitanie, ram free 750mb,
odišiel mi sgs2--asi romka odišla mobil je vykonnejši,
aspoň ma IPS a nie AMOLED kde odchadzaju farby rychlo a vypaľuju-starnu pixely
aplikacie sa naštastie inštaluju na sd-nechcem ničiť rom-eMMC
nedostatky---funkčné dotykove klavesy nereeaguju niekedy, až na viacery pokus,,taky problem bol spočiatku na mobiloch huawei g300, takže vyšiel update,,,,či sa ho dočkame aj od THL je otazne
novy mobil tak tam treba pisať odozvy, že funkčné dotykové klávesy majú problém
...ostatné neskôr


-------------------------------------------Funkčný root THL T6S--------------
http://grungemann.blogspot.cz/2014/08/h ... 1607837983
programy su na začiatku na konci je novy SuperSU,,,,,požiadal som o radu Grungemann a odpisal mi
po flashnuti rom chodte do recovery a použite novy SuperSu skopirovany v mobile,. Dajte inšatalovať zip
ak to nepomäže ak postup podľa vROOT a oý SuperSU



ak sa to niekomu podari tak prosim o navod!!!!!!!!!

cez SP Flash Tool mam recovery menu hlasitosť+ power button pri štarte
ale s VRoot mi urobilo root ale nefunguje to a ani overenie cez ROOT CHECKER, že ho mám


ištalacia ovladačov v USB Debugging a v stave keď je mobil vypnuti bez baterie na W8.1 v mode pre inštalaciu nepodpisanych ovladačov W7/W8/W8.1-
http://www.1u.cz/2014/01/29/jak-nainsta ... ndows-8-1/
ak nemate tuto voľbu tak musite pri bootovani vybrat volbu bootovania windowsu-asi stlačať F8 alebo SHIFT+F8 a
pokračujte podľa odkazu hore od obrazku "Odstranit potíže"
https://www.youtube.com/watch?v=ztm6QE_qiZc
"MediaTek PreLoader USB VCOM Port" inštalujte pri vypnutom mobile bez baterie podľa videa,.Nevadia tie vykričniky
http://androidforum.cz/ovlada-e-pro-mtk ... 39804.html

odkazy
http://grungemann.blogspot.cz/2014/08/h ... 9438802500
SP Flash Tool použite novši lebo stara verzie nechce načitať Scatter file
http://d-h.st/w6v
takto budeme mať recovery menu

VRoot mi urobilo root aj aj vypisuje že je root a mám voľbu aj na reroor a unroot ale nefunguje to
http://www.mgyun.com/en/getvroot
http://gadgetsacademy.com/root-thl-t6s- ... ram-guide/


diky za radu ak vie niekto ako na root a niejake postrehy na kvalitu(neereaguju niekedy funkčne dotykove klavesy)

EDIT by jumbo78: Odkazy nedávej do tagu CODE, ale URL. Nejsme warez fórum! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
kao1
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. kvě 2013 15:19:37
Typ mobilu / ROM: THL T6S
Tablet: POW- Tegra2

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od kao1 »

Root cez vroot u mna ok ,vroot verzia 1.7.3 .Aj Root Checker ukazuje ok, Aj ja mam phone od DX / predpredaj /. Horšie reakcie funkčnych tlačitok som nepostrehol. Prve čo som urobil po roote zmazal som zvukovú znelku pri bootovani telefonu.

Pri tom rootovani sa par krat resetne phon tak treba znova spustit Vroot program a pokračovat až to nakonec rootne, aspom u mna to tak bolo.
leonardis
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: pon 27. pro 2010 13:24:34
Typ mobilu / ROM: Lenovo K5 Note Android 6.0

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od leonardis »

kao1 píše:Root som spravil cez Vroot ,/par kliknuti/.

Jak se ti to podařilo, nechápu jak na to? Napiš postup prosím.
edguy
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: úte 29. kvě 2012 15:10:20
Typ mobilu / ROM: huawei ascend g300

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od edguy »

kao1 maš aj recovery mod VOL+ a POWER ON ???
inak v tom recovery je mobil otočený naopak a aj keď ho ovladam v PC cez VNC VIEWER a v mobile VNC SERVER

mne cez vROOT urobilo root,aj to pisalo v programe ale nefungovalo to v mobile
tak som dal novy Super SU 2.01 a funguje,ale robil som root aj cez SP Flash Tool software, takže neviem ,ktorý mi pomohol s novym SuperSU 2.01

gps chyta do minuty--presnost neviem
funguje to OTG či nie???????
skušal som aj ovladať mobil cez VNC SERVER
mám pocit ak je vyťaženy mobil napr. hry tak stiha len tak tak nabijať alebo možno vybijať niesom si istý
bateria 7hodin počas spanku--nevybilo ani 1 percento

niekedy nejde Back tlacidlo aj 5sekund,,,,,,ak to budu mať aj iny uživatelia tak potom bude treba žiadať soft.opravu od THL,,
nieje to taka znama firma, že by robila niejake časte update


Prosím niejake info čo by trebalo zalohovať z mobilu alebo odkaz na original rom ak by to trebalo

leonardis skus vROOT,maš tam len jedno tlačidlo alebo cez SP Flash tool podľa mojich odkazov
leonardis
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: pon 27. pro 2010 13:24:34
Typ mobilu / ROM: Lenovo K5 Note Android 6.0

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od leonardis »

Tak se mi nakonec podařil root podle toho to návodu: http://grungemann.blogspot.cz/2014/08/h ... 9438802500 , spokojenost a jede to konečně.
algec
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 14. lis 2013 20:00:48
Typ mobilu / ROM: THL W100S

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od algec »

ahojte, ten telefon vypadá moc pěkně. Co mě ale zaráží je poměrně malé rozlišení displeje na takovou velikost. Nebude to problém? Mám skoro rok THL W10S a jsem nadmíru spokojený, tak bych tento koupil dceři na Vánoce. W100S má 960x540 při 4,5 palcích a tento jen 854x480 při 5 palcích.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Docela mne to překvapilo, že to je OK. Myslím, že to potvrdí i ostatní.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Mario02
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 12. bře 2012 17:33:23
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Mario02 »

Měl jsem ho na chvíli v ruce (bílá verze) a vzhledově vypadá hodně dobře. Na displeji jde poznat, že to není žádné "hádečko" ale rozhodně nic co by mělo urazit. Bude originálni flip cover?

@telefon    
luu007
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 04. čer 2011 8:43:55

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od luu007 »

Ten display je vpohodě,viz vyše - mimochodem na slunci a při pohledu z boku byl čitelnej lepe než telefon s HD displayem kterej jsem držel zaroven s nim v ruce.Ono to totiž neni jenom o rozlišení.Upřimně řečeno někdy mně ten hon za třeba FHD připada ultra legračni,kdysi se muselo přežit i 680 na 480 a to na monitoru,obrazovka mojeho počitače osazeneho timto trhačem ,se zavratnym diskem o velikosti 40 mega a 4 megovyma pamětma ktery samotny staly tolik co dneska kompl střední třidy http://www.cpu-info.com/index2.php?mainid=286 ...Odpad display jde vidět klidně na některych modelech s daleko větší density a viděl jsem modely s qhd 940 na 560 ktery byly jednoznačně lepši na oči.
re:edguy,pardon edit leonardis, rootoval jsem přes flashtool x modelů,fakt mrtě - prakticky vždycky ti co jim to nešlo měli někde chybu kterou si neuvědomovali,naposled předevčirem elephone jsem dělal.Jinak vřele ti doporučuji nainstalovat adb tool z xda - za prve vyhneš se klasicke chybě lidi co neví jak věci fungují a to že adb nebude mit spravně env,poněvadž se spokoji s instalaci adb a co je env absolutně netuši,za druhe je to ultimativní řešení drivrů...
Uplně opomijim že vroot je ukrutna s.ačka :-),opravdu bych se mu vyhnul obloukem,navic jako dalši bod pokud to je posledni zoufale řešeni je že by člověk co ma aspon mirně vyvinuty pud sebezachovy měl pokračovat na postup how to replace vroot and use supersu...No to rovnou si vroot odpustím
Btw s klavesama nebyl NEJMENší problem..
Dzejar005
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 02. zář 2014 17:18:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi3

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od Dzejar005 »

Ahoj jaká je výdrž telefonu? Kolik je v něm místa na aplikace? Jdou případně přesouvat aplikace na sd kartu? A kde jde stáhnout rom pro případ zálohy. Dik
Naposledy upravil(a) Dzejar005 dne úte 02. zář 2014 18:15:01, celkem upraveno 1 x.
bystryi
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 13. kvě 2010 16:21:57
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60-W android 5.0.2 CZ
Tablet: Chuwi VI8 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od bystryi »

Tak už konečně přišel po několika kontrolách na celnici, zdá se mi, že kontroly balíků zpřísnili. No k telefonu .... vzhledově pěkný, displej v pohodě, zpracování celkem ok, ale je celkem měkký, rád se kroutí a ohýbá, ale při normálním používání to nevadí. Měl jsem ho zatím v ruce opravdu chvilku, až více otestuji, napíšu nějaké klady, zápory a zkušenosti
luu007
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 04. čer 2011 8:43:55

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od luu007 »

Re :Dzejar005 přesouvani na kartu jde s každym jednim androoidem i kdyby fstab atd měl uplně domiškovany,kamikadze navody neaplikuju i když fungují.už roky použivam link2sd kterej na rozdil od pouheho přesunuti aplikace na kartu což je skoro k ničemu řeší i lib a dalvik,takže i na tom největšim mrzakovi s 512 RAM a minimalni ROM jsem neměl nejmenši problem mit nainstalovanych klidně 150 aplikací.Vydrž bude přesně takova jakou si ji udělaš v ramci možností toho jakou ma baterii,jakej je to chipset a jaky je zobrazovadlo,takže soused vedle tebe může mit vydrž dvounasobnou protože tam nebude mit aplikace ktere ti dělaji s vydrží brajgl,pokud je tam už mit bude tak je umravní - pochopitelneě je nebude umravnovat věcma ala batery saver a podobny blbosti ale pujde na to systemově misto očekavaní že čarymaryfuk aplikace to zazračně řeší.
algec
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: čtv 14. lis 2013 20:00:48
Typ mobilu / ROM: THL W100S

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od algec »

Hoši něco je někde asi špatně. Slušný displej, čtyřjádro, 8GB Rom, 1GB Ram, foťák prej 13Mpi, dobře to vypadá a cena pod 2000,- Kč. Dá se s tím vůbec telefonovat?
bystryi
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 13. kvě 2010 16:21:57
Typ mobilu / ROM: Lenovo S60-W android 5.0.2 CZ
Tablet: Chuwi VI8 Windows 10
Kontaktovat uživatele:

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od bystryi »

Hold to vypadá na super kup :-). Telefon je rychlý, zatím žádný problém, co mě velice mile překvapilo, je GPS. Měl jsem mnoho telefonů s MTK a na všech byla GPS velice špatná až nepoužitelná, tady chytím 9 satelitů z 12 s úrovní kolem 30 a přesností cca 3m :)
Uživatelský avatar
marus
Androiďák!
Příspěvky: 651
Registrován: pát 08. bře 2013 13:28:58
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 DUOS
Rom: A 7.0

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od marus »

Já si na nechal poslat T6S a Doogee DG310.

Cena +/- stejná, specifikace taky, zkusím popsat hlavně rozdíly, které by mohly zájemce zajímat. Recenze obou modelů tady jsou, takže opravdu dořeším pouze rozdíly.

Takže:

Oba telefony přišly poštou zdarma, oba mi česká pošta nezapomněla proclít (za což si účtovala 180Kč, což u těchto telefonů dělá skvělou 1/3 doplatku... :facepalm: Za 3 vytisknuté papíry :evil: ...no hnus, chce se mi blejt, když vidím na ali, že někteří prodejci chcou za DHL $5, tak už nemá cenu řešit free shipping, když pošta za proclení chce $9). Ale to je jen takový povzdech.

Design:
- Tady je to otázka vkusu každého soudruha. Já radši hranatý styl T6s, manželka jednoznačně oblý režim DG310. Je třeba říct, že T6s je designová kopie iNew V3, takže komu se tento styl líbí, spokojí se s horší specifikaci telefonu (oproti iNew), pak T6s je cesta. DG310 má prostý standardní oblý styl. Nicméně, jak jsem řekl, je to individuální.
- Oba telefony přišly s nalepenou krycí fólií, oba měli jednu navíc v balení. Dávám oběma kladné body.
- Oba telefony mají zadní kryt vroubkovaný, nicméně T6s je takový víc plastic. DG310 má sice taky plast, ale já tam cítím takovou imitaci kůže, která je na omak lepší. Taky míň klouže. Zde jednoznačně bod pro DG310.
- Ani jeden nemá podsvětlené senzorové klávesy. Škoda, škoda, toto je jak vidno první věc, na které výrobci šetří a je to k vidění poslední dobou pouze vyjímečně a to i u dražších modelů
- T6s má notifikační diodu! WOW, toto je veliké plus, může to být důvod se rozhodnout pro něj. DG310 má prd.
- Ovládací klávesy mají oba telefony stejné rozvržení, tedy power vpravo a hlasitost vlevo. Jak jsem vzal T6s poprvé do ruky, myslel jsem, že ty klávesy půjdou zmáčknout těžce, neboť mají takový ostře hranatý tvar a jsou velmi nízké. Opět takový plastic stajl, no, i když jsem příznivec hranatého stylu, toto se mi moc nelíbí. Nicméně, díky těm ostrým hranám se nahmátnou velmi rychle a stisk je jistý. Naproti tomu DG310 je má víc vystouplé a zaoblené, ale na fuknčnosti to nic nemění, stisk je taky jistý.
- Nabíjecí konektor je u obou telefonů nahoře. No blbost non plus ultra, pokud chcete telefonovat s nabíjeným mobilem tak zapláčete. Toto u obou hodnotím negativně

Displej:
- Jako čumim. Když jsem telefony poprvé pustil, spadla mi čelist tak, že jsem vzbudil děti. Asi takhle :o No jako beze srandy, na to, že mají oba fakt nízké rozlišení 854x480 na 5" obrazovku, tak oba hodnotím velmi kladně. Můžu srovnat s Jiayu G2F a přestože ten má výrazně menší displej se stejným rozlišením, tak oba telefony, jak T6s, tak DG310 jsou na první pohled hezčí. Toto fakt nechápu a za displeje dávám oběma vééliké plus. Toto jsem fakt nečekal.
Zase abych se vrátil na zem...retina to není, takže když srovnám HD displej mého prasklého UMI X1s s těmito, tak dostanou na prdel. Nicméně UMI stál ve své době $180, ty prachy tam prostě za něco musí být vidět.

Systém:
- Oba mají 4.4.2, T6s má standardní verzi, DG310 má nějakou nádstavbu. Vše funguje jak má, po vybalení má T6s cca 2,3 GB pro aplikace, DG310 má 2GB. Zbytek do 8GB je pro data.
- DG310 má funkci gesture sensing, ve zkratce to znamená to, že když na zamknuté obrazovce napíšete předdefinovaný tvar, tak se spustí určitá aplikace. Tvary se editovat ani přidávat nedají, ale dají se k nim přiřadit jakékoliv nainstalované aplikace. Myslím, že vcelku užitečná funkce, dovedu si představit její využití. Zde bod pro DG310.

Funkce:
Zde jen 3, co jsem za 2 hodiny, co jsem měl telefony v ruce stačil vyzkoušet.

GPS test:
- Nějak si říkám, kde jsou ty doby, kdy se čekalo na fix 30 s :). Oba telefony se fixly velmi rychle (cca do 10s) bez nějakého laborování v menu a enginer módu. Nicméně...DG310 to má prostě o něco lepší. Na stejném místě venku má vždy fixlý o jeden satelit více (8 versus 7). Citlivost je taky lepší - DG310 se mi chytal i za oknem, chytl 4 satelity a fixnul se. T6s chytal jeden smutný kousek a nic. A hodnoty jsou vždy lepší u DG310. Nicméně toto nemusí nic znamenat, toto je pouze test fixu. Důležitá je přesnost a to lze zjistit jen vyzkoušením v terénu. Toto bohužel nezkusím, telefony jdou pryč dřív, než si na test najdu čas. Nicméně, za vítěze bych si tipnul DG310, už jen podle těch hodnot.

LED diody:
- T6s má jednu diodu, DG310 má dvě, ještě k tomu každá jiný odstín. No, co si budem povídat, diody stojí za howno. Toto je opravdu fuj, a na nic jiného než na nějaké letmé osvětlení to nestačí. Přisvětlění fotek? Zapoměnte. Srovnání s G2F dopadlo pro oba katastrofálně, na první pohled svítí G2F více a i u něj to není žádná hitparáda. Proč jsou u DG310 dvě diody, když to svítí fakt mizerně, nechápu. Navíc má jejich rozsvěcení asi 1s zpoždění po zapnutí, to taky body nepřidá. Tady jsem zklamaný. Lepší světlo dává T6s s jednou LED, ale fakt jen o trochu. Tady dávám oběma mínus.

Foťák:
- Asi nejméně průkazný test, fotil jsem oběma jednu fotku, pod umělým světlem. Výsledek je takový, že T6s výrazně více šumí a celkově je takové nehezké, DG310 mělo živější barvy. Ale na fotky bych počkal na den, večer s těmito telefony stejně nic kloudného vyfotit nepůjde.

Takže závěr?

Z těchto dvou bych si vybral DG310. Přesvědčilo by mě lepší GPS, lepší držení a ovládání fyzickými tlačítky a funkce gesture sensing. Musel bych oželet hranatý design :cry: a notifikační diodu :cry: :cry:

Tento slohový post dávám do vláken k oběma telefonům, tak si pročtete a pokud chcete něco vyzkoušet nebo srovnat, klidně se ptejte...
luu007
Stálý androiďák
Příspěvky: 180
Registrován: sob 04. čer 2011 8:43:55

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od luu007 »

Ty fotky z DG310 si prohlidni na počitači :DD a lehce zoomni.Katastrofa...Jo a hlavně to THL fotí MIZERNĚ POUZE V REŽIMU AUTOMATIKA..Hops režim podle toho v jake jsem situaci a diametralni rozdil,fotil jsem za světla a za uměleho osvětlení,takže v situaci za jakych s mobilama kravinky fotím,opomijim dalši a dalši muchy ktere Dodgee má,je to šilenej šunt na což přijdeš časem..Ten model se hrubě nepovedl..
Co se tyče gPS 10 vteřin v mobileuncletools a par vteřin v GPSSTATUS a gps v pohodě..Můžu zprostředkovat zkušenost kupce kterej jedno koupil ode mne už nastavaný - sportstracker - žadnej problem ,vystupy trasy bezproblemové.
_monty
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 04. zář 2014 12:14:48
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini ST15i
Tablet: Asus Transformer

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od _monty »

Chtel bych ho koupit z dx.com. Platili jste za nej u nas DPH? Funguje na nem OTG?
Uživatelský avatar
AIPHEE
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: pát 03. zář 2010 22:28:19
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 ROOT Custom ROM FZR 3.1b 4.2 MFLOPS

Re: THL T6s: QuadCore 1.3 GHz, 1GB RAM, 8GB ROM, Android 4.4

Příspěvek od AIPHEE »

Tak dneska konečně přišel, trávil čtrnáct dni na celnici a platil jsem DPH + poplatek poště 610Kč.
Slyšel jsem že kdybych si to nechal dovést DHL tak by se to neproclívalo a kdyby jo, DX by mě DPH vrátil.

K mobilu, je skvělej, objednal jsem si bílej a vypadá skvěle, zadní strana je jemně vroubkovaná.
+++Výkon (18447 v antutu, Vice City na max plynule)
+++Vzhled
++GPS (fix bez problémů za pár sekund, na ulici používá deset satelitů
++Téměř čistý android, je tam jen pár tweaků a aplikací navíc které jdou odinstalovat
+kvalitní reproduktor

? Rozlišení displeje někomu příjde malé, podle mě to jsou hnidopichové, já žádný rastr bez zkoumání nevidím
? Fotoaparát na svou kategorii exceluje, snímky jsou celkem ostré, dělá mu ale velký problém dynamický rozsah

---Nemá kompas
---Pouze deset snímků za sekundu u videa
-Pouze dva dotyky a ještě nesmějí být moc u sebe
-Dodávaná sluchátka, ale koho to zajímá
- Nic extra mikrofon

Až se dostanu dom udělám zrcadlovkou pár fotek a možná udělám nějakou recenzi do PDFka.
Scientia est potentia
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony THL“