Samsung Galaxy W (I8150) - Obecná diskuzePower button stále aktivní, nelze přehrát SW

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
vavralaz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. črc 2012 13:08:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy W

Power button stále aktivní, nelze přehrát SW

Příspěvek od vavralaz »

Zdravím,
včera mi na telefonu nastal takový problém a já nejsem schopný ho vyřešit. Před asi 2 dny mi telefon upadl na zem ale bez problému fungoval dále, nevypadalo že by se něco pokazilo, možná je to jen náhoda že začal blbnout až teď. Včera od rána mi začal fungovat telefon nějak divně z ničeho nic. Dopoledne bez problému jsem surfoval na netu, poslouchal mp3, volal, projížděl mobil a najednou se začal mobil sám restartovávat. Choval se, jakoby tlačítko power bylo furt stisknuté. Nejdříve jakoby byl stisknutý jen chvíli (vyjeli možnosti Vypnout, Restartovat atd.). Po rozebrání telefonu jsem zjistil, že to tlačítko funguje v pořádku, tudíž nejspíš SW chyba. Tady nastává další problém, nedostanu se do download modu, protože mobil má furt aktivní ten power button. Dostanu se tam ale tak na 1 sekundu poté se znovu restartuje. Má to cenu dávat do servisu na přehrání SW? Mají v servisu nějaké jiné zbraně na to, než my "ajťáci"? :)
Děkuji za každou radu.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Power button stále aktivní, nelze přehrát SW

Příspěvek od LivArt »

Tohle sw chyba nebude, nejspíš se ti něco po tom pádu pokazilo na desce.
vavralaz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. črc 2012 13:08:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy W

Re: Power button stále aktivní, nelze přehrát SW

Příspěvek od vavralaz »

Je to možné, ale jak říkám, nezačalo to blbnout hned po pádu, ale asi až po asi 2 dnech. Jinak telefon fungoval bez problému.
vavralaz
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22. črc 2012 13:08:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy W

Re: Power button stále aktivní, nelze přehrát SW

Příspěvek od vavralaz »

Zítra to zkusím odvést do servisu, jestli mi ty odborníci zkusej přehrát SW, ale pochybuju o tom :) Pokud by to přehráli a stále by to nešlo, nejspíš bude chyba na té desce a s tím už se néda už nic dělat což?..
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Power button stále aktivní, nelze přehrát SW

Příspěvek od LivArt »

Mno to moc nedá, pokud není chyba přímo ve spínači.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy W (I8150) - Obecná diskuze“