LG Optimus L9 (P760) - Obecná diskuzeProblém s uložišti

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
Tony Stark
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: pát 15. čer 2012 17:49:19
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T 8/128 A10
Mobil 2 / ROM: HTC 10 4/32 A8

Problém s uložišti

Příspěvek od Tony Stark »

Nevím proč ale začla zlobit. Když chci něco zaktualizovat z GP nebo stáhnout tak mi to neustále píše že v externím uložišti není dostatek místa.

Už jsem vyměnil SD kartu za jinou, zformátoval ji, v mobilu mám přes 0,6GB volného místa a to chci třeba jen zaktualizovat Chrome.

Už jsem celý telefon projel ESETem, AVASTem a nemůžu na to přijít.

Kde by mohl být zakopaný pes?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Problém s uložišti

Příspěvek od LivArt »

Zkus odinstalovat aktualizace google play.
Tony Stark
Androiďák!
Příspěvky: 261
Registrován: pát 15. čer 2012 17:49:19
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T 8/128 A10
Mobil 2 / ROM: HTC 10 4/32 A8

Re: Problém s uložišti

Příspěvek od Tony Stark »

Ne, nepomohlo, stále když příjde na instalaci, napíše mi to opět hlášku "Nedostatek místa v uložišti".

V mobilu volno cca 0,7GB (interní pamět) + pamětovka komplet smazaná.
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: Problém s uložišti

Příspěvek od Flynne »

Vyházej pryč ty různé Esety a Avasty, stejně jsou k ničemu. A jinak, toto není jen tvůj problém, týká se to všech telefonů (více nebo méně) - je to od té doby, co je nová verze GP. Lidi se ptají, proč jim to nejde. A víš, kde se ptají? Tady na fóru. A stejně, jako ty, zakládají nová a nová témata o tom samém. Kdybyste hledali, nebyl by tu takový chaos a snaději bys to našel. Leč, bohužel.
Nedoporučuji sice používat různé čističe a nejsem sám. Přesto jsem již ze zoufalství spustil nástroj 360 Security (je na GP a tvrdí se o něm, že je naprosto jiný než obdobný Clean Master a jiné, tak proč jej nezkusit, že?) a po vyčištění paměti jedním kliknutím, mám již více než týden pokoj a aktualizace z GP opět fungují bez oněch nesmyslných hlášení o nedostatku místa, kterého mám samozřejmě stále dost.
Odpůrci "clean masterů" si mě za to použití 360 Security doufám "nepodají", protože jeho použití se ukázalo opravdu jako účinné.
Odpovědět

Zpět na „LG Optimus L9 (P760) - Obecná diskuze“