Ostatní telefony SamsungGalaxy Trend - nefunguje USB připojení

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
mirinae
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 13. zář 2014 15:52:59
Typ mobilu / ROM: S7560

Galaxy Trend - nefunguje USB připojení

Příspěvek od mirinae »

Ahoj, mám ani ne rok Samsung Galaxy Trend (S7560) a bohužel mi přestalo fungovat připojení k PC přes USB. Když telefon připojím, pouze se nabíjí, ale počítač ho nerozpozná jako úložiště. Chvíli se se instalují ovladače, ale pak se objeví hláška, že instalace selhala. Samozřejmě jsem zkoušela jiný kabel i počítač.

Vzala jsem ho do mobilního centra, kde mi týpek řekl, že je to prostě chyba softwaru a mám to odnést do servisu.

Telefon jsem rootovala, nicméně při odebírání programů jsem vše nejprve konzultovala se strýčkem Googlem a ujišťovala se, že to nic nepokazí. Po rootu jsem minimálně měsíc nic dalšího namazala a telefon fungoval normálně. Poté přestalo fungovat USB.
Předpokládám, že je to moje chyba, očividně jsem i tak něco pokazila na rootu.

Chtěla jsem zkusit nahrát firmware, nicméně všechny návody jsou přes Odin, u kterého se připojuje přes USB.

Můj dotaz je následující: existuje způsob, jak nahrát firmware jiným způsobem než přes USB?
Pokud ne, má vůbec cenu zkoušet telefon reklamovat (je ještě v záruce), i když je zrootovaný?

Díky předem za jakoukoliv radu.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy Trend - nefunguje USB připojení

Příspěvek od LivArt »

Jestli nefunguje ani v download módu, bude to pravděpodobně hw vada. A jelikož jsi jiné kabely a počítače zkoušela, tak to zřejmě bude v telefonu.
mirinae
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 13. zář 2014 15:52:59
Typ mobilu / ROM: S7560

Re: Galaxy Trend - nefunguje USB připojení

Příspěvek od mirinae »

jojo, bohužel nefunguje ani v download módu

takže HW chyba, jo? tzn. že se stejně reklamaci asi nevyhnu

díky moc za odpověď :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“