Tablet ArénaSmsung tab3 problem s ukladanim na SD

Pokud nevíte který Tablet vybrat a váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání !
Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
tobau
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14. zář 2014 16:55:28
Typ mobilu / ROM: lg p970
Tablet: samsung tab3

Smsung tab3 problem s ukladanim na SD

Příspěvek od tobau »

Ahoj,
rad bych vas pozadal o radu. Mam tablet Samsung Tab3 a nedavno se mi updatoval system na Android 4.2.2.
Od te doby nemohu ukladat na SD kartu. Vsechny file managery, ktere jsem zkusil hlasi nemoznost ukladani nebo nedostatecna prava v pripade, ze chci nejaky soubor na sd kartu ulozit/nakopirovat.
Dokonce nejsem schopen na karte vytvorit ani adresar. Mazat z karty taktez nemohu.

Nicmene fotoaparat fotografie na sd kartu bez problemu ulozi. Taktez jednotlive aplikace mohu presunout na sd kartu a bezvadne funguji.
Muzete mi nekdo porosim poradit?
Diky
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Smsung tab3 problem s ukladanim na SD

Příspěvek od xanthor »

Není to spíš 4.4.2? Jestli jo, tak se to dá řešit buď postupy vyžadujícími root nebo, pokud to bude stačit, používat vestavěný file manager od Samsungu (nějaký by tam snad být měl). Zjednodušeně - od Androidu 4.4 nemůžou doinstalované aplikace upravovat všechna data na kartě, pouze ta "svoje".
tobau
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 14. zář 2014 16:55:28
Typ mobilu / ROM: lg p970
Tablet: samsung tab3

Re: Smsung tab3 problem s ukladanim na SD

Příspěvek od tobau »

Samozrejme..ma chyba. Jedna se o verzi 4.4.2. V predinstalovanem pruzkumniku skutecne funguje vse.
Do ROOTu bych se asi nepostel a zkusim si zvyknout na Samsung file manager.
Moc dik!!!
Odpovědět

Zpět na „Tablet Aréna“