Aréna telefonůPotrebuji poradit s vyberem telefonu.

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
dvori
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 20. říj 2014 13:19:39
Typ mobilu / ROM: meego

Potrebuji poradit s vyberem telefonu.

Příspěvek od dvori »

Zdravim Vas vsechny. Potrebuji poradit s vyberem telefonu. Uz koukam do obchodu a ruznych recenzi a nemohu najit to co hledam. Treba mi poradite zde.

Chci telefon, idealne 4" displej, prekousnu jeste 4´5" palcu, preci jen nemam ruce jak lopaty. Displej by mel by kvalitni od qHD vys. Dale chci, aby telefon mel podporu LTE, min. 8GB pameti a vnitrnosti, aby system a bezne pouzivani na nem bylo plynule a rychle i pri spusteni vice aplikaci. Hry na telefonu nehraji, maximalne karty. ;-) Baterie by mela byt idealne vymenitelna, ale pokud nebude, neda se nic delat. Baterie by mela vydrzet alespon jeden den. GPS beru dnes uz jako samozrejmost. Zadni fotoaparat by mel delat kvalitni snimky, nejde mi o pocet Mpx, ale o kvalitu. Predni kameru a dalsi podobny kravoviny nepotrebuji a tak na tomto parametru nebaziruji. Telefon by mel byt idealne tenoucky a hranaty, chapu ze design je individualni, ale nebranim se asi nicemu. A ted to nejdulezitejsi a to je cena. Cenu si predstavuji okolo 6-7 tisic. Pokud by se mi telefon zamlouval, tak mozna i 10 000 jsem ochoten skoustnout, ale nerad. Vic nedam a pokud neexistuje telefon co splnuje moje pozadavky do desti tisic, nema cenu dale hledat, poridim si Iphona. Telefon chci opravdu jen na telefonovani, pripojeni k netu, soc. site, navigace, mail, apod veci. Hry na telefonu nehraji, hudbu neposloucham na videa nekoukam. Chci, jen telefon s dostatecnym vykonem a bezproblemove pouzivani a nechci resit nejake rootovani, preposilani aplikaci nekam na SD kartu apod. ptakoviny. Telefonum z Ciny se nebranim!

Diky Vsem co tohle precetli a treba mi poradite popripade napisete zkusenosti s necim co se bude blizit.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Potrebuji poradit s vyberem telefonu.

Příspěvek od LivArt »

LG G2.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Potrebuji poradit s vyberem telefonu.

Příspěvek od xanthor »

Ten má ale 5.2" displej. Jinak samozřejmě Sony Xperia Z1 Compact - špičkový telefon.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Potrebuji poradit s vyberem telefonu.

Příspěvek od Mirda86 »

Z1c jasna volba

Bylo by fajn pouzit sablonu.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“