Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzePříslušenství

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Suramajstr
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: pon 02. led 2012 20:18:17
Typ mobilu / ROM: Samsun Galaxy Note 9
Rom: Android 10

Re: Příslušenství

Příspěvek od Suramajstr »

Sorry, ale já vím, že od toho tam je, zkusil jsem se zeptat na zkušenosti ostatních a radu jaké si pořídit .....jinak mi prasklo v kapse. Jak a od čeho to netuším, ale foun mi nespadl ani nic takovýho. Měl jsem ho v kapse a když sem ho vyndal, tak sem zůstal čumět, pavučina.
mulik
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 27. říj 2011 14:54:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: Příslušenství

Příspěvek od mulik »

Ahoj všem, včera jsem si pořídil Note 4 a jsem zatím velice spokojen :-) chci se zeptat na nějaké to příslušenství hlavně tedy kryt, ochranu displeje a držák do auta pro navigování.
Co se krytu týče tak asi na CZC.cz objednám originál Pouzdro Samsung EF-PN910BL modré. Má někdo s ním zkušenosti??
ochranu dispeje tam vůbec nevím, je mi jasný, že dispej je kvalitně zpracovaný ale to jsem měl u bývalé S4 taky a jednoho dne prask a displej na dvě půlky. Koukal jsem na tento CONNECT IT Tempered Glass pro Samsung Galaxy Note 4, má někdo lepší??
no a držák do auta tak tam teda vůbec nevím. Jeden jsem našel (http://drzaky-mobily.heureka.cz/drzak-c ... it-ci-658/ ) ale ten magnet a plíšky nevím nevím co na to baterka, sd karta. Poradí někdo kdo má nějaké zkušenosti ;)
Uživatelský avatar
zdeno255
Androiďák!
Příspěvky: 442
Registrován: stř 26. zář 2012 16:11:31
Typ mobilu / ROM: Samung Galaxy Note 4
Bydliště: Nitra

Re: Příslušenství

Příspěvek od zdeno255 »

Držiak mám tento a drží mi aj na prístrojovke. Nemusí byť na skle. iOttie Easy One Touch 2
Obal mám Spigen a max spokojnost s ochranou
Samsung Galaxy Note 4
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Příslušenství

Příspěvek od fajn.snek »

mulik
vítej mezi štastnými majiteli Note 4. K tvým otázkám -
Uvedené pouzdro mám a střídám ho s LED zaklapávacim. Jinak pouzdro je super, osobne mi přišlo mnohem lepší než Spigen, který stál skoro 2x tolik. Měl jsem to pruhledné od Spigenu ale designove nic moc, klouzalo, a jeste mi nicilo rámeček, šlo pryč.

Temperované sklo nemám, mám obyčejnou folii od Samsungu a super, co jsem četl tady na foru tak 99% skel odstává na okrajích, takže to nevypadá pak moc hezky.

Co se týká držáků zkus se podívat zde :
http://www.sunnysoft.cz/prislusenstvi/2 ... -n910.html
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
mulik
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: čtv 27. říj 2011 14:54:38
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: Příslušenství

Příspěvek od mulik »

děkuji [emoji14]alec: ;)
já jsem měl zaklapávací na bývalé S4 a zvykl jsem si na to ale u Nota mám co dělat (zatím, jde o zvyk) ho udržet :) takže chci hlavně ochránit boky v případě pádu (u S4 s S-coverem došlo k pádu ve vlaku při prudkém zabrždění přesně na bok a zůstala tam pořádná rýha).

já zase četl, že na folii se dělají bubliny a brzy se poškrábe, kdežto sklo prý drží lépe ale myslím, že při vyndavání a zandavání do kapsy se časem kraj začne odlupovat u všeho.

Ten držák bude muset být asi určitě univerzální protože se mi nechce telefon vyndavat a zandavat z pouzdra. Spíš bych chtěl slyšet nějaký názor od lidí co používají ten s magnetem ;)
Uživatelský avatar
ilumini
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pát 07. čer 2013 17:07:27
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9 dual sim
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Bydliště: Brno

Re: Příslušenství

Příspěvek od ilumini »

ZeroLemon Samsung Galaxy Note 4 10000mah Extended Battery
video:
https://www.youtube.com/watch?v=S7tNLnGRubU" onclick="window.open(this.href);return false;
prodej:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Tr ... 4&_sacat=0" onclick="window.open(this.href);return false;

Některý telefony jsou co se týká vybavení našlapaný ale jako Samsung Galaxy Note 4 mají na toto malou baterii. ZEROLEMON pouzdro je maximálně kvalitní stejně tak i ZEROLEMON baterie.Jediná nevýhoda je cena a možnost toto vše pořídit jen na málo místech.
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od JuaNex »

Kto by toto s telefonom urobil? Ten telefon je potom neprenosny. A do rana sa to asi nenabije.
Rozumiem ze niekomu nestaci vydrz a nevydrzi im telefon do vecera, hry telefon celkom vystavia. Ja sa nehram, ale vela citam. Mavam screen time do 6h (nie kazdy den, zase tak zavisli od elektroniky niesom) a do vecera mi telefom vydrzi. V aute pri navigacii pouzijem nabijacku. Pri sporte vydrzi a pri navigacii v terene vydrzi (popripade je v ruksaku prenosna nabijacka, ale realne som ju este nepotreboval).
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Doporucite nekdo levnou CL nabijecku do auta co dava stabilne aspon 1A, staci 1xUSB a k ni krouceny USB kabel, ale aby nebyl moc tuhy. Jeden jsem uz kdysi mel a v landscape rezimu strasne tahl telefon z drzaku a namahal microUSB konektor. Videl jsem i nake origo od nokie (DC-15, DC-17, DC-20...), jen nevim jak jsou na tom ty kroucene kabely, nektere jsou pridelane napevno...v obchode mi to nerozdelaji. Predem dik.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Tak evidentne tady nema nikdo auto anebo autonabijecku nepouziva :roll:
Koupil jsem tuhle a telefon se pres origos kabel nabiji v rezimu rychlonabijeni...ted uz jen sehnat kvalitni krouceny kabel...

http://www.ebay.com/itm/222000888806?_t ... EBIDX%3AIT" onclick="window.open(this.href);return false;
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Příslušenství

Příspěvek od bandit707 »

Jajboze dalsie 4 eura v cudu :D
Idem si to teda objednať, mam zopar nabijaciek ale ziadna nie je super rýchla akurat tak stíhajú pomaly dobijat, toto vyzera nadejne.
Len nerozumiem, preco chces pokruteny kabel, najlepsi je origo kábel zatial co som skusal,
Aky ma vyznam ten kruteny resp. preco?
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Je kratky, mekky, skladny zbytecne netrci vsude kolem. Origo je moc dlouhy...kdybych slevil z krouceneho zna nekdo kratsi USB co pobere tech 2-2.5A? Staci tak 40cm a at se da snadno smotat do male prihradky...origo smotam a hned ma tendenci se odmotat a narovnat je moc tuhy...

Kdyz se tak ptas na ten krouceny kabel spomen si kde ho vsude vidis a proc? Nenapadna sluchatka, vysilacky, telefony atp...proste nezavazi a da se pohodlne natahovat...v aute nechci metrovej kabel pres pulku palubky...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
diff.zdenek
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: stř 07. pro 2011 18:03:50
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s8 plus

Re: Příslušenství

Příspěvek od diff.zdenek »

Tak si ho udělej. Vem tužku, rovnej kabel obtoč kolem tý tužky a pořádně to prohřej fénem. Nekde jsem to viděl že to tak po domácky dělají, ale jak moc to funguje nevím.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Spis sezenu kratky kabel co utahne tech 2.5A nebo kolik treba...musim zmerit kolik dava ta CL nabijecka. Normalni do zdi mi dava 9V a 1.5A
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Příslušenství

Příspěvek od bandit707 »

Totiz ja com som mal slusny toceny kabel, vzdy mi tahal konektor, zistil som, ze je jednoduchsie mat normalny rovny, potrebnej dlzky, a aby sa mi neplantal po palubnej doske a prisediacom, tak na dvoch miestach ho mal prilepeny a ja ho mam stale natiahnuty k drziaku, pretoze pouzivam navigaciu denne, kvoli doprave.
Mne tie tocene vzdy predznacuju namahanie konektora, a tym ze su tocene musia na danu dlzku byt dlhsie, ci zas spôsobuje straty.
Preto som sa pytal. Takze som prešiel na rovny.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Ano mel jsem sam toceny co byl tuhej proto jsem hledal nejaky prijemnejsi...ale co tak koukam je to loterie, jak jsem psal spis objednam nejaky kratky co to utahne. ;) Drzak mam v CD prehravaci protoze nemam na desce kus rovneho mista a na okno ty husi krky nechci a bez krku je to dost daleko (hluboka palubka). Takze mam drzak opravdu blizko zapalovaci, mozna i 30cm bude stacit... :) neco najdu a vyzkousim...dik za postrehy ty z praxe jsou vzdy nejcennejsi, clovek to obcas potrebuje vyhnat z hlavy...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Příslušenství

Příspěvek od bandit707 »

Tiež som pozeral po tom držiaku do CD prehravaca, ale mam objednany do vetracieho otvoru, nech sa v lete klimuje, lebo mam nota v gumenom obale a uz teraz za tepla na palubovke na slnku kúri...
Bude nizsie a chladeny, som zvedavy, potom tiez ten husi krk odlozim a bude stacit este kratsi kabel
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
jark
Stálý androiďák
Příspěvky: 175
Registrován: ned 25. črc 2010 20:52:11

Re: Příslušenství

Příspěvek od jark »

V létě dobrý, ale v zimě na něj jde topení...
Mám to v jednom ze stredovych vydechu a nejde zavřít samostatně, jen oba najednou a to nechci. Takže v zimě nota zahrivam...
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od JuaNex »

Zozen nejaky kvalitnejsi kabel s napajacimi vodicmi 20AWG. Ten bude mat najmensie straty. Bezne kable maju myslim 28AWG a to je tenucke na poriadne nabijanie. Aj 24AWG by mal utiahnut 2A pri 5V.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

takove hodnoty ti nikdo u tech korunovych kabelu nebude uvadet...zmeril jsem nabijeni 9V 1,5A tak smele do toho. Zajimalo by mne a
ale pri jake prilezitosti by mel davat 5V a 2A protoze i origo nabijecka dava stejne 9V 1,5A...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od JuaNex »

Tie kvalitne to uvadzaju a nepatria k lacnym. Z lacnejsich mam dobre skusenosti s plochym kablom Nilkin.
9V je specificke napatie jedneho telefonu. Aj tak si to elektronika skonvertuje ako potrebuje. Vseobecne sa uvadza 5V a k tomu adekvatne ampere. Z toho si to potom mozes preratat na svoj potrebny prud. Moj starsi tablet sa napriklad nabija 15V
/1,5A a nabijacka k nemu sa prepina bud na tych 15V alebo klasicky 5V/2,1A. Vadi mi to, lebo ten tablet neviem inou nabijackou ako originalnou nabit.
Vyzsie napatie a tym padom nizsi prud je vyhodny tym ze nieje potrebny tak hruby a kvalitny vodic, lebo nim neprudi tak vysoky prud. Zase ma ale ine nevyhody.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Drahy kabel nema smysl, nilkin bude dobrej, je to lepsi cina...jak pises pro kabel je dulezity proud z nabijecky telefon at si s proudem dela co chce. Mam USB merak kterym proteka nabijeci proud a nameril jsem stabilnich 9V/1.5A jak se pise i na origo nabijecce a to jak pri vetsim vybiti tak i pri dobijeni treba z 90% porad nabiji 9V.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
JuaNex
Robot
Příspěvky: 910
Registrován: pon 02. črc 2012 21:18:12
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od JuaNex »

Na jednej strane kabla moze byt odber 1,5A ale na druhej uz moze byt len 1A. Najviac problematicke su spojenia kabel - konektor a konektor - konektor. S nilkin mam zo zaciatku dobre skusenosti, ale po case akoby sa poskodilo spojenie kabla a konektoru a tym padom pri pohybe kabla dava mensi prud (takze niekde v konektore narasta odpor, to znamena ze ma zle soojenie) urobili mi to uz 2 kable Nilkin (z dvoch co som mal) po case. A to su prakticky stale zastrcene v nabijacke a na zasuvke, len telefon pripajam. Clovek by si to ani nevsimol, ale ja mam aplikaciu co mi ukazuje stav nabijania (prud a napatie).
Precodovy merak nemusi ukazovat dobre ked je takto poskodena koncovka kabla pri telefone.

Zatial najlepsie skusenosti mam vzdy s original kablami dodavanymi vyrobcom.

@mobile
S4: STOCK 4.4.2 + Xposed Framework + NOVA Prime
Uživatelský avatar
omebe
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: stř 27. črc 2011 9:08:17
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Příslušenství

Příspěvek od omebe »

Jako obal pro svůj Note 4 používám orig. aktivní flipové pouzdro
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/033PSA-10 ... cerne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
a nedám na něj dopustit. Nepotřebuju žádnou folii ani sklo a foun je furt jak novej.
Držák v autě je nějakej uni s roztahovacíma packama, páč foun do něj dávám vč. toho flipového pouzdra protočeného dozadu aby fachčila v poho navigace a pod.
Napájím to přes tohle
http://www.1m.cz/detail/14000/tomtom-vy ... (2x-usb+cl" onclick="window.open(this.href);return false;)/
+ nějakej kábl nekroucenej a spokojenost.
Jen teda koukám že se ty věci už neprodávají, takže smůla ;)
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Smula? To teda nevim davat 600,- za CL nabijecku kdyz mi stejnou sluzbu udela jina za stovku mi jako frajerina neprijde ;) a nikdy neprislo, nekupuji prislusenstvi v cene umerne cene founu...za ty leta a spousty telefonu jsem tak dost usetril ale vubec ne na funkcnosti...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
omebe
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: stř 27. črc 2011 9:08:17
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Příslušenství

Příspěvek od omebe »

No já to pořídil už kdysi, potřeboval jsem nabíjet dva founy což splnilo, do toho z vrchu můžu vrazit ještě třetí nabíječku... Za tu dobu jsem vystřídal několik telefonů ale nabíječku mám furt jednu. Rád kupuji kvalitnější věci a mám je déle. Z mého pohledu jsem ušetřil, ale to je samozřejmě dle vkusu každého soudruha ;)
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Ma nekdo zkusenosti s necim podobnym, pripadne muzete k tomu doporucit QI vlozku pod zadni kryt?

http://m.(upraveno!) "GB má na AF ban" (důvod: spamování)/power-banks/pp_361575.html" onclick="window.open(this.href);return false;
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Takze si to zase budu muset odzkouset sam protoze tady evidentne nikdo bezdratove nenabiji :D
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
breby
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: stř 24. lis 2010 14:01:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 4 SM-N910F

Re: Příslušenství

Příspěvek od breby »

bezdratove nabijeni:
na zacatku roku jsem si koupil tenhle set
http://www.ebay.com/itm/Qi-Wireless-Cha ... qwcsi9dlng" onclick="window.open(this.href);return false;

jen je malinko vypoukly zadni kryt, nabiji se dobre jen se trosku zahreje telefon. Kdyz to mas vedle postele pocitej s tim ze osvetleni je docela ostre. Tak jsem si vzal bezdratovou nabijecku do prace a koupil si tenhel pad http://www.ebay.com/itm/321909325484?_t ... EBIDX%3AIT" onclick="window.open(this.href);return false; .o))
uz tolik nesviti a nabiji stejne

do nota jsem uz pekne dlouho nestrcil kabel, jen obcas na fotky .o)) oba pady jsou orginal samsung za peknou cenu, za kterou se to neda u nas sehnat :D

snad to nekomu pomuze, kdyz bude chtit nabijet bezdratove a nechce kupovat orginalni kryt ( tlustej a drahej ) a pad u nas za cesky ceny. Pro cenove srovnani pad od samsungu u nas cena zacina na cca 750 Kc, za tu cenu mam 2 pady, druhou nabijecku s kabelem a receiver pro nabijeni a jeste par korun zbyde.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Diky za reakci, ikdyz prisla trochu pozde. Ja to pojal jeste trochu jinak, objednal jsem tento set: http://m.ebay.com/itm/391134751051?_mwBanner=1" onclick="window.open(this.href);return false; libil se mi vetsi pad, ktery si v pripade plastoveho provedeni polepim tenkou gumovou folii abych si neposkrabal ram fotaku. Pokud bude ten neorigo kryt nekvalitni sundam tu nabijeci ptakovinu a nalepim na origo. Jinak muzu pouzivat i neorigo kryt...nemelo by to moc svitit uvidime, dam vedet. Pokud to bude dobre fungovat, odnesu si to do prace a nadoma si koupim nabijecku do Vecka abych na telefon lepe videl...

Jinak ty udajne origo nabijecky jsou za ty prachy spis fake, ale neshazuji to pokud to ucel splni a vypada to dobre tak i ty si dobre nakoupil, nekdy to na ebayi je loterie. Ja takhle koupil "originalni" MHL kabel, fungoval ale origo to nebylo ani nahodou ;) Ale ja mam rad adrenalin pri rozbalovani cinskych balicku ;)
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Příslušenství

Příspěvek od kultus »

Tak mi z ebay dorazila v rekordnim case ta QI nabijecka i s krytem. Kryt sedi, povrch je docela laciny to se dalo cekat :D ale tak funguje to. Je na nem mala boule, ale ta je na vsech. Zkusim ten receiver prehodit do origo krytu...za ty prachy proc ne...

edit: tak nalepene to ma cinan docela festovne :D snad to neposkodim...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“