Android OSVideo přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
tomas1234567
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: ned 16. zář 2012 6:59:51

Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od tomas1234567 »

Zdravím , jak už téma napovídá ,když zapnu na prohlížeči video , je jedno na kterém (Zkusil jsem asi 5 prohlížečů) klidně i na youtube , tak je video hodně podivně zrychlené (i zvuk ) a potom se zasekne , jak načítání a to se děje každejch pár vteřin.

Možná to bude tím , že jsem stahoval novou ROMku na svůj Alcatel OT m´pop 5020D , ale romku měnit už nehodlám , spíš bych potřeboval poradit , kde a jak to opravit .
každopádně díky za každej nápad .
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od LivArt »

Vono to může bejt tím, že ten telefon to prostě nestíhá dekódovat hrubou silou. Na yt používej aplikaci.
BTW ideální by bylo si takovej telefon vůbec nekupovat.
tomas1234567
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: ned 16. zář 2012 6:59:51

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od tomas1234567 »

Jenže o to vůbec nejde , předtím to normálně šlo , s předchozí romkou se to stávalo , ale to bylo jedno video ze 100 . S novou romkou je to snad u každého.
Naposledy upravil(a) verny94 dne úte 28. říj 2014 12:27:11, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj předchozí příspěvek!
tomas1234567
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: ned 16. zář 2012 6:59:51

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od tomas1234567 »

Nikdo by nevěděl ?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od ludekbrno »

Jako čekáš, že ti někdo naprogramuje novou ROM, která to nedělá??? Prostě je chyba v ROM nebo v prohlížeči, nastavit se to nikde nedá. Takže z této informace vycházej a zařiď se podle toho. Jinak na youtube je aplikace, není potřeba to přehrávat přes prohlížeč.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
tomas1234567
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: ned 16. zář 2012 6:59:51

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od tomas1234567 »

Ano ale mně jde i o videa , která jsou mimo youtube .. Např na facebooku někdo pošle odkaz např na loupak.cz a těžko to otevřu v youtube že ano .
A pokud umíš číst , tak jsem psal , že jsem zkoušel asi 5 prohlížečů , takže tam asi chyba nebude :)
Kde jsem psal , že chci po někom něco přeprogramovat ? Jen se ptám , jestli někdo nevím , kde , ve které části romky by chyba mohla být , totˇ vše.

PS:Díky za upozornění , upraveno.
Naposledy upravil(a) tomas1234567 dne sob 01. lis 2014 14:25:06, celkem upraveno 1 x.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Video přes prohlížeč , nebo youtube je podivně zrychlené

Příspěvek od ludekbrno »

A jak bys to asi v té ROMce chtěl opravit? :-) Prostě můžeš jedině zkoušet jiné ROMky, jestli to nebude s nějakou lepší, nic jiného s tím nenaděláš. Stejně tak asi těžko najde, kde konkrétně je ta chyba.

P.S. k odpovědím na poslední příspěvek slouží tlačítko "odpovědět", ne "citovat".

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“