Sony Xperia M - Obecná diskuzeSony Xperia M Dual - Nastavení klávesnice Xperia

Odpovědět
koktal2
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. pro 2014 23:05:29
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia M Dual

Sony Xperia M Dual - Nastavení klávesnice Xperia

Příspěvek od koktal2 »

Zdravím, s klávesnicí na mém telefonu mám následující problém: Odepisuji například na SMS, klávesnice normálně zapnutá, funguje, ale když se chci podivat v konverzaci o trochu zpět a jenom popojedu o kousek nahoru, tak se klávesnice vypne(sjede dolu) ja si projedu konverzaci a pak zase musim sjet uplne dolu a klikat do odepisovaciho okna, aby se klávesnice zapla(vyjela nahoru) a já mohl dále odepisovat. U mého starého mobilu jsem mohl normálně projíždět konverzaci a přitom mít zapnutou klávesnici a psát. Zní to jako prkotina, ale u dlouhých SMS je to docela otravné.
Vyzkoušel jsem už víc klávesnicí, ale vždy stejný problém. Nastavení jsem prohlížel asi 100x, ale nikde jsem tam nějakou možnost nastavení pro toto nenašel, takže jestli jsem něco přehlídnul, tak se předem omlouvám.
Děkuji
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Sony Xperia M Dual - Nastavení klávesnice Xperia

Příspěvek od Gaston99 »

Nejspíš je to normální, protože u mě to funguje stejně jako u tebe. Když se dotknu textu, klávesnice zajede, když se dotknu znovu, tak vyjede. Dělá to ale jenom u SMS, když píšu v Hangouts, můžu se v textu pohybovat a klávesnice nezajíždí. Jelikož SMS téměř nepoužívám, tak mi to nevadí.
Uživatelský avatar
Karel1988
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 16. lis 2014 2:33:18
Typ mobilu / ROM: Motorola Droid 4
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia M Dual
Rom: Cyanogenmod 11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sony Xperia M Dual - Nastavení klávesnice Xperia

Příspěvek od Karel1988 »

Ano u defaltni klavesnice to nastavit jinak nejde. Ovšem u klavesnic třetích stran je to možné nastavovat např. u Perfect keyboard. http://goo.gl/tYGEx9
Poděkování potěší. Nejsem vševědoucí ani neomylný jsem jen člověk.
Obrázek Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Sony Xperia M - Obecná diskuze“