LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuzeLG G Flex 2

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
petrajs
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: stř 19. zář 2012 21:52:47
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od petrajs »

IMI píše:Jinak kdo ještě sleduje tu stránku http://www.czc.cz/lg-h955-g-flex2/167254a/produkt
Bylo tam skladem 40 kusů v neděli 23:59 jak akce skončila a nyní tam stále přibývá už je tam 58 kusů.
A ještě mi Czc napsali že : Mobilní telefony jsme ověřovali a bylo zjištěno, že dané žluté fleky jsou způsobené chybným polepem fólie z výroby.
Zkuste fólii odlepit a žluté fleky byste již neměl vidět. Jedné se o efekt, který způsobí chybně nalepené fólie na zahnutém displeji.

Přitom je tam jen fólie ta s těma znakama co každý sundá.
hele tohle je první věc, co mě napadla, že je to něco přímo na displayi, protože ta žlutá je prostě vidět jen když se člověk dívá na displayi kolmo, z boku to vidět není, různě jsem s tím laboroval, jestli na displayi není nalepený ještě něco, ale nevylaboroval jsem nic, takže je to spíš takový plácnutí do vody ze strany czc, kteří podle mě vůbec nevědí, o co se vlastně jedná
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

IMI píše:Bylo tam skladem 40 kusů v neděli 23:59 jak akce skončila a nyní tam stále přibývá už je tam 58 kusů.
Teď je jich tam 58, souhlas. Ale po skončení akce jich tam zbylo 45, ne 40:
jis píše:Tak jim zbylo 40 ks z té tisícovky. Opravuji: 45. Někdo si to nakonec rozmyslel. Takže jsi byl blízko.
Protože na odeslání objednávky bylo 15 minut, provedl jsem odečet zbylých kusů v 0:15 a i o dalších 15 minut už byl tento počet stabilní. To znamená, že se jim z 1000-45=955 kusů zatím vrátilo 58-45=13 kusů. Což je zhruba 1,4%.
Naposledy upravil(a) jis dne stř 02. pro 2015 0:38:18, celkem upraveno 1 x.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od Marekmay »

jis píše:Můžete prosím někdo potvrdit následující chování?
Otevřu aplikaci Galerie a pustím video z Preloadu (nebo jiné). Posouváním prstu při levém okraji mohu regulovat jas a při pravém okraji mohu regulovat hlasitost.
Verze softwaru V15a-EUR-XX (původní) - regulace jasu i zvuku funguje
Verze softwaru V15c-EUR-XX (aktuální) - funguje pouze regulace zvuku, jas nereaguje a je trvale snížený na minimum
Mohlo by pomoc zkusit při přehrávání videa zvolit vpravo nahoře nastavení a zrušit automatické nastavení jasu.
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od IMI »

jíš : jo máš pravdu zatím 13.
Jinak kdyby byla možnost si vyzkoušet třeba 5 najednou vedle sebe a porovnat je to by mělo asi největší smysl to by šlo krásně vidět jak na tom jsou.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

Marekmay píše:Mohlo by pomoc zkusit při přehrávání videa zvolit vpravo nahoře nastavení a zrušit automatické nastavení jasu.
To na jas videa nemá vůbec žádný vliv, protože řízení jasu Galerie je na centrálním nastavení jasu zcela nezávislé. Můžeš si to vyzkoušet: nastav si jas v Galerii na minimum a pak ten globální na maximum, vrať se do Galerie a budeš mít opět minimum. Vyskoč z ní a budeš mít globální maximum. A naopak...

@IMI: Jo, to by bodlo při veškerých nákupech v dnešní době, neboť co je dnes bez vady... :yes:
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od IMI »

Kdy je další androidroadshow tak tam všichni kdo mají Flexe 2 porovnat mezi sebou.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

jis píše:Díky, ale toto a také restart byly první dvě věci, které jsem udělal, než jsem sem vůbec napsal. Každopádně obnovení továrních dat pomohlo a teď jdu zkoumat, jak jsem docílil této chyby :?
Na nic jsem zatím nepřišel, prostě záhada. Ale naštvalo by mě, kdyby se to stalo za pár měsíců v plně nakonfigurovaném telefonu :x

Jen pro zajímavost. Jak probíhal první start (bez připojení k internetu a tedy bez aktualizování aplikací) s původní a aktualizovanou verzí firmware:
V15a-EUR-XX - Optimizing app 1 of 168, dostupné 7.43GB z 8.91GB
V15c-EUR-XX - Optimizing app 1 of 166, dostupné 7.27GB z 8.91GB (Čeština)
V15c-EUR-XX - Optimizing app 1 of 166, dostupné 7.37GB z 8.91GB (English)

Plyne z toho, že:
...aktuální firmware odstranil dvě aplikace (ne ty, které jsou vidět v launcheru, ale nějaké systémové)
...volné místo přitom ubylo
...volba jazyka English trochu místa ušetří (mám češtinu, ale byl jsem zvědavý, zda se to bude lišit, tak jsem to zkusil)
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od Marekmay »

jis píše:
Marekmay píše:Mohlo by pomoc zkusit při přehrávání videa zvolit vpravo nahoře nastavení a zrušit automatické nastavení jasu.
To na jas videa nemá vůbec žádný vliv, protože řízení jasu Galerie je na centrálním nastavení jasu zcela nezávislé. Můžeš si to vyzkoušet: nastav si jas v Galerii na minimum a pak ten globální na maximum, vrať se do Galerie a budeš mít opět minimum. Vyskoč z ní a budeš mít globální maximum. A naopak...

@IMI: Jo, to by bodlo při veškerých nákupech v dnešní době, neboť co je dnes bez vady... :yes:
Je dobré rozumět textu. Volba automatického jasu generálním nastavením znemožní možnost nastavení jasu videa posuvem prstu v levé části v prostředí přehrávání videa.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

Díky, já ti rozumím, ale když mě se to opravdu tak nechová. Pokud tobě ano, tak mě ani na jednom ze 2 Flexů, které tu teď mám. A to má jeden původní a druhý aktualizovaný firmware... Na jakém zařízení ti to funguje, jak popisuješ?
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od Marekmay »

Funguje to takto na G3 a G4. Nezdá se mi, že by mělo být v případě Flex 2 jinak.
Přílohy
Screenshot_2015-12-02-01-47-50.png
Screenshot_2015-12-02-01-47-50.png (1.92 MiB) Zobrazeno 2312 x
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

petrajs píše:hele tohle je první věc, co mě napadla, že je to něco přímo na displayi, protože ta žlutá je prostě vidět jen když se člověk dívá na displayi kolmo, z boku to vidět není
To je zajímavý postřeh, potvrzuji. Takže žlutého fleku se zbavím, když budu na displej koukat ze šikma :lol:
Ale teď bez legrace, v mém případě např. při Glance view je to dobrý workaround :palec:
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

@Marekmay: :palec: Bingo, už jsem tě konečně pochopil. Ten tvůj snímek mi totiž vrtal hlavou, když jsem tu navíc paralelně musel řešit nečekané nedorozumění s petrajsem, proč se tobě globální řízení jasu zobrazuje zcela jinak než mě...
Marekmay píše:Mohlo by pomoc zkusit při přehrávání videa zvolit vpravo nahoře nastavení a zrušit automatické nastavení jasu.
Jasně, ty jsi celou dobu hovořil o třech tečkách resp. menu v playeru, já však šel do stahovací rolety, kde je prvek pro globální řízení jasu, také jsem to zmiňoval. A když jsem hovořil o řízení jasu v Galerii, měl jsem na mysli pouze to posouvání prstem po levé straně videa. Já mám Flexe (můj úplně první produkt od LG) jen pár dní a ani jsem netušil, co za tím menu v playeru je, natož abych si v jednom z těch dialogů v nastavení playeru zaškrtnul automatický jas. Poprvé jsem tento dialog totiž viděl až na tvém snímku. Ale když tam tu automatiku zaškrtnu, tak se to chová přesně, jak jsem popisoval. Takže jsi mě naváděl perfektně a ještě jednou za to dík.

Ale zůstávají zde dvě záhady: Jak se mi to mohlo samo zaškrtnout, když jsem v tomto dialogu nikdy předtím nebyl? A jak jsem už psal, ukončit Galerii a smazat ji veškerá data a dokonce restartovat telefon mi stejně nepomohlo. Takže ten dialog je sice součástí Galerie, ale data si asi zapisuje někam jinam, což je nemilé. Proto mi pomohlo až obnovení továrního nastavení. Takže stále nevím, jak se to stalo (že by snad nějaké nezdokumentované gesto v playeru?), ale do budoucna už budu díky tobě vědět, kam se podívat, abych popisovaný jev napravil, ale nikdy by to nastat nemělo, protože si ten automatický jas pro Galerii nastavovat nehodlám.
Naposledy upravil(a) jis dne stř 02. pro 2015 3:13:42, celkem upraveno 2 x.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
petrajs
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: stř 19. zář 2012 21:52:47
Typ mobilu / ROM: LG G Flex 2

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od petrajs »

Kde jsem rekl, ze se koukanim z boku zbavis zlutych fleku? Rekl jsem, ze pri pohledu na display pod ostrym uhlem ten prechod do zlutyho nadechu neni videt a barva je jednolita. Na tvoje arogantni poznamky nejsem zvedavej, takze na tebe uz nebudu reagovat.
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

petrajs píše:Kde jsem rekl, ze se koukanim z boku zbavis zlutych fleku? Rekl jsem, ze pri pohledu na display pod ostrym uhlem ten prechod do zlutyho nadechu neni videt a barva je jednolita. Na tvoje arogantni poznamky nejsem zvedavej, takze na tebe uz nebudu reagovat.
Čertíš se zbytečně, asi jsi to pochopil nějak jinak....

Citoval jsem tě:
petrajs píše:hele tohle je první věc, co mě napadla, že je to něco přímo na displayi, protože ta žlutá je prostě vidět jen když se člověk dívá na displayi kolmo, z boku to vidět není
Poděkoval jsem ti, protože já jsem si toho dosud nevšiml: To je zajímavý postřeh, potvrzuji.
Toto bylo mířeno na LG: Takže žlutého fleku se zbavím, když budu na displej koukat ze šikma :lol:
A teď zcela vážně, jak to v praxi využiji, abych svůj flek vlevo nahoře neměl stále na očích: Ale teď bez legrace, v mém případě např. při Glance view je to dobrý workaround :palec:

PS: Pokud jsi na mě naštvaný za toto, tak to bylo také v dobrém rozmaru a s velkými úsměvy. A navíc jsi si o to ve svém postu přímo řekl ;)
Takže ne arogance ale legrace, snažím se zde tu občas smutnou atmosféru odlehčit.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od Marekmay »

jis píše:
Ale zůstávají zde dvě záhady: Jak se mi to mohlo samo zaškrtnout, když jsem v tomto dialogu nikdy předtím nebyl? A jak jsem už psal, ukončit Galerii a smazat ji veškerá data a dokonce restartovat telefon mi stejně nepomohlo. Takže ten dialog je sice součástí Galerie, ale data si asi zapisuje někam jinam, což je nemilé. Proto mi pomohlo až obnovení továrního nastavení. Takže stále nevím, jak se to stalo (že by snad nějaké nezdokumentované gesto v playeru?), ale do budoucna už budu díky tobě vědět, kam se podívat, abych popisovaný jev napravil, ale nikdy by to nastat nemělo, protože si ten automatický jas pro Galerii nastavovat nehodlám.
Dík za pochopení. Jestli je pro tebe LG prostředí nové, tak jsi nemohl hned poznat, že jde o kontextové nastavení. Automatické nastavení jasu je v prostředí video přehrávače od výroby, proto se na tom resetem nic nezmění, máš - li to nastaveno na ano.
lupama
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 23. úno 2012 13:42:37
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: LG GPAD 8.3 V500

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od lupama »

jis píše:No právě, ten efekt záře byl ve starších verzích ROM, v novějších již ne.
To nechapu teda co je k tomu vedlo... Odebrat efekt... :O ale díky za vysvětlení :-)
lupama
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 23. úno 2012 13:42:37
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: LG GPAD 8.3 V500

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od lupama »

IMI píše:Jinak kdo ještě sleduje tu stránku http://www.czc.cz/lg-h955-g-flex2/167254a/produkt
Bylo tam skladem 40 kusů v neděli 23:59 jak akce skončila a nyní tam stále přibývá už je tam 58 kusů.
A ještě mi Czc napsali že : Mobilní telefony jsme ověřovali a bylo zjištěno, že dané žluté fleky jsou způsobené chybným polepem fólie z výroby.
Zkuste fólii odlepit a žluté fleky byste již neměl vidět. Jedné se o efekt, který způsobí chybně nalepené fólie na zahnutém displeji.

Přitom je tam jen fólie ta s těma znakama co každý sundá.
To s tou fólií řekli teda pěknou hovadinu:-D :-D já telefon zkoušel hned u nich na obchodu. Ničeho sem si nevšiml. Teď možná když se vyloženě soustředim a hledám to tak možná něco vidím. Ale nic co mi za 6666 vadí ... Ta krupice je horší. Někde ten efekt docela vypadá dobře a někde mi vadi :-D snad se ta kvalita nebude časem zhoršovat. Doma mám jas nastaveny na 0 pořad. Protože to svítí jak blázen i tak :-D
Tesid
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 28. kvě 2010 9:25:19
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3S

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od Tesid »

Ono muze jit o chybu na strane vykladu. Korejec napise anglicky ze je to chyba v lepeni folie na display ale mysli tim fizicky na zobrazovaci zarizeni a cesky prekladatel domysli foliji kryci na dotyku protoze pro nej je to display.
Berte to tak ze pipisky delaji lidi co o hw nic nevi a tim se strati spousta v prekladu.
lupama
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 23. úno 2012 13:42:37
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: LG GPAD 8.3 V500

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od lupama »

Jenže bylo porušeno origo balení+ na skle byla ťupka u sluchátka... To příslušenství na Flex 2 tu je totálně vyprodané :-( :-( :-(
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od IMI »

Přílohy
Snímek obrazovky (5).png
Snímek obrazovky (5).png (488.57 KiB) Zobrazeno 1707 x
Naposledy upravil(a) IMI dne stř 02. pro 2015 8:34:10, celkem upraveno 1 x.
lupama
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 23. úno 2012 13:42:37
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: LG GPAD 8.3 V500

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od lupama »

Ano otevřený kousek co někdo vrátil...
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od IMI »

Proč asi beztak žluťák :D
Vzal bych si ho kdybych ho mohl na prodejně vyzkoušet a podívat se jak krásný to má displej velice rád bych viděl krásný displej na flexu :|
devmixil
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pát 31. led 2014 15:57:23
Typ mobilu / ROM: S3
Tablet: Nexus 7

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od devmixil »

Jak tu řešíte to sklo,tak sem si to pro jistotu koupil primo ze stranek Nillkin, vychazelo to sice draz (12$),ale tak zase vim,ze to není něco jen v balení od Nillkin. Ještě jsem vzal i zadní kryt od této firmy, ale ten už sem vzal z alliho ....
lupama
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 23. úno 2012 13:42:37
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: LG GPAD 8.3 V500

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od lupama »

A jaké jsi vzal? Kdy ti to hodlá tak přijít?:-D já objednal ringke fusion obal na mobil z Itálie z ebay tak čekám. Nevím kdy to dorazí. A nillkin H z česká. Poslední kus. To poškozené budu vracet.
devmixil
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pát 31. led 2014 15:57:23
Typ mobilu / ROM: S3
Tablet: Nexus 7

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od devmixil »

Máš pm,ať se to tu nespamuje .... sklo sem vzal H+
tmaven
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 02. pro 2015 9:26:51
Typ mobilu / ROM: Sony xperia z C6033

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od tmaven »

No panove po LG G Flex 2 koukam uz nejaky ten patek jako nahradu za stale fungujici Sony Xperia Z (C6603).
Mam i objadnany kus za 6666 z czc. Ale trosku me strasite kvalitou toho displaye... Jako ta cena je bezkonkurencni, o tom zadna (fullhd, 8jadro, 2gb, dobry fotak). Ale zlute fleky bych asi nevydrzel. Na jakem pozadi je to nejvice videt? Je mi jasne, ze czc menit mobil na miste nebude za jiny kus z dobre vule. Ale muzu ihned zalozit reklamaci - coz sice vezme nejaky ten den, ale vymeni to.

Na ktere barve to je nejvice videt? Bila?
Jak jste spokojeni s fotakem?
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

@tmaven: Na bílé a na šedé, obě barvy v mobilu v aplikacích najdeš na mnoha místech, aniž bys něco instaloval, ale doporučuji si na flash disk nahrát tester displeje a přes USB OTG kablík ho tam hned nainstaluješ.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
cambel
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: stř 03. říj 2012 17:53:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od cambel »

Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

@cambel: A už ho máš? Máš s ním zkušenost? Přijde mi, že v něm mobil nakyne na dvojnásobnou tloušťku, ale asi zase něco vydrží. Já jen, aby se ten diagonální vnitřní rastr nevyryl používáním do zadního krytu. Taky se bude hůře držet v ruce, protože bude mnohem širší, takže budeš potřebovat obě ruce.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Uživatelský avatar
jis
Robot
Příspěvky: 1244
Registrován: úte 06. pro 2011 14:35:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G (13)
Mobil 2 / ROM: ASUS ZenFone 6 (11), Mi A1 (9), Nexus 5X (8)
Tablet: Acer Chromebook (11)
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 II (7)

Re: LG G Flex 2 ( Obecná diskuze, rady, tipy a triky )

Příspěvek od jis »

Marekmay píše:Dík za pochopení. Jestli je pro tebe LG prostředí nové, tak jsi nemohl hned poznat, že jde o kontextové nastavení.
Díky za shovívavost, ještě teď se stydím, když si na to vzpomenu, omlouvá mě jen nevyspalost.

LG SW ve Flexu má tolik vychytávek všude možně a navíc užitečných a promyšlených, s tím jsem se ještě nikdy nesetkal. Stále mě příjemně překvapuje. Dosud jsem byl zvyklý na spartánsky čistý Android nebo na starší TW, který ale býval hodně o nevyužitelných zbytečnostech. U LG mi zatím přijde, že o svém SW opravdu přemýšlí, aby pomáhal, ne aby plnil dlouhé PR seznamy dalšími odrážkami. Zajímalo by mě, jaký je na to tvůj názor, když máš zkušenost s G3/G4.
Marekmay píše:Automatické nastavení jasu je v prostředí video přehrávače od výroby, proto se na tom resetem nic nezmění, máš - li to nastaveno na ano.
Pořád mi to vrtá hlavou. Kdyby to tak bylo, tak proč mi obnovení továrního nastavení tu automatiku vyplo? Já samozřejmě nevím, zda byla před obnovením automatika zaplá, protože jsem v tom dialogu v nastavení Galerie nebyl, ale chovalo se to tak, jako by zaplá byla.

Stále mám podezření, viz můj původní dotaz, že to v dodané verzi fw bylo vyplé a po aktualizaci fw se to samo zaplo. Vždyť mám teď k dispozici dva Flexe, jeden původní a druhý již aktualizovaný, tak mohu srovnávat. Pak by ale zase nedávalo smysl, proč obnovení továrního nastavení automatiku vyplo. Také by to muselo zaskočit i další uživatele a všimli by si toho, ale nikdo se neozval. Já vždy narazím na nějaké spešl problémy, kterých si ostatní buď nevšimnou, nebo je ignorují.
Sony CMD Z1 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6230i > Nokia 6280 > Nokia E63 > Samsung Galaxy W > Samsung Galaxy Note 2 > Motorola Moto G LTE > LG G Flex 2 > Nexus 5X > Xiaomi Mi A1 > Asus ZenFone 6 > Samsung Galaxy S20 FE 5G
Odpovědět

Zpět na „LG G Flex 2 (H955) - obecná diskuze“