Android OSOdemykání pouze přes PIN

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
asahak
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 26. led 2015 11:10:06
Typ mobilu / ROM: LG G2

Odemykání pouze přes PIN

Příspěvek od asahak »

Od včerejška mám problém s odemykáním telefonu. Vždy jsem používal gesto nebo Knock-Code, ale včera jsem byl na plese, zřejmě jsem něco zmáčkl nebo nevím co se stalo a mobil jde odemykat pouze PINEM či heslem. Vždy v nastavení šlo zvolit všech zhruba 8 možností (Gesto, posunutí, Knockcode, pin atd.) Nyní vše, kromě odemykání pomocí pinu a hesla je zablokováno (nejde "zaškrtnout","zvolit")
Dost mi to vadí, protože při každém odemykání zadávat pin je opravdu otravný. Neví co kde je nastaveno, mohl by mi tedy někdo poradit?
V telefonu mám naistalován Avast Anti-Theft a nikde tam žádné zabezpečení odemykání nevidím, tak opravdu nevím, kde by mohl být problém. Nejde spustit ani režim HOST, který se vždy odemykal přes gesto.
Hlásí to: Režim host není dostupné - Vzor pro uzamčení nelze vybrat v závislosti na nastavení zabezpečení telefonu. Režim Host není k dispozici.

Děkuju za rady!
Uživatelský avatar
cyphill
Robot
Příspěvky: 962
Registrován: stř 05. led 2011 22:37:30
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: Odemykání pouze přes PIN

Příspěvek od cyphill »

Někde v nastavení zabezpečení bude možnost vymazání certifikátů. Pokud používáš exchange přístup k firemní poště, tak se Ti tam mohl dostat certifikát, který tohle vyžaduje.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!
PanAndroid
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: ned 23. lis 2014 11:02:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S5

Re: Odemykání pouze přes PIN

Příspěvek od PanAndroid »

V případě, že nic nebude fungovat, tak zálohuj data a dej obnovit původní nastavení a je po problému :DD
Odpovědět

Zpět na „Android OS“