Android OSAndroid 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
Jahudka167
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 13. srp 2012 21:45:32

Android 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Příspěvek od Jahudka167 »

Zdravím. Provedla jsem root na telefonu Samsung B5512 a systém Android 2.3.6. Odinstalovala jsem některé podle návodu na internetu nepotřebné aplikace (asi bohužel nepotřebné nebyly).

Nefunguje mi teď ale zobrazování komentářů v jednom fóru - (modrykonik.cz) po kliknutí na heslo "komentář" se zobrazí obrázek (jen obrázek, ne animace) načítání, ale nic se neděje. Před rootem a odinstalací komentáře fungovaly (někdy se nedělo vůbec nic, ale někdy vše šlo, jak má), tento obrázek se objevuje ale až teď.

Jaká řešení jsem zatím zkoušela:
1) Vrátila jsem telefon do továrního nastavení (stejně jsem to měla v plánu, už se hodně sekal), ale nepomohlo to.
2) Vrátila jsem odinstalované aplikace (byly odinstalované pomocí RootUnisttaler a vrátila jsem je ručně bez programu - soubor s koncovkou apk, který byl zazálohovaný jsem instalovala přes možnost "instalační program balíčku" a dala jsem instalovat jako systémovou aplikaci) - odinstalované programy ale byly jen Taklback, SocialHub Premium, Youtube, Googlestreetview, Maps - to by nemělo vadit nebo ano?
3) Zkusila jsem několik prohlížečů - Opera mini, systémový prohlížeč, Boat mini. Nefunguje to v žádné, hlavně to předtím fungovalo i v Opeře mini, i v systémovém.

Máte prosím nápad, čím by to mohlo být a hlavně co s tím? Ještě můžu zformátovat SD kartu, ale to se mi zdá taky zbytečné. Nebo vrátit zpátky root? (To by ale byla škoda, telefon je dost málo výkonný a root a s ním spojené aplikace mu trochu pomohly). Jinak používám 360 Launcher, ale to by taky nemělo mít vliv.

Edit:
Taky jsem použila Adroid Assistant a vymazala cache a thumbnail cache file. Mohla jsem tu chybu způsobit tím?! Po návratu do továrního nastavení jsem v tomto programu promazala i ten zbytek, co šel (prázdné složky a pod.).
Naposledy upravil(a) Jahudka167 dne úte 24. úno 2015 23:25:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Android 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Příspěvek od LivArt »

Kdybys nám ještě řekla, o jaký fórum jde, hned by se to řešilo líp - minimálně bychom věděli, jaký technologie se tam využívají.
Jahudka167
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pon 13. srp 2012 21:45:32

Re: Android 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Příspěvek od Jahudka167 »

Ok. Přidala jsem tu informaci do úvodního příspěvku - je to modrykonik.cz.

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si prosím pravidla fóra a dodržuj je!
Uživatelský avatar
Ante
Droid
Příspěvky: 2362
Registrován: ned 17. črc 2011 6:51:46
Typ mobilu / ROM: Samsung M21
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Android 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Příspěvek od Ante »

Kdyby se to stalo mne, na 100% flashnu novy FW:

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-B5512/

Zazalohuj si co potrebujes (kontakty, SMS...), protoze o vsechno prijdes. Ale telefon budes mit jako novy.
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL
mkdev
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 27. úno 2015 13:57:46
Typ mobilu / ROM: vela roznych

Re: Android 2+: chyba po rootu při prohlížení internetu

Příspěvek od mkdev »

Ahoj Jahudka167,

som jeden z vyvojarov Modreho konika. Ty si neurobila velmi pravdepodobne nic zle, len my sme uz prestali podporovat stare Androidy 2.x.
Oficialne sme ich nepodporovali ani predtym, uz asi rok, ale stale sme este drzali pri zivote casti kodu, ktore umoznovali beh na nich, no nedokazeme ich uz nadalej udrzovat aktualne.

Je mi to velmi luto, no taka je situacia. Od Androidu 4.0+ funguje aj nasa mobilna stranka, aj mobilna aplikacia.
Pisem ti, aby si sa netrapila a nehladala problem tam, kde nie je. Bolo len nestastne nacasovanie, ze si robila zmeny na svojom telefone v rovnakom case.

Brano
Odpovědět

Zpět na „Android OS“