Samsung Galaxy Ace - Obecná diskuzeChyba při stahování aplikací z obchodu Play

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
VojtechJ5
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14. led 2014 15:35:02
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy ace s5830

Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od VojtechJ5 »

Zdravím,
mohl by mi někdo pomoct prosím?

Můj problém je v tom, že když chci z obchodu Play stáhnout apku, tak se mi zobrazí notifikace, že nastala chyba při stahování souboru, není dostatek místa v externím úložišti. (mám tam přitom 1,4 GB)
Horší je ale to, že někdy se apka stáhne a nainstaluje(nevím proč), a v 95% případů stahování spadne. Kdysi jsem mohl stáhnout cokoli a vše vpohodě jelo, pak ale z nějakého důvodu nastaly problémy, nějaký čas jsem to ignoroval, ale ted bych už to chtěl řešit a tak prosím pomozte :oops:
Zkusil jsem vyměnit romku (předtím Xperion V5), ted (CM 11 Cooper) ale nepomohlo to. Jen to předtím psalo chyba 498, a ted se prostě nestáhne a taky konec.
Na přehození apk na ext oddíl karty požívám Link2SD. mám CWM 6.
Pawol
Androiďák!
Příspěvky: 301
Registrován: čtv 03. kvě 2012 22:56:19
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6+128 GB
Bydliště: Kutná Hora

Re: Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od Pawol »

Vyzkoušej tohle: Spusť Link 2SD - z levé strany vytáhni ovládací lištu - dej vyčistit: druhý oddíl karty, dalvik cache a cache všech aplikací. Po každém kroku se lišta zavře, takže ji musíš vytáhnout znova. Mě to většinou pomůže

edit: musíš mít min.10% ze 178MB volného místa v interní paměti a záleží na velikosti app, které stahuješ.
VojtechJ5
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 14. led 2014 15:35:02
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy ace s5830

Re: Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od VojtechJ5 »

zkusil jsem, trochu místa se uvolnilo, dostal jsem se na 13 %volné paměti, chvilku se apka stahovala a pak to opět spadlo..
zatím se vrátím k původní rom na zálohu, at mám aspon nějaké apky které používám v mobilu
maruska111
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. kvě 2016 2:49:24
Typ mobilu / ROM: samsung gt s 5830i

Re: Samsung Galaxy S5 - Pokec, rady, tipy, triky

Příspěvek od maruska111 »

Dobry den nenasla sem forum kam muzu napsat svuj dotaz tak to zkusim tady. Poridila jsem si samsung gt s 5830i. Kdyz sem najela na google play tak se to nacitalo a spadlo s tim ze to napsalo neocekavane zavreni nebo neco takoveho. Po te jsem messenger zkusila stahnout z netu ale to mi zase napsalo ze to nejde stahnout bez sd karty. Z boku telefonu jsem teda vlozila kartu...jinde jsem na ni misto nenasla ale telefon ju vubec nenasel. Pri tom mista tam je dost i bez sd. Nejde mi ani fotit. Taky to pise ze to potrebuje sd kartu. Dvakrat jsem to dala do tovarniho nastaveni a nic. Telefon jsem koupila pouzity. Omlouvam se za takovy dotaz ale telefonum zas tak nerozumim tak mi snad pomuzete. Dekuju moc
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S5 - Pokec, rady, tipy, triky

Příspěvek od verny94 »

Mj. sekce na galaxy ace tu je.
Ten telefon by byl drahy i zadarmo.
Nevidim moc smysl se o něco snažit, obzvlášť když nepomohlo tovarko. Bůh vi co s tim majitel prováděl. Může být vytopeny atd...
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od don_alex »

Trochu pozdě, ale i tak napíšu.
Karta může být vadná nebo nenaformátovaná. Zkusil bych určitě ještě jinou kartu.

Jinak ten telefon nemá žádnou uživatelskou paměť, proto nejde např. fotit bez karty..
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od xanthor »

V dnešní době už s tím bez karty (a rootu) nejde dělat prakticky nic (max. volat a posílat SMS), protože snad veškerou paměť automaticky zaberou aktualizace Play Store a Google Play Services.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: Chyba při stahování aplikací z obchodu Play

Příspěvek od don_alex »

Tak tak..

Edit: abych to upřesnil, tenhle telefon byl bez rootu nepoužitelný prakticky od počátku...
Resp. já s ním bez rootu vydržel asi půl roku, než mě (v té době člověka naprosto neznalého) to donutilo jít hledat, co se s takovým nepoužitelným Androidem dá dělat. :)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Ace - Obecná diskuze“