Čtečky, prohlížeče a přehrávačeHledám vhodný přehrávač

Internet browsery , ebooky , viewery pro všechno možné a audio/video přehrávače.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
POSIX
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: stř 30. dub 2014 22:26:35
Typ mobilu / ROM: Redmi 2
Rom: MIUI

Hledám vhodný přehrávač

Příspěvek od POSIX »

Nazdar lidi, ve všech svých skladbách mám přidané v ID3Tagu texty k písničkám, ale nedaří se mi najít vhodný přehrávač který by je vůbec dokázal zobrazit.
Jediný co jsem zatím našel je NexMusic avšak tato app je trochu zabugovaná a stojí ještě před ní velká cesta než bude dokonalá, sice umí zobrazit mnou požadované titulky ale je tam bug takže horní lišta s názvem aktivity překrývá část textu (5-6 řádků).
Dále jsem našel Shuttle music player který v popisu slibuje zobrazení textu avšak to tam nikde není.
Co se musixmatch týče tak nevím moc jak funguje, ale zřejmě umí zobrazit jen titulky postupně a navíc si je stahuje sama takže další zbytečný bordel navíc a nejspíš zobrazit text z tagu nedokáže.
Dík za rady

EDIT: Tak po delším hledání jsem našel Rocket player a splňuje to co chci, ale nastavení je šíleně těžkopádné a ve vzhledu je zbytečně moc tlačítek..
Kéž by google přidal do svého přehrávače zobrazování textu, byl bych nad miru spokojen
Odpovědět

Zpět na „Čtečky, prohlížeče a přehrávače“