Huawei Ascend P7 - obecná diskuzeAplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Mildus00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17. dub 2015 17:59:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7

Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Mildus00 »

Zdravím,
mám problém, na telefonu se mi ukazuje každý 2sekundy tato hlaška Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat. A zajede lišta i systemový tlacitka a vypne se tapeta a pořád to skáče. Nejde to nijak vyrušit, nic. Když jsem obnovil tovární nastavení, tak to zmizelo a bylo to v pohodě a telefon chodil jak má. Ale přesně po týdnu i ve stejný čas to udělalo znova. tak jsem zkusil odinstalovat nejaké aplikace ale nic. Znovu jsem musel udelat továrko a zase to šlape. Ale poprvé to začlo tím, že jsem tel vytáhnul z kapsy a na displayi byl panáček s otevřeným břískem a odkaz na nejaky stránky. Neslo s tim nic delat, tak jsem ho na tvrdo vypnul a od tý doby to děla. Co s tím mám dělat? je to na reklamaci?
poradte prosím..

díky Mildus00
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Game »

Telefon reklamuj, pokud nejsi zkušený uživatel... Pokud neco umíš prehraj si doma software.
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od maxfli »

Tato hláška nikdy sama od sebe nezačne vyskakovat, musel jsi se v telefonu celkem slušně hrabat, myslím softwarově.
Pokud ti nepomáhá factory reset, budeš muset provést reinstal systému, článků a návodů je zde plno.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
smolik12
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: pát 24. říj 2014 15:56:14
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend P7

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od smolik12 »

Tohle může klidně dělat launcher,jestli jich máš v tel. víc tak zkus přepnout na jinej,nebo tomu co máš smaž cache a data (nastavení-spravovat aplikace)
Jestli mezi padáním aplikace nestihneš nic udělat,zkus nabootovat nouzový režim a pohrát si s nastavením (dlouze podržet vypínací tlačítko a potom dlouze držet vypnout,nabídne to možnost nouzového režimu)
avenged
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. zář 2014 0:31:29
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend P7
Rom: default

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od avenged »

Nepředpokládám,jako jiní,ze si se hrabal v systému,protože úplně to samé se stalo před 14 dny i mě a jsem si jist,ze jsem se nikde nehrabal. Poprvé jsem udělal jen recovery a reboot,naskočilo to,jen jsem musel nechat vše znovu nainstalovat. Cca po týdnu vše znova.Zase ta hláška,tak znova a tentokrát jsem provedl všechno,včetně smazání cache. Znova instalace a zatím to běží víc jak týden.
Mildus00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17. dub 2015 17:59:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Mildus00 »

děkuji za rady, softwerově jsem se v tel. vubec nehrabal. jsem normální uživatel žádnej ITák. Jak provedu smazání cache? ono se všechno nesmaže když dám tovární data? díky
Mildus00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17. dub 2015 17:59:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Mildus00 »

launcher mám jen ten základní. jak mu smažu cache a data? v nastavení-spravovat aplikace jsem to nenašel :cry:
avenged
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: pát 26. zář 2014 0:31:29
Typ mobilu / ROM: Huawei ascend P7
Rom: default

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od avenged »

Tak co,ještě ti to blbne?
Nepik
Nové Androidě
Příspěvky: 18
Registrován: pát 13. čer 2014 11:37:39
Typ mobilu / ROM: Lg G6

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Nepik »

Ahoj,včera se mi to stalo též...Předcházelo tomu "rozsypání" UI kdy misto ikon byli jen ruzně barevné kostičky.Proto jsem telefon restartoval a už nepomohlo nic krom továrka-doufám že se to nevrátí.
Nepřichází v úvahu,že by to mohlo být přílišným zahríváním(přehříváním)přístroje? Včera jsem mu dal poprvé od doby co ho mám řádně zabrat,koukal jsem na hokej,o pauzách pařil WoT...

jestli jsem ho náhodou nenaštval:D
Mildus00
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 17. dub 2015 17:59:57
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7

Re: Aplikace UI systému bohužel přestala pracovat

Příspěvek od Mildus00 »

Tak mi to vcera po dlouhe dobe udelala zase :cry: zkousel jsem precvaknout na jinej launcher a nepomohlo. Vymazal jsem cache v Ui systému a taky nepomohlo. Nakonec jsem dal spravce telefonu - skenovani, ukoncil jsem aplikace a vymazal odpadkovy soubory a najednou to smizelo. A jakoby nic. Tak nevim. Cim to muze byt?
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend P7 - obecná diskuze“