Obecná diskuze o vývojijak poslat e-mail

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Uživatelský avatar
misebo
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15. črc 2013 10:12:53

jak poslat e-mail

Příspěvek od misebo »

Mám jednu aplikaci, ve které po dosažení určité úrovně chci, aby to poslalo e-mail. Jak se to dá udělat?
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

No třeba úplně obyčejně takhle:
final Intent emailIntent = new Intent(android.content.Intent.ACTION_SEND);
emailIntent.setType("text/html");
emailIntent.putExtra(android.content.Intent.EXTRA_SUBJECT, "Emil");
emailIntent.putExtra(android.content.Intent.EXTRA_TEXT, "Tumáš Emila");
startActivity(Intent.createChooser(emailIntent, "nebud@tak.linej"));
A nebo si najít něco na https://www.google.cz/search?q=android+send+email. To je takovej problém, si něco tak obyčejného vygůglit?
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
Uživatelský avatar
misebo
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15. črc 2013 10:12:53

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od misebo »

Ať googlím, jak googlím, nic pořádného nenacházím. Pokaždý to maj tak, že to ukáže nabídku s emailovými programy, ale já chci, aby se to poslalo přímo z té mojí aplikace

---EDIT---
Tak jsem přece jenom něco našel: http://javapapers.com/android/android-e ... -javamail/
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

Jdi se bodnout - chceš snad mít "v tvoijí aplikaci" implementovanej "emailovej odesílač" nebo co? Takhle se to NEDĚLÁ!!!
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

misebo:

A to jako myslíš, že někdo bude do tvé aplikace vyplňovat přihlašovací údaje včetně smtp serveru své mailové schránky, aby aplikace mohla něco odesílat? Vzpamatuj se :-) Vážne pochybuju o tvém duševním zdraví, že se po těch zásecích s programováním ještě o něco snažíš, když vlastně nevíš vůbec nic. Opravdu věříš, že vytvotíš funkční aplikaci a vyděláš na ní peníze? :D Zapomeň na to, můžeš být dobrej v ledasčem, ale programovaní aplikací to jasně a definitivně není! Čím dřív to pochopíš, tím lépe pro tebe.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
misebo
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15. črc 2013 10:12:53

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od misebo »

mka
Já nechci, aby to vyplňoval uživatel, ale mírně jsem to předělal na svoji adresu a heslo. Ale bojím se, že to někdo decompiluje a zjistí moje přihlašovací údaje.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

To myslíš vážně? To je opravdu velmi stupidní řešení, protože pokud z té aplikace bude odesláno v určitém časovém úseku nějaké množství zpráv a ještě k tomu z různých IP adres nebo dokonce různých zemí, tak ten poskytovatel mailu velmi rychle schránku zablokuje z důvodu ochrany před rozesíláním spamu. Zapomeň na to, takhle se to fakt řešit nedá...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
misebo
Stálý androiďák
Příspěvky: 84
Registrován: pon 15. črc 2013 10:12:53

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od misebo »

Máš pravdu, vymyslím něco lepšího
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

To bys měl, takhle se to fakt dělat nedá.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

misebo:

Já chápu, že bys asi rád "šel svojí vlastní cestou", neboť je to údělem většiny MIPSů (což je stav, kterým si nepochybně prošel mnohý z nás ostatních). Ale už o něco méně chápu, proč v takové situaci každou chvíli otravuješ s něčím ve stylu "jak to mám udělat". Tyhle dva přístupy zkrátka nejdou dohromady - buď se ptej na radu a nebo si jdi svou vlastní cestou. Obé vážně není moc slučitelné..
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

mka píše:Jdi se bodnout - chceš snad mít "v tvoijí aplikaci" implementovanej "emailovej odesílač" nebo co? Takhle se to NEDĚLÁ!!!
Nechci tu rozpoutat nejakou flame, ale ty mas patent na to co se jak dela?
Prechazel jsem z webovych technologii a tam vcelku jednoduse ze serveru posles mail. To same i na desktopu.
Java potazmo Andorid je jiny, coz je dost na prd. ale s tim nic neudelame a musime brat co je. :yes:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

Musíš to brát v kontextu s ostatními dotazy od "misebo" :-) Jinak ano, technicky to samozřejmě jde, ale má to zásadní mouchy, které z takového řešení dělají nesmysl.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

...ze serveru posles mail...
Ale jistě, ovšem musí na tom serveru být nějaká taková vhodná aplikace - nějaký mail server. Vyžádat si na Androidu (pomocí intentu) nějakou aplikaci, která umí odeslat mail, je v principu to samé, jako když v php požaduješ po mail serveru odeslání mailu a je obé zcela triviální. Obdobně (zpravidla) na desktopu - záleží, co máš nainstalováno.

Ovšem to, co chtěl misebo, bylo pokusit se v aplikaci (zcela nesmyslně) implementovat nějaké vlastní (možná primitivní) řešení "mail serveru" místo toho, aby - jak je ostatně na LAMP a linuxu obecně také zcela běžné - použil nějakou dostupnou komponentu.

Takže v tomto ohledu vlastně "nabízíš" misebovi nemlich to samé, co jsem mu nabídl já a nad čím misebo ohrnul nos, neboť on přeci nebude volat ze své aplikace služby nějaké jiné aplikace.

Mít všechno, co aplikace potřebuje, poslepované "uvnitř jedné aplikace" místo toho, aby spolupracovaly jednotlivé aplikace a další součásti systému, je jeden z velkých neduhů, zavlečených sem třeba z iOSu - tam (nevím jak dnes, ale bejvalo) třeba nebylo dost dobře možné spustit z aplikace jinou aplikaci a zase se pak vráti zpět "na to samé místo" v té první aplikaci.

Tož tak... :-)
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

jen pro doplneni rozdil tu je na "serveru" vyuzivas (muzes vyuzivat) interni komponentu systemu zatimco na Androidu pouzivas app o ktere nevis nic.
A pokud mam dobre informace tak na androidu nikdy neziskas informaci zda mail odesel nebo neodesel. coz je celkem pro nekoho dulezita vec.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

Hele,
jestli ti Android nesedí, tak se na něj vykašli. Ty "stížnosti", co tady předkládáš, jsou podle mého soudu docela mimo mísu, neboť srovnávat mobilní telefon se serverem je už samo o sobě pitomost.
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

GeoLukas píše:...Java potazmo Andorid je jiny, coz je dost na prd. ale s tim nic neudelame a musime brat co je. :yes:
To je překvapení, kdo by to čekal, že mobilní systém bude jiný, než desktop nebo serverový :-) Akorát nevím, proč to píšeš, jako by to mělo být špatně. Myslím, že většina lidí to považuje za dobré a nevyhovovalo by jim serverové řešení :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

Hele, kluci, abychom se tady moc nerozhořeli...
Téma "ono je to nějaké jiné, než jsem zvyklý z... a to je špatně" bych už vůbec neřešil. Pokud si vzpomínám, tak misebo chtěl poslat mail. Tečka.
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

mka píše:Hele,
jestli ti Android nesedí, tak se na něj vykašli. Ty "stížnosti", co tady předkládáš, jsou podle mého soudu docela mimo mísu, neboť srovnávat mobilní telefon se serverem je už samo o sobě pitomost.
Co to je za radu? "Mas jiny nazor, tak se na to vykasli a jdi pryc"
Oba i Ludek vite ze mobil potazmo android uz neni co byval a je z nej univerzalni system, neni problem tam rozjet web server, takze zas tak lichy muj poznatek neni. Chlapci chce to nadhled. ;)
A to ze nekdo to pozaduje za dobre neznamena ze je to dobre. :facepalm:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

Ale on tady neřeší žádný web server, pokouší o nějakou gamesu. Tudíž to srovnávání se serverem je poněkud mimo. A pro jeho použití v gamese je zase mimo řešit vlastní odesílání emailů přímo z aplikace. Neboj, nadhledu máme dost, ale bereme to v kontextu s tím, co se tazatel pokouší udělat a v kontextu s jeho předchozími dotazy. Tobě bohužel ten kontext uniká a řešíš je tu jednu izolovanou záležitost.

P.S. necituj poslední příspěvek, odpovídá se tlačítkem "odpovědět", ne "citovat".
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

ad PS: Kde cituji posledni prispevek? Verim ze cist umim a ty taky ;)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od Jumbo78 »

Přečti si prosím pravidla...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
mka
Robot
Příspěvky: 1206
Registrován: pát 29. dub 2011 10:55:05
Typ mobilu / ROM: kde co
Kontaktovat uživatele:

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od mka »

Pánové, to snad stačí, ne?
A pro GeoLukas: Ty jsi snad žádal o nějakou radu? Ty jsi se do toho akorát vložil a brblal a srovnával s "tvorbou webu", což je dost mimo mísu.
Nepište mi PM, pokud to není vyloženě soukromé.
Nevěřte kdejaké hlouposti, byť by byla předkládána jako svatá pravda nejsvětější.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

Koukam nebude to jednoduche. Takze pravidla
Páté:
Nezneužívej citaci! Její neuvážlivé používání znepřehledňuje fórum. Citace se používá pouze v následujících případech:
- chci-li reagovat na určitý úsek textu - větu (zbytek citace musí být odstraněn)
- je-li citovaný příspěvek na předchozí straně (je-li to potřeba, může být odcitován celý)
- reaguji-li opravdu na celý obsah příspěvku a původní příspěvek je dál, než 5 příspěvků od konce (v takovém případě je možné použít citaci plnou - jen velmi výjimečně!)
- citovaný příspěvek je rozdělen do struktury, přičemž odpovědi jsou vkládány mezi jednotlivé části citovaného textu. I zde ovšem platí, že nepodstatná část citace musí být odstraněna
Citovat předchozí příspěvek, pokud nesplňuje uvedené požadavky, JE VÝSLOVNĚ ZAKÁZÁNO!!
A ted pro blbe ukazte mi prosim kde jsem v pravidle pochybil a priste to neudelam :) :)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

Můj omyl, necitovals poslední příspěvek, ale předposlední. Omlouvám se za neoprávněné nařčení. Nicméně jsi porušil jiné pravidlo:

"- reaguji-li opravdu na celý obsah příspěvku a původní příspěvek je dál, než 5 příspěvků od konce (v takovém případě je možné použít citaci plnou - jen velmi výjimečně!)"

Každopádně o to nejde, jde o tvoje nesmyslné srovnávání hry pro android s nějakým serverovým řešením, tedy kritika zcela mimo mísu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

Nez zacnes uvadet zase nekoho v omyl tak ja pouzil toto pravidlo, jelikoz jsem reagoval na dve vety coz je cely prispevek nebylo co odstranovat: :rtfm:
- chci-li reagovat na určitý úsek textu - větu (zbytek citace musí být odstraněn)
Takze priste klidek. DIIIK!


No a k tematu.
Vy tu chudaka amatera kamenujete ze ma pouzit aplikaci tretich stran aby mohl poslat mail. Ja tu komentuji to ze pouzit vlastni odesilani mailu neni nic spatneho a ze na serverech a desktopech se to pouziva naprosto bezne. A na androidu je to taky vec mozna, bohuzel uz ne tak easy. Nikdy jsem neporovnaval android hru a web server. takze klidek podruhe.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

V omyl uvádíš ty, citovals celý příspěvek, ne jen část, tak klídek ;-)


To je věc názoru, podle mě jsi to srovnával celkem jasně :-) A srovnáváš to pořád dál. Měl bys konečně vzít v úvahu, že misebo neprogramuje poštovního klienta, ale tvoří hru a ještě k tomu mobilní. Ukaž mi jedinou desktopovou hru, která by v sobě obsahovala klienta pro odesílání mailů přes SMTP. A mimo to existují minimálně dva zásadní důvody, proč to takto řešit nelze:

1) bude někdo do hry vkládat přihlašovací údaje svého SMTP? Nebo jak plánoval on, budou v aplikaci uloženy přihlašovací údaje k jeho mailové schránce, ze které by maily odcházely? Jak se asi bude tvářit provozovatel takové schránky, když si hru nainstaluje tisíc lidí z různých částí světa, myslíš, že umožní odesílat třeba stovky mailů za hodinu z různých IP adres? Neblokne tu schránku náhodou z důvodu ochrany před rozesíláním SPAMu? :-)

2) mobilní připojení už z principu použití SMTP vylučuje, protože jeho funkčnost je závislá na konkrétním internetovém připojení. Spousta ISP blokuje různé SMTP servery a vyžaduje použít v jejich síti výhradně vlastní SMTP.

Je od tebe hezké, že se zastáváš nováčka, ale bohužel sis v tomto případě zvolil dost špatně. Obhajuješ technicky nesmyslné a nepoužitelné řešení a neznáš ani historii tazatele zde na fóru ;-) Takže klídek tobě...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

s tim citovanim je to chujovina co rikas priste tedy z tech dvou, ano dvou vet odstranim tecku, abych necitoval cely prispevek. vzdyt je to na hlavu postavene mistre. nerikam kdyz bych citoval slohovou praci ale dve vety? no asi se vratim do pasivniho ctenare protoze zde se boji kdokoliv na cokoliv zeptat, aby nebyl zpražen.

Ano opravdu to resit nelze, nahodne googleni a hle vono to i jde, a ja vas mel za profiky:

https://github.com/ece1778github/Experi ... ender.java
https://code.google.com/p/javamail-android/
Ja pouzivam vlastni API se spojenim na server ktery se o to jiz postara. i to je je reseni.

ad 1) trapne argumenty stejne tak bych se asi bal pouzivat fci mail na serveru ze? trapne.
ad 2) delas jako by to byla vec neresitelna programove :)

A zastal jsem se novacka protoze to neni poprve co nekoho mistri na foru zprazi. Misebo neznam a ani nepotrebuji, slo mi o princip zde na foru. Bud to bude uzavrena skupinka nervnich profiku nebo to bude otevrena skupina s forem kde se i novacek muze zeptat, ale to je asi spis na moderatory jak to (ne)delaji.

Hele celkove nemam nic proti tobe jako osobe ale byt tebou tak se zamyslim zda byt domyslivy je smysl jak se vyjadrovat k amaterum jako je napr GeoLukas ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

1) evidentně nechápeš jednu věc, že tu aplikaci můžou používat stovky, tisíce a nebo když se zadaří, miliony uživatelů z celého světa. Chci vidět, jaký SMTP server (podotýkám, že nějaký běžný server veřejné mailové služby) bude ochoten takové využívání tolerovat

2) jak programově zařídíš, aby síť libovolného ISP kdekoliv na světě, ke kterému může být uživatel zrovna připojen, akceptovala zrovna jím zvolený SMTP server. To by mě fakt zajímalo.

Opravdu mám vážné pochyby, že vůbec chápeš, o co se misebo pokoušel... Zřejmě žiješ ve svém IT světě serverů a nevidíš za jeho hranice :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
GeoLukas
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 10. pro 2013 18:33:51
Typ mobilu / ROM: Samsung

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od GeoLukas »

ted jsi to trefil :)
evidentne zijes ve free hostingu a neuvedomujes si ze nekdo muze mit vlastni server :)
ad2) nemusim nutne pouzivat port 25 abych odeslal mail a 80 ma snad kazdy ISP povolen takze ani zde neni problem.
nic necham te, nema smysl te presvedcovat....
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: jak poslat e-mail

Příspěvek od ludekbrno »

A tady se zase vracíme k tomu, že neznáš kontext s uživatelem misebo. On opravdu vlastní server nemá... Prostě ses připletl do debaty, o které nemáš informace a výsledkem je to, že se zastáváš nesmyslů. No nechám tě při tom :-)

Edit: ty tu debatu pořád tlačíš někam úplně jinam. Všichni tady samozřejmě víme, že není problém mít vlastní server, ke kterému sa aplikace připojí a teprve ten server bude přes SMTP maily odesílat. Tím odpadnou oba ty problémy, o kterých jsem psal, protože se bude odesílat z jednoho místa. Jenže o tom vůbec nebyla řeč. On chtěl řešení, že by aplikace každého uživatele odesílala přímo sama přes jeden SMTP se stejnými přihlašovacími údaji, což snad uznáš, že je hloupost a nemůže to takto spolehlivě fungovat.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Obecná diskuze o vývoji“