Samsung Galaxy S4 mini (I9190) - Obecná diskuzeNeustále odpája Wi-Fi

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
cobr4in
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 20. črc 2013 23:05:03

Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od cobr4in »

Nazdar,

keď som pripojený na Wi-Fi a prezerám internet, tak každých pár minút dôjde k odpojeniu zo siete Wi-Fi. Po pár sekundách pripojenie buď samé naskočí, alebo je nutné vybrať sieť manuálne, alebo Wi-Fi vypnúť a znova zapnúť. Pripomínam, že počas prezerania internetu.
Číslo modelu je GT-I9195 a verzia systému Android 4.4.2.
Root spravený nemám.

Dík za pomoc.
Naposledy upravil(a) cobr4in dne stř 20. kvě 2015 20:07:44, celkem upraveno 1 x.
monty1
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 21. říj 2014 9:16:58
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od monty1 »

Nastavení---wifi---odškrtnout inteligentní přepínač aby bylo zachováno stabilní připojení k internetu
cobr4in
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 20. črc 2013 23:05:03

Re: Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od cobr4in »

Ja som to asi blbo napísal, mňa to odpája aj počas toho, ako si prezerám internet, každých pár minút, ale niekedy aj viackrát za minútu a to sa nachádzam pár metrov od routra a signál je úplne dokonalý.
Už som to doplnil aj do úvodného príspevku.
monty1
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: úte 21. říj 2014 9:16:58
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od monty1 »

Nastavení----wifi----tři tečky vpravo nahoře----upřesnit----ponechat wifi zapnuté VŽDY
Pokud to nepomůže vyzkoušej na jiném routeru ať máš jistotu jestli je to tlf.nebo router.Třeba u kamaráda.

https://www.google.cz/search?q=android+ ... C3%AD+wifi
cobr4in
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 20. črc 2013 23:05:03

Re: Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od cobr4in »

No teraz sa pozerám do nastavení a
"Ponechať Wi-Fi zapnuté počas spánku" je nastavené na "Vždy", takže tým to nie je.
Neviem či to pomôže, ale jeden PC v domácnosti je "pripojený" na router bezdrôtovo
(cez takú tu anténu - prijímač) a tam k takémuto odpájaniu nedochádza, takže si nemyslím, že by mohol za to router.
felixx
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 09. led 2011 12:33:16
Typ mobilu / ROM: S4 mini [i9195]

Re: Neustále odpája Wi-Fi

Příspěvek od felixx »

Děje se mi totéž a chová se to stejně na dvou různých routerech. Projevuje se to i po hard resetu s prakticky čistým telefonem.
Máš možnost vyzkoušet i bluetooth ve chvíli, kdy spadne wifi? Mně se totiž odpojují obě technologie zároveň - když spadne wifi, odpojí se i bluetooth reprák. Předpokládám, že wifi i BT jsou na jednom modulu, takže se mi to jeví jako HW problém.
Někdy se, stejně jako tobě, wifi zpátky nepřipojí a musím ji vypnout a zapnout. V tomto okamžiku je prostě wifi mrtvá, protože nenajde žádné sítě v okolí, i když běžně jich několik vidím.

Telefon už jsem jednou reklamoval, samozřejmě nic nezjistili, jen udělali hard reset a vyzkoušeli. Druhý den to bylo "opravené". Je fakt, že když jsem to po převzetí testoval u nich na jejich wifině, běželo to asi 10 minut bez problémů.

Inteligentní přepínač sítě mám samozřejmě vypnutý a wifi mám nastavenou, aby byla funkční vždy.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S4 mini (I9190) - Obecná diskuze“