Honor 7 - Obecná diskuzeHonor 7

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Honor 7

Příspěvek od Mirda86 »

Neni to hitparada ale drtivou vetsinu her rozjedes i na slabsim zeleze.U Honoru 7 nebude problem s vykonem.Spis u nekterech her treba s kompatibilitou.Ale i tak si vetsinu zahrajes na vysoke detaily.
Ale samozrejme.QC je nekde jinde(i oproti jine konkurenci).
Uživatelský avatar
kikic
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 14:48:20

Re: Honor 7

Příspěvek od kikic »

Vodopádek: To nebylo o tvém komentu, Dcera ma Honor 4C asphalt 8 rozjede bez problému. Na Honor 7 čekám také ;) Zeptám se tě na obal či pouzdro, už jsi něco objednal? Já našel včera na Ebay od Nillkinu za 113 Kč.Na Aliexpr. jsou dražší.
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

jj dneska jsem objednal z aliexpresu pouzdro od IMAKU http://www.aliexpress.com/item/2015-IMA ... 56792.html a tempered glass http://www.aliexpress.com/item/Amazing- ... 96906.html tuto kombinaci pouzivam i na honoru 6 a osvedcila se mi.. uvidim casem mozna vyzkousim toto: http://www.gizok.com/original-huawei-ho ... -grey.html jelikoz je to novej foun taks se vynori jeste spousta pouzder a doplnku..
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Dope.Honor
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 27. srp 2015 11:53:50
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Honor 7

Příspěvek od Dope.Honor »

vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Honor 7

Příspěvek od vajo7174 »

Same + a ziadne - to sa mi nezda
Uživatelský avatar
kikic
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 14:48:20

Re: Honor 7

Příspěvek od kikic »

Vodopadek: Nevypadají špatně, já mám dobré zkušenosti s Nillkinem. Objednal jsem zatím tohle: http://www.ebay.com/itm/171908799129
http://www.ebay.com/itm/151786278736
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

jj na nilkina jsem koukal.. ale nelibi se mi tam moc ten prouzek s logem, a navic je to mekky plast PVC, to moje co jsem objednal je z tvrdeho plastu. Co se tyce ochrany displeje neni nic lepsiho nez tempered glass. uz mi zachranila displej, kdy dostal displej ranu, a prasklo jen to temperovane sklo a displej zustal netknuty. folie je peklo na displej nikdy vic :-) aspon u me.. nekdo s ni ma dobrou zkusenost ja bohuzel ne.
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

tak uz ho mam v ruce :-) prvni dojem.. maly kompaktni.. oproti 5" skoro zadny rozdil.. nema NFC :-( jelikoz jsem videl unboxing 64GB verze a to nfc ma.. myslel jsem ze ho maj vsechny modely.. displej je trosku dozluta.. da se to poladit vyvazenim barev nastaveni.. da se rict ze stejny jako na honor 6. ctecka otisku prstu je fakt rychla.. funguje probuzeni ze spanku.. mate zhasnuty displej.. prilozite prst, blik mate odemceno.. dobra ficurka.. v systemu 9GB volneho mista.. no s tim trosku budu bojovat holt budu muset fotky odsypavat na externi kartu pri pouzivani jako dualsim.. zadni strana vypada skoro jako kdyby to byl plast a ne kov :-) padne prijemne do ruky.. tot prvni dojmy :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

dalsi poznatky: zmizelo tlacitko skryvat dolni listu s tlacitky domu, zpet... tudiz je porad zobrazena a nejde skryt.. panel zastupcu jich ma jenom par a nenasel jsem kde pripadne upravit ci pridat zastupce.. v emui 3 je dole sipka kterou se rozklikne a muzu modifikovat ktere zastupce si muzu nechat zobrazit..
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

neni mi jasny proc tam nemam nikde v nastaveni tlacitko pro zapnuti skryvani dolni listy s tlacitky.. kdyz se kouknu na video z emui 3.1 tak je tam videt stejne jako mam na honoru 6.. proc to na honoru 7 nemam?
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
kikic
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pát 26. říj 2012 14:48:20

Re: Honor 7

Příspěvek od kikic »

Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

to ja vim kde to je... ale ja tam to horni tlacitko proste nemam :-( napsal jsem do zastoupeni huawei uvidime jestli mi neco odpovi.. moc si nedelam iluze.. no trebas to bude opraveno v nejaky pristi aktualizaci.. holt to zatim musim vydrzet s neschovavacim navigacnim panelem.. jsem zvedav na nejaky dalsi kus co bude v CR jestli to bude mit stejne.. koukal jsem na to video, vypada to ze je to taky model s 16GB rom, a tam to ma zapnuty.. zkousel jsem i zmenit jazyky jestli to v jinem jazyce neni ta volba ale bez uspechu.. no holt musi byt nekdo pionyr a objevit nepoznane o cem se v recenzi nepise :-)
jeste jedna pripominka: notifikacni dioda.. :-( zlata dioda na honoru 6.. tady kdyz to bude blikat tak stejne nic neuvidim.. dioda je zapustena ve zdirce sluchatka.. tudiz kdyz mate telefon polozeny na stole a je svetlo nevidite jestli blika nebo ne.. jenom kdyz se na telefon kouknete kolmo zhora.. pak ji v te sterbine uvidite.. v noci asi videt bude ale pres den pri jakemkoliv pohledu krome kolmo zhora neni videt bohuzel :-(
zatim jsem z toho telefonu trosku rozpacitej.. jsou to drobnosti co mi zatim vadi ale pro mne celkem dulezite..
tak jeste jeden poznatek: tady http://www.androidcentral.com/honor-7-v ... ign=nextv2 v tomhle videu taky neni videt ta sipka pro schovani menu navigacniho panelu.. dle oznaceni je to stejny model co mam ja.. PLK-L01.. je mozny ze v tomto modelu to ve firmware zapomeli dodat tuto funkci.. no jo no teorie :-) musim pockat na potvrzeni od dalsich uzivatelu co budou mit tento model
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
Míra Mírovatý
Androiďák!
Příspěvky: 300
Registrován: úte 06. dub 2010 12:14:14
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Trnávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od Míra Mírovatý »

Tak notifikacni led dioda, to je nemile prekvapeni, to mrzi.... Mohl bych poprosit se podivat, zdali jde vypnout zvuk zaverky fotoaparatu pri foceni? Moc diky.
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

Míra Mírovatý píše:Tak notifikacni led dioda, to je nemile prekvapeni, to mrzi.... Mohl bych poprosit se podivat, zdali jde vypnout zvuk zaverky fotoaparatu pri foceni? Moc diky.
je to jak jsem psal drive.. vypnout JDE :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
Míra Mírovatý
Androiďák!
Příspěvky: 300
Registrován: úte 06. dub 2010 12:14:14
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Trnávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od Míra Mírovatý »

Tak pro mne tim padem dobra zprava a plus body pro Honor.
Uživatelský avatar
Co@ti
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 24. kvě 2015 10:51:20
Typ mobilu / ROM: Honor 7 - Mystery grey
Mobil 2 / ROM: Xperia SP
Rom: Stock

Re: Honor 7

Příspěvek od Co@ti »

Nějak se mi to nezdá s tím NFC.
Jaký druh USB vlastně má? Vím že je to blbý dotaz, ale narazil jsem někde na informaci že má typ C.
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

Co@ti píše:Nějak se mi to nezdá s tím NFC.
Jaký druh USB vlastně má? Vím že je to blbý dotaz, ale narazil jsem někde na informaci že má typ C.
ne je to klasicke microUSB.. co se tyce NFC tak se vsude mozne v tabulkach a testech informace rozchazeji.. koukal jsem i na cinske verze a maj to taky tak, ze verze s 16GB rom nema nfc a verze 64GB ve zlate barve ho ma. Nevim proc to tak soudruzi u huawei udelali ale je to bohuzel tak. aspon to mohli rozlisit oznacenim kdyz uz. tahle evropska verze PLK-L01 ho nema. v manualu neni nikde ani zminka, ani v menu neni po NFC ani pamatky.. na videiich s tou zlatou variantou je videt prepinach v panelech nastroju takze ta verze ho ma. taky jsem byl trosku zklamanej, ale coz, svet se nezblazni dokud nebudou poradne funkcni platby pres NFC tak pro me nema uplne vyznam :-)
jo a jeste se zasadne lisi prodejni baleni.. obsahove stejne ale zlata varianta ma mnohem honosnejsi krabicku takovy tubus..
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
Co@ti
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 24. kvě 2015 10:51:20
Typ mobilu / ROM: Honor 7 - Mystery grey
Mobil 2 / ROM: Xperia SP
Rom: Stock

Re: Honor 7

Příspěvek od Co@ti »

Díky za info ohledně USB a NFC.
Nechápu že v takové bombě jakou je H7 právě NFC u 16 GB verze chybí. Ženin P8 lite ho má...
Ten tubus jsem viděl. Jedná půlka je stojánek.
mqo
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: sob 13. lis 2010 19:50:36
Typ mobilu / ROM: td2 dhd

Re: Honor 7

Příspěvek od mqo »

no kedze som uvazoval nad kupou Oneplus 2, lenze o pozvanke ani chyru ani slychu a recenzie na telefon dost negativne rozhodol som sa nato vykaslat.

A zrazu som si vsimol ze otvorili europsky Vmall obchod a tam rovno 50eur zlava na honor7 a postovne zadara :) Hned som ho objednal, 299eur mi prislo skutocne ako paradna cena.

Jediny problem je dostupnost, vraj mali tolko objednavok na honor7 ze novy shipment ocakavaju az za 2-3tyzdne :shock: tak ale uz na to pockam.

(btw nejde poslat ani na SVK ani do CZ, riesil som to cez Holandsku odnoz Vmallu a dal som to poslat kamosovi do NL)
Petrolive
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pon 18. kvě 2015 15:12:23
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 9

Re: Honor 7

Příspěvek od Petrolive »

Vždycky to musí nějak podělat, nechápu proč to NFC u 16GB verze nemohlo zůstat.
Ne, že by bylo nějak moc důležité, ale u takové vlajkovky, nechápu.
Tu akci na vmall jsem propásl jak se dívám, to asi nezopakují co :( ?
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

Petrolive píše:Vždycky to musí nějak podělat, nechápu proč to NFC u 16GB verze nemohlo zůstat.
Ne, že by bylo nějak moc důležité, ale u takové vlajkovky, nechápu.
Tu akci na vmall jsem propásl jak se dívám, to asi nezopakují co :( ?
taky jsem to moc nepobral proc to tam nedali.. tak meli rozlisit modely a tu radoby premiovou zlatou oznacit napr. Honor 7 plus.. aby to lidi nematlo. Cena pridani NFC do telefonu bude par dolaru.. mohli to tam dat.
Akci Vmall tezko zopakuje.. ale treba bude akce v CR az ho tu uvedou na trh :-) udelaj treba par stovek slevu.. ale myslim ze na cenu co byla na vmallu se nedostanes ani nahodou.. i z ciny stoji bez DHL, cla a DPH 16GB verze honoru 7 - 419 dolaru.. coz je pres 10 tisic :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od bolek »

Taky se pomalu divam po nejakem nastupci meho Honoru 6 a vidim, ze budu cekat dal, nebo budu muset překousnout rozmery Oneplus 2. U Honoru 7 bych neprekousnul jen 16GB u EU verze (potrebuju dual SIM) , ze by udelali i EU 64GB dost pochybuju... Ach jo.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od pRo_lama »

Tak u mňa zatiaľ vedie MateS. DualSIM s podporou LTE a samostatným slotom pre microSD. Navyše má aj finger scanner. Uvidíme aka bude cena. Myslel som, že by aj Honor 7 mobil byť, ale bez samostatného slotu pre microSD to nemá zmysel. A bez NFC tiež.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

pro me je hlavnim plusem u honoru 7 podpora LTE. pohybuju se v mistech kde je jsem mel s honorem 6 Edge, ted chytam 4G, jelikoz odesilam data tak je to pro me mozna to nejdulezitejsi na celym telefonu :-) 16GB rom me taky stve, ale musim to prekousknout.. holt budu muset data odsypavat na kartu pres ctecku nebo valit na cloud.
Dneska uz konecne muzu plnohodnotne vyuzivat novy telefon. Musel jsem vymenit jednu kartu, neb jsem ji mel strihlou ale nechtela se mi v telefonu nacist. vymenili mi to za predsekanou original a uz vse funguje..
Jinak ocenuju tu ctecku otisku to odemykani uspanyho telefonu jen prilozenim prstu misto svypovani po displeji ci zadavani kodu je proste super :-) jinak uz jsem se s masinkou celkem szil.. po nainstalovani vsech app co pouzivam mi zustalo v telefonu 7,5GB mista.. neni to moc ale asi se s tim bude dat zit :-) tu ctecku mam taky porad sebou takze neni problem se dostat k dalsim datum vcelku bleskove..
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
bolek
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: stř 14. pro 2011 7:58:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P10
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od bolek »

no, uvidime, u Honoru 6 i 7 ocenuju i Active DualSim, vetsina ostatnich telefonu je jen DualSIM Standby. LTE s EU kanalama je vlastne jediny duvod, proc uvazuju o nahrade Honoru 6, jinak me vyhovuje maximalne. Skoda te ledky u 7-cky a taky asi updaty budou u EU verze o dost pomalejsi nez u cinskych (soude podle H6), ale je mi stale nejsympatictejsi, jen ta velikost ROM... Oneplus 2, nerkuli MateS uz jsou pro me hodne velky.
Tak pilne testuj a podel se o zkusenosti, treba soudruzi prekvapi a sfouknou i H7 64GB EU verzi :)
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

jj testuju :-) jinak pokud by byla 64Gb verze EU tak bych asi neodolal a vymenil :-) samozrejme zalezi jaka bude cena :-) za honor 6 jsem z ciny dal tesne kolem 10 tis. za 6,5tis. jsem ho po roce prodal... no a 7 me stala i s dopravou 8500,- Kč :-) takze vymena me vysla dobre.. krom slotu na pametovou kartu jsem si polepsil ve vsech smerech krom par drobnosti.. ale s tema se da zit :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
Míra Mírovatý
Androiďák!
Příspěvky: 300
Registrován: úte 06. dub 2010 12:14:14
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Bydliště: Trnávka
Kontaktovat uživatele:

Re: Honor 7

Příspěvek od Míra Mírovatý »

Jak se jeví, foťák, co do kvality fotek, ve dne a v noci, rychlost ostření atd.? Čitelnost displeje na přímém slunci? Díky za info.
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Honor 7

Příspěvek od cocin »

zkoušel už někdo GPS jak je na tom s přesností? díky
Uživatelský avatar
vodopadek
Androiďák!
Příspěvky: 377
Registrován: čtv 11. bře 2010 17:57:43
Typ mobilu / ROM: GALAXY S22 ULTRA
Bydliště: České Budějovice

Re: Honor 7

Příspěvek od vodopadek »

k foceni a gps jsem se jeste vubec nedostal :-) mam honicku v praci.. neni zatim cas si hrat :-) jediny co jsem vcera v noci vyzkousel, bylo hlasove ovladani telefonu.. napr. reknete: DEAR HONOR... telefon se rozsviti a zavrni.. pak reknete WHERE ARE YOU? a on zacne hrat melodii, pak takovou animaci, zacne blikat ledkama a rekne IM HERE :D je to takova hloupost ale velmi zabavna.. dneska jsem s tim na obede bavil jednoho kolegu :-)
:: GALAXY S22 Ultra white :: 512GB :: my new HERO :poklona:
Uživatelský avatar
Co@ti
Stálý androiďák
Příspěvky: 106
Registrován: ned 24. kvě 2015 10:51:20
Typ mobilu / ROM: Honor 7 - Mystery grey
Mobil 2 / ROM: Xperia SP
Rom: Stock

Re: Honor 7

Příspěvek od Co@ti »

Také se přimlouvám za test GPS.
Zajímá mně kvůli navigaci a hlavně geocachingu.
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“