Android OSsmička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
alesmacht
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. říj 2013 17:21:36
Typ mobilu / ROM: sony xperia sk17i

smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od alesmacht »

Dobry den,

potřeboval bych s poradit o flashovani a telefoneu toho vim dost, ale někdo možna ještě vice
dostal jsem se do pozoruhodne situace, kdy mi firmware změnilo recovery, tak jsem skrz rom manager flashnul nové, jenže při zadáni restartu do recovery se telefon restartl, recovery bliklo a zas restart a teď to děla stale dokola :D

USB je mrtve Pc hlasi že zařizeni nepracuje zprávně tudiš to skrz odina neoživim nevi někdo nahodou nějakou zahadnou klavesovou zkratku, jak udělat aby telefon nenabihal při každem restartu do recovery, ktere ihned restartuje telefon ? Važně už nevim tak mě napada vyměnit celou desku, nebo usb port.

Nebo někde udělat třeba napětim zkrat aby si telefon nepamatoval, že se ma resetovat do recovery ?
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od don_alex »

Už to, že jsi použil rom manager o čemsi svědčí.. Ach jo..

Do download módu se dostaneš?
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
alesmacht
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. říj 2013 17:21:36
Typ mobilu / ROM: sony xperia sk17i

Re: smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od alesmacht »

ano do download se dostanu, ale nejde se propojit usb hardware je vhaji spojeni s pc nepracuje spravně nerozezna ho, a skrz jaky nastroj jsem měl nahrat recovery než rom manager ? odin mobile ?

v download menu dam reset a stejně to zas padne do recovery a spadne to ...
no ten software asi telepatii nevylečim jedine udělat nějaky hardreset či vyměnit součastku odpovědnou za propojeni s pc... nebo telefon poslat na díly :DD
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od verny94 »

Soucaska na spojeni s PC? WTF??

Zkus jiny kabel/port, nainstaluj drivery mebo ukonči kies procesy.

Btw měl si použít Odin v PC....
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od don_alex »

Já už to asi pochopil, připojení k pc mu nefungovalo už před tím...

Pokud telefon k pc nepřipojíš, tak to bude asi trochu problém. Možná by stačilo vyměnit USB konektor, může být poškozený ten. Ale takhle na dálku se dá jen těžko dohadovat. Tak či tak to bude na servis.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
alesmacht
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 07. říj 2013 17:21:36
Typ mobilu / ROM: sony xperia sk17i

Re: smička restart - recovery vadne usb samsung s3 i9305

Příspěvek od alesmacht »

Jo spojeni u pc šlo normalně než sem otestoval vysoonapěťovou nabiječku a ta tam něco neodpálila jinak by nebyl problem drivery kies a veškery softtware jsem zkoušel ....... Ale takova zajimavost sony xperii mini jsem na nabiječku napichl taky ....par tydnu nešlo stejně spojeni s PC a najednou vše ok pracuje normalně, což se u samsungu s3 řici nedá :DDD

Každopadně nikdy neinstalujete recovery skrz rom manager ... tohle se mi nestalo poprvé ale nezadal jsem restartovat do recovery, ale jen zmaškl při restartu tlačitka, takže ho to vyhodilo zpatky a telefon naběhl zas normalně do systemu ....To je ten kamen urazu

Kdyby měl telefon ještě takove to menu před recovery tak se nic neděje to se snad už ani nepouživa tak skrz to šlo s telefonem ještě něco udělat.
Ale u samsungu s download modem to asi ani nejde .
Odpovědět

Zpět na „Android OS“