Jiayu G4 - ROM/ROOT/FWNejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
sikip
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. srp 2015 20:20:08
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4S

Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od sikip »

Dobrý večer. Mam telefon Jiayu G4S
Jde o to že telefon mam asi necely rok a nefungovala mi gps. Kamarad,ktery je opravdu zdatny v android systemu mi přehral rom na verzi 4.4.4 ale ta mi bohužel nevyhovuje a rad bych jinou. Problem nastal když chtel přehrat tuto novou verzi na jinou rom verze 4.4.2 Telefon se při pripojeni a začatku přehravani připoji a hned odpoji a tak nelze nic přehrat. Muj syn ma ten samy telefon a problem při přehravani nebyl žadny. Děkuji moc a přeji hezky večer. Petr P.
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od foto1977 »

Ahoj, pokud je kamarád zdatný v androidu, tak doporučuji to nechat udělat jeho.
Určitě to bude lepší než když se v tom budete vrtat vy na základě rad zde po internetu.
Pokud by kamarád z nějakého důvodu nemohl tu rom přehrát, tak se ozvěte a budeme to řešit zde.
Neberte to zle, ale tato rada mi přijde nejbezpečnější k vašemu telefonu...
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
sikip
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. srp 2015 20:20:08
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4S

Re: Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od sikip »

Ahoj...Diky za radu... on zdatny je :-) Ted snad o vikendu to zkusi přehrat. Ja se do toho vrtat nebudu vubec... to by dopadlo. Bojim se ovšem že vysledek jaky byl minule při přehrani bude stejny a tj. telefon se neda připojit na přehrani..... je i jina varianta když by to nešlo jak tam nahrat novou rom? on byl z toho minule poměrně zoufaly a řikal že nevi proč se to neda připojit.. ale stejne za jakoukoliv radu děkuju P.
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od Telewest »

ak by strajkovalo spojenie s pc, dalsia moznost flashnut ho je cez recovery..no ked je ten kamarat tak zdatny,toto by mu malo byt jasne
sikip
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03. srp 2015 20:20:08
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4S

Re: Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od sikip »

No jeste jsem zjistil ze pry mohou chybet nejake ovladace v Pc. A proto pry se to nastalo nepripoji a jen se pripoji na chvilku ale to je jen domenka.. Ni snad to nejak pujde.. Proste tuhle rom nechci. :cry:
millcek
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 26. srp 2014 21:44:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde přehrat rom v telefonu Jiayu G4S

Příspěvek od millcek »

To bude zřejmě problém s ovladači. Zdatný kamarád by si s tím měl poradit. [WHITE SMILING FACE]
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G4 - ROM/ROOT/FW“