Ostatní telefony LenovoLENOVO A606 - emulované úložiště a teď už jen recovery :(

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
VictorCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 10. pro 2013 23:28:03
Typ mobilu / ROM: Samsung SII
Tablet: NEXT7D12R - NextBook7 SEHD (2xA9 Amlogic;Mali;BT)

LENOVO A606 - emulované úložiště a teď už jen recovery :(

Příspěvek od VictorCZ »

Díky snaze zpřístupnit si paměťovou kartu a odstranit navěky tu šílenost lenova s emulováním jednoho vnitřího úložiště které vidí SD kartu jako sdílenou složku , ale které má vždy "jen" 4 GB + 4 GB prostor jsem se dostal do stavu , kdy telefon byl úspěšně rootnutý (KingRoot apk) , ale asi po tom co jsem si pohtrál s build.prop a vold.fstab se teď po startu točí na úvodní animaci , která se zadrhává stále dokolečka .
Factory reset nepomáhá , cache je wipována ...

Dostanu se do recovery (volume + ON/OF ) - Android system recovery A606_S040_150702_ROW
A chtěl bych se zeptat , vzhledem k tomu , že zálohu jsem nestihl , na http://www.needrom.com/download/lenovo-a606/ official vůbec není firmware této verze a výrobce šaškuje se SMART asistentem , který mi je teď k ničemu , když telefon po USB nerozpozná ...

LZE Z RECOVERY S040 nahrát bez problémů zase verzi S035 - tj z vyšší verze firmvare nižší ? (Dle reakcí v diskuzích na A606 to vypadá , že v CZ startoval tento firmware ) nicméně na nějaké ruské stránce se verze S040 také našla .... Jde mi o to abych si teď telefon nebricknul , když se budu snažit cpát firmware který je sice označen jako multilingual ale může být pro jiný region ....

Máte nějakou radu jak teď postupovat ? Plánuji upgrade přes SD kartu , když v recovery tato možnost je ...

Díky za info a rady jak teď s A606 zatočit (Později snad bude mít někdo i radu k tomu sdílenému úložišti )
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Lenovo“