Honor 7 - Obecná diskuzeNávod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

luckies
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: stř 02. bře 2011 7:30:48
Typ mobilu / ROM: Honor 7 Official

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od luckies »

Zdravím,

tak už taky patřím k uživatelům s 2xSIM a SD, použil jsem SD kartu Samsung Micro SDHC EVO 32GB a SIM od českého O2, dovnitř to šlo trochu ztuha, ale je to tam, vyndavat jsem nezkoušel. Díky za rady a hurá do toho.
mafian
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: pon 24. úno 2014 8:22:25
Typ mobilu / ROM: Honor 7 Lite 6.0 Marshmallow
Tablet: Lenovo A3500-4.4 KK

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od mafian »

Tak na druhý pokus :( také slavím úspěch :-D. Teď už to zvládne opravdu každý. Jinak nano sim od T-Mobile a sd karta Transcend 32 GB, bez nalepení, jenom zasunuto a úplně v pohodě. Přijde mi, že tahle karta je hodně tenká a sim je jenom plíšek prakticky bez výstupků.
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

Gratuluju, me se to zatim nepovedlo zkoušel jsem starou sd kingstone a sim t-mobile. Bohužel nevešlo se do slotu tak jsem toho nechal. Můžeš napsat jakou výslednou tloušťku ma sd se sim? Diky
mafian
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: pon 24. úno 2014 8:22:25
Typ mobilu / ROM: Honor 7 Lite 6.0 Marshmallow
Tablet: Lenovo A3500-4.4 KK

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od mafian »

To jsem neměřil a vyndavat se mi to nechce jsem rad, že to funguje, ale šlo to bez jakéhokoliv odporu v pohodě zasunout.
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

tak dneska konečně úspěch. :palec:
Karta samsung evo 32GB, sim nano od T-mobile.
Bez nalepení jen položeno na kartu a zasunuto do slotu.
Karta + sim má tloušťku celkem 1,1mm.
Po tom co jsem odrovnal 2 simkarty nad fénem, jsem použil obyčejné ředidlo a kartu nechal vylouhovat cca 2 hoďky, pak šel plast seškrábnout úplně krásně od čipu. Poznatek: ty nové sim karty (t-mobile) mi příjdou daleko tenší než ty staršího typu
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od brona »

Rychlý dotaz. Jak jsi řešil vydání nové SIM po tom, co jsi je jednu po druhé odrovnal? Neměl s tím operátor problém? Jaké jsi použil vysvětlení? Díky.
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

Než jsem odrovnal mou privátních sim kartu, objednal jsem si na zkoušku Twist kartu zdarma a přišla mi 1+1 zdarma. Tak jedna nad fénem odešla okamžitě, pak jsem si řekl, ze zkusím na ostro ze mam kartu staršího data a nebude tak tenká. Fénem to šlo, ale bohužel sim nefungovala zkoušeno ve staré nokii. Tak jsem jel k operátorovi meli tam docela frmol, řekl jsem, ze jsem vlastní vinou zničil simku a pani to nějak přešla a dala mi novou bez jakéhokoliv poplatku. Po návratu domu jsem tu druhou zdarma hodil do redidla a ejhle fungovala. To samé jsem udělal s mou privátní novou akorát vyměněnou u operátora a znovu úspěch...
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

tak dneska objednaná zdarma SIMka od Tmobilu zdarma 1+1 a bude se zkoušet :D
HUAWEI Y6 PRIME 2018
davidforum
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 31. srp 2016 14:08:07
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od davidforum »

Dnes znicena karta 128 gb za 990 kc. Sim jede. Tim nikoho neodrazuju, s neuspechem jsem pocital. Jen nez se do dane akce pustite, pocitejte i s nezdarem. Za me dalsi pokus nebude. Navod super. Mejte se.
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

jak se ti povedlo zničit SD kartu. Zničení bych čekal od SIMky ...
HUAWEI Y6 PRIME 2018
cocin
Stálý androiďák
Příspěvky: 65
Registrován: sob 14. úno 2015 11:16:59
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od cocin »

pravděpodobně broušením až na kontakty, no musí se dávat pozor, ale jak tady někdo psal jde to i bez zásahu do SD karty
jirkajj
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pát 04. bře 2016 19:48:01
Typ mobilu / ROM: Samsung S1

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od jirkajj »

Jeeeee, to už tu bylo mockrát zmíněné, ze se sd nesmí upravovat :(
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

jirkajj píše:Jeeeee, to už tu bylo mockrát zmíněné, ze se sd nesmí upravovat :(
a je to marný, je to marný, je to marný ...
HUAWEI Y6 PRIME 2018
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

tak dnes jsem se do toho pustil a už mi to taky funguje ALE - nejjednodušší bylo oddělit čip od plastu, zapalovačem to šlo naprosto báječně, jenže nové karty, které mi na pokusy přišly od Tmobilu měly jen malý čip uprostřed, ale moje karta má velký čip a to jsem zjistil, až když jsem oddělil plast, takže bylo horší jí k SD kartě přilepit. Nový karty fungovaly v pohodě, ale ta co jsem potřeboval pořád nešla, bud šla jenom SIMka nebo SD, pak to psalo, že SD není podporováno, potom že je SD poškozená ... Strávil jsem s tím dost času, než jsem našel správný umístění kam a jak SIMku na SD přilepit. Asi mám smůlu, že se mi to tak zkomplikovalo, ale už to funguje !!!
Přílohy
IMG_20160903_201344.jpg
IMG_20160903_201344.jpg (2.17 MiB) Zobrazeno 5755 x
IMG_20160903_201618.jpg
IMG_20160903_201618.jpg (2.57 MiB) Zobrazeno 5755 x
Screenshot_2016-09-03-21-38-22.png
Screenshot_2016-09-03-21-38-22.png (100.46 KiB) Zobrazeno 5755 x
HUAWEI Y6 PRIME 2018
Uživatelský avatar
Ghost_sk
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: úte 07. črc 2015 15:27:24
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Ghost_sk »

Gratulujeme :)

Kazdopadne ja by som takyto zasah "len" kvoli 16GB karte nerobil. Ale proti gustu ... :D
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

není to žádný složitý zásah. 16 GB SD karta proto, že jsem ji měl zrovna po ruce a kdyby se něco nepovedlo, tak by mě to nesralo. Není vůbec problém teď SIM čip přendat na jakoukoliv jinou SD kartu. Mě zatím tato bude stačit, nedělám si v telefonu zálohu celého Googlu :lol: ani nepotřebuju mít milony MP3 které by mne po čase omrzely ;) a na hry mám PC :palec: - potřebuju to hlavně na pracovní fotky, které se mi za týden vždy nahromadí, než je zpracuju :yes: a kdyby se časem nějakým způsobem karta zaplňovala,tak to plácnu na jinou a frčím dál :yes: :02:
HUAWEI Y6 PRIME 2018
Uživatelský avatar
lebka75
Stálý androiďák
Příspěvky: 182
Registrován: ned 28. dub 2013 17:21:09
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Y6 PRIME 2018

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od lebka75 »

dneska se mi do ruky dostala SD karta 32 GB, tak jsem to schválně zkusil přehodit, když je to považováno za " takový " zákrok ;) . Během cca 10 minut bylo hotovo. Žiletkou jsem SIMčip sundal z předchozí 16GB karty a nalepil na 32GB. Vše funguje, 16GB karta, 32GB karta i obě SIMky :palec:
Přílohy
Screenshot_2016-09-12-17-42-46.png
Screenshot_2016-09-12-17-42-46.png (101.4 KiB) Zobrazeno 5476 x
HUAWEI Y6 PRIME 2018
riccik
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: sob 09. dub 2016 20:01:41
Typ mobilu / ROM: Honor 7 B180

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od riccik »

Screenshot_2016-10-04-13-58-32.png
Screenshot_2016-10-04-13-58-32.png (111.78 KiB) Zobrazeno 5294 x
Tak už taky jedu na dvě sim + sd karta. Sim od mobil cz nahřátí fénem a SD kartu Samsung Micro SDHC evo 32GB. Kartu jsem zbrousil jemným šmirglem vlastně jen potisk. Spiloval jsem výstupek slotu na karty jde to ted lechce zasunout i vysunout. Sim jsem přilepil sekundakem. Výsledná tlouštka 1.05mm.
BIMBOTOM
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 29. črc 2016 17:35:11
Typ mobilu / ROM: HONOR 7
Rom: oficiální
Bydliště: Mařenice

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od BIMBOTOM »

Podlouhem váhání jsem se pustil do výroby plnohodnotné DUAL SIM s MicroSD kartou a výsledek :facepalm: TAK UŽ SE MOHU POCHLUBIT S PLNOHODNOTNOU DUAL SIM S MICROSD KARTOU :palec: .SIM KARTY OD O2 JEDNA NA VOLANÍ DRUHÁ NA DATA.SICE KARTA POUZE 16 GB ALE STAČÍ.PŘI PODPOŘE OTG NAPROSTO VYHOVUJÍCÍ.JEDNODUCHÉ REŠENÍ FLASHKU MA SKOREM KAŽDÝ STAČÍ POUZE
Connect IT OTG adapter USB adaptér.Da se nosit i s flashkou na klíčích.Stačí připojit fotky,data co koliv přesunout na flashku a karta je opět prázdná. :palec: :02: :02: :02: :02:

Použité nastroje svíčka,pinzeta,žiletka,pilník na nechty,vteřinové lepidlo tot vše.Vše hotovo za 30 minut :clap:
Přílohy
Screenshot_2016-11-24-17-02-28.png
Screenshot_2016-11-24-17-02-28.png (102.74 KiB) Zobrazeno 4988 x
IMG_20161124_164734.jpg
IMG_20161124_164734.jpg (1.3 MiB) Zobrazeno 4988 x
IMG_20161124_164843.jpg
IMG_20161124_164843.jpg (2.32 MiB) Zobrazeno 4988 x
tribula
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 21. zář 2015 20:17:57
Typ mobilu / ROM: Honor 10 (COL-L29) / 8.1.0.143 (C432)

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od tribula »

Iba pre zaujimavost. Moja SD/SIM kartu ktoru som si vyrobil svojho casu pre Honor 7, mi bez najmensich problemov fungovala v Huawei P8 Lite o ktorom sa vyhlasuje ze ma tenky slot a taktiez mi funguje v Honor 8. Po zalozeni do citacky kariet v pc funguje tiez ;)

Za mna neodporucam sim kartu k sd karte neprilepit a iba ju tam navolno vlozit. Fungovat to funguje, ale pri vyberani sa mozu karty vzpriecit a poskodit slot.
Ale to je kazdopadne iba moj odhad. Poskodene sloty som uz videl aj od pouzitia redukcie micro sim pre nano sim.
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od conny »

Tak ULEFONE POWER hlasim uspech take..

SIM: u krbove vlozky u skla do stavu, kdy plast "ztekl" a pote trocha nervu, strcit to tam moc dobre neslo, ven uz radeji nezkousim..
32GB SD
TomasF
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 21. led 2017 7:31:29
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od TomasF »

Zdravím všechny. Včera večer jsem se do toho také pustil. Mnozí uvedli postup a já se přidám také pro ty, kterým bych pomohl. Fén jsem nepoužil, žena by mě zastřelila. Tudíž byla jediná možnost zapalovač. Asi centimetr od plamínku (ne nad plamínkem ale ze strany) jsem opatrně nahříval plast, aby netekl, ale povolil, změkl (nahřívat ze strany plastu, ne zlaté placky s čipem) a během dvou minut bylo hotovo. Nahřát, vždy kousek odloupnout a zase nahřívat a kousek odloupnout, používal jsem pinzetu (bezpečné a bezproblémové) pozor ať nezlomíte zlatou placku s čipem, kontakty pak nemusí fungovat a je po simce, dále si pohlídejte jak simka patří stranově a't ji dobře nalepíte později na SD kartu!! Já jsem si sestřihl rožek simky už bez plastu abych to viděl. Dále jsem jemným šmirgl papírem zlehučka ojel čip ze strany lepidla, opravdu jen hodně jemně kvůli nečistotám a perořízkem jsem seškrábl pouze z okrajové části zbytky lepidla.. SD kartu jsem vzal šmirglem ze strany nápisu obezřetně. (ne ze strany kde jsou kontakty, jsou tam hned spoje pod plastem!!). Není problém dostat další setinku tímto způsobem do foroty (projistotu). Pak už stačí zakrátit simku, na velikost sd karty, odměříte, zastřihnete (ze strany čipu vidíte, kde můžete a kolik zastřihnout). Vše jsem potom očistil a vrhnul jsem se na telefon. Jak už někdo psal, je tam ve zdířce zbytečný kousek asi 1.5 mm hned u vstupu do zdířky. Pilníčkem jsem ho také zbrouosil asi 0.5 mm (hliník je měkký, není to problém) akorád si dejte pozor, hned za tím jsou sloty na načítání simky, ty nebruste :D . Chemoprenem a to opravdu hodně lehkou vrstvout jsem objel simku s čipem po krajích, ne uprostřed, zvětšíte tím tlouš'tku! Přilepíte přesně na SD kartu a hned zase odejmete od sebe.. chemopren se musí nechat trochu vyschnout asi 1-2min stačí v tomto případě. (kam umístit simku? jde to odměřit ve vymezené komoře pro SD/sim přiložením obou přes sebe). Pak už musíte lepit přesně simku na sd kartu, ale jde s tím trochu pohnout v případěm že se netrefíte (opět pomohla pinzeta na přesné přilepení). Pořádně domáčknete ze všech stran, klidně i nehtem..jen ne přes čip uprostřed..Dáte celek do komory pro SD/sim a vložíte obezřetně do telefonu (pozor a't je při zasouvání sim nehnutá a SD karta nevyskočí..jen hezky pomalu :) ) Veškeré postupy, broušení šmirglem, lepení jen okrajové části simky, zbroušení přepážky u zdířky na telefonu, dělat nemusíte. Pro mě je to ovšem jistota, že se takto upravená SD/Sim vleze do telefonu a zase bezproblémově vytáhnu :). Děkuji všem za rady i díky Vám jsem to dokázal :). Můj postup byl tento a hned na poprvé bez problému i s vytažením :). Není to složité, chce to jen přemýšlet u práce a dávat si pozor na to co dělám a jak to dělám. SD i SIM se pak nic nestane, ani telefonu. Přeji mnoho zdaru :)
Edit: Děkuji ostatním, propůjčil jsem si některé fotky k vysvětlení. Já sám jsem nic nenafotil bohužel..děkuji.
Přílohy
Tato hranka je již zbroušená a při bližším pohledu zjistíte, že vy ji tam máte..Tak přesně tento kousíček, je lepší dát pryč. Není tam třeba, tak do toho.
Tato hranka je již zbroušená a při bližším pohledu zjistíte, že vy ji tam máte..Tak přesně tento kousíček, je lepší dát pryč. Není tam třeba, tak do toho.
zbroušení hrany.jpg (480.48 KiB) Zobrazeno 4553 x
Vidíte jak patří sim na SD kartu..na levé straně máte jakoby dva sloupečky a na pravé straně tři sloupečky které nejsou nijak narušené, kdežto na levé straně je vždy a na každé sim narušený jeden sloupeček. Toto pravidlo platí vždy a u každé sim i když vypadá jinak ;)
Vidíte jak patří sim na SD kartu..na levé straně máte jakoby dva sloupečky a na pravé straně tři sloupečky které nejsou nijak narušené, kdežto na levé straně je vždy a na každé sim narušený jeden sloupeček. Toto pravidlo platí vždy a u každé sim i když vypadá jinak ;)
jak patří simka na SD kartu.jpg (866.87 KiB) Zobrazeno 4553 x
Tyto body nenarušte, netlačte na ně zbytečně a hlavně nestříhejte nic pod lepidlem.
Tyto body nenarušte, netlačte na ně zbytečně a hlavně nestříhejte nic pod lepidlem.
kde nenarusit cip.jpg (220.5 KiB) Zobrazeno 4553 x
Martin1171
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 13. úno 2017 14:32:46
Typ mobilu / ROM: huawei p9 lite

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Martin1171 »

No konecne sa to aj mne podarilo. Sice az 3 simky som znicil, ale 4 pokus bol uspesny :-) A kedze sa to podarilo aj takej lame ako ja tak to musi zvladnut kazdy :-D
Fenom mi to neslo. Najlahsie to islo pomocou sviecky. Stacilo na 2 sekundy nad svieckou a islo to celkom lahko odlepit. Akurat spociatku si telefon vzdy vypytal 2x pin od sim1 aj od sim2 ale zobrazilo mi len sim 1. A ked som to vyskusal niekolko krat dat dnu a von tie simky a restartovat potom to uz islo.
Akurat ja som to spravil na huawei P9 lite.
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Game »

Tak pokus neúspěšný, tak na to nemám nervy, budu muset koupit novou sim sakra [emoji85]
Kdyby se našla dobrá duše co by mi stim pomohla v Praze byl bych rád.
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Axis
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 07. kvě 2017 17:45:03
Typ mobilu / ROM: Honor 7

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Axis »

Prosim,nasel by se nekdo,kdo by mi udelal z Honoru 7 ,abych mohla pouzivat 2sim+ SD kartu?Nejlepe okoli Svitavska?Podarilo se mi znicit 2 SD karty i simka.
Duff2
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 30. kvě 2017 17:35:21
Typ mobilu / ROM: B330

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Duff2 »

Ahoj,
jaké jste použili ředidlo pro odlepení čipu ze SIM karty? Už jsem jednu kartu zničil fénem a na další podobnou metodu si už netroufám...
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od dufko »

Niekto to zničí fénom, druhý to má zapalovačom za 5 sekúnd hotové.
Obávam sa že ty si tým riedidlom urobíš viac škody ako fénom :)
Duff2
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 30. kvě 2017 17:35:21
Typ mobilu / ROM: B330

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od Duff2 »

Velmi konstruktivní odpověď, díky za pomoc.
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od dufko »

Cítim z tvojho príspevku nespokojnosť :), ale úprimne, keď si taký šikovný že fénom zničíš sim, tak si nechcem ani predstaviť tú katastrofu keď zoberieš do ruky riedidlo...
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Návod na plnohodnotný Dual SIM s SD kartou súčasne

Příspěvek od roy100 »

Tak vtip je v tom, že toluen naleptá plast a nepoškodí čip, to se snad ani zkazit nedá.
Odpovědět

Zpět na „Honor 7 - Obecná diskuze“