Ostatní telefony SamsungGalaxyCorePrime aktualizace

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Tirpit
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 11:37:21
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G360F Galaxy Core Prime

GalaxyCorePrime aktualizace

Příspěvek od Tirpit »

Dobrý den-vyšla nám majitelům tohoto mobilu aktualizace na lillipop-tak jsem se do toho pustil také-vše proběhlo ok,aktualizoval jsem přes mobil(později i přes Keys)pokoždé jsem udělal tovární reset(navíc později i hardreset),tak a ted se divíte proč tolik toho-no po aktualizaci sice mi to ukazuje místo Kitkatu Lolipop ale nevidím rozdíl??opravdu-chybí rozhraní lolipopu je to ůstejné" jak kitkat,ale budiž(i když je to špatný)ale TOP problém je že po připojení nabíječky(či usb) přestanou reagovat ty dvě spodní tlačítka na mobilu(home funguje)ale na pravo(back) a nalevo(ty vokýnka:-) tak nereagují!!!Docela špatné-prosím nevíte co s tím.Musím dodat-mám ho od O2(klidně udělám "čistou" pokud budu vědět jak),no a na O2 prý s tím nemají nic společné že je to věc jen a jen samsungu(ale reklamaci jako vezmou to jo-ale nechci zatím to někam posílat)děkuji za pomoc či info
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: GalaxyCorePrime aktualizace

Příspěvek od Krokodyl »

Možná je to shoda náhod, zkus jiný kabel či nabíječku, tohle znám u některých telefonů při použití některé neoriginální nabíječky. Pokud nepomůže, zkus ještě znovu hard reset, pokud ani to ne tak reklamuj.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Tirpit
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 11:37:21
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G360F Galaxy Core Prime

Re: GalaxyCorePrime aktualizace

Příspěvek od Tirpit »

Právě to jsem také zkoušel-mám originál ,navíc nelze zapnout(či jsem blbé)tu nadstavbu těch oken?!prostě chybí navíc to rozhraní vypadá fakt jako kitkat?(zkusím poslat fotky-jinak s kitkatem to běželo bez problému).No a protože si s tím hraju ted-prosím je možné mít ten mobil bez O2 přídavku??co bych měl udělat či jaký je návod-ps a velice děkuji za jakékoliv info:-)
Tirpit
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 11:37:21
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-G360F Galaxy Core Prime

Re: GalaxyCorePrime aktualizace

Příspěvek od Tirpit »

mám k tomu ještě jeden dotaz-na http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G360F/ je ke stažení i "čistá" verze!je možné ji tam dát či nikoliv(nebo to prostě zkusím-buď to půjde či ne?(byla by to čisté verze bez O2 balastu??)
Uživatelský avatar
Krokodyl
Droid
Příspěvky: 2480
Registrován: úte 16. úno 2010 21:02:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7
Tablet: Samsung T535 GALAXY Tab4 10.1
Bydliště: Porta Bohemica
Kontaktovat uživatele:

Re: GalaxyCorePrime aktualizace

Příspěvek od Krokodyl »

V pohodě můžeš nahrát i nebrandovanou verzi originál rom.
zálohovat ZálohovaT ZÁLOHOVAT
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Samsung“