Reklamace, opravy a servis čínských telefonůDotaz ohledně reklamace.

Poznatky androiďáků s reklamacemi v jednotlivých čínských obchodech i u přeobjednávačů zde v česku.
STRUKTURU UDĚLÁME ZA CHODU. PIŠTE MI NÁPADY. Sup.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
del1ciouss
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 14:43:46
Typ mobilu / ROM: Jak kdy

Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od del1ciouss »

Dobrý den, předevčírem mi vyhořel telefon, který jsem nabíjel přes neoficiální dock. Jak mám postupovat? Mám nějakou šanci na uznání reklamace? Popřípadě pokud ne, existuje nějaká cesta kterou to můžu "ošmelit"? Díky předem za jakékoliv rady, tipy nebo odpovědi.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od ludekbrno »

Těžko. To bys musel dodat i vadnou originální nabíječku, která by to mohla způsobit. Jinak je to bez šance. To máš kupované u nás nebo v číně?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
del1ciouss
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 14:43:46
Typ mobilu / ROM: Jak kdy

Re: Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od del1ciouss »

Kupované je to u nás, nabíječku mám, vlastně jsem ji měl napojenou na tu dockovací stanici. Akorát přemýšlím jestli by to nešlo udělat nějak tak, že by se ukázalo, že závada byla na telefonu a kvůli tomu to vyhořelo ačkoliv nešlo o originál dock.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od ludekbrno »

Abych pravdu řekl, úplně se mi nezdá, že by příčina byla v docku. Nemohlo ti do telefonu něco natéct?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
del1ciouss
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 07. říj 2015 14:43:46
Typ mobilu / ROM: Jak kdy

Re: Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od del1ciouss »

Já jsem si naprosto jistý, že nešlo o dock. Ráno sem se probudil a za hlavou mi telefon "hořel", ale jak to prokázat na reklamaci?..
Edit: Do telefonu mi nenateklo, večer jsem ho dal do docku a ráno jsem ho našel už hořící.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Dotaz ohledně reklamace.

Příspěvek od ludekbrno »

Tak jim prostě neřekneš, žes používal neorig. dock :-) Bohužel nemůžeš v podstatě nic dělat. Řekni jim, žes to nabíjel a začal hořet. A záleží na nich, jestli tomu budou věřit nebo ne. Ale toto se fakt bez vnější příčiny nestává, něco se muselo stát.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Reklamace, opravy a servis čínských telefonů“