Lenovo Vibe P1 - obecná diskuzeLenovo Vibe P1

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

Lenovo-Vibe-P1-Smartphone-5000mAh-Touch-ID.jpg
Lenovo-Vibe-P1-Smartphone-5000mAh-Touch-ID.jpg (180.82 KiB) Zobrazeno 12765 x
Lenovo Vibe P1 má kovové unibody tělo s elegantním designem, do jehož útrob byla zabudována baterie s kapacitou 5 000 mAh. O energii z velkého akumulátoru se také můžete rozdělit, telefon totiž disponuje reverzním nabíjením a může sloužit jako powerbanka. Načerpat energii tak může například vaše příslušenství nebo kamarád s jiným telefonem. Rozměry telefonu jsou větší nejen kvůli 5,5palcovému FullHD displeji, který je velmi kvalitní, ale také právě kvůli většímu akumulátoru, který může jak za větší tloušťku 10 milimetrů, tak za vyšší hmotnost 189 gramů. Ani jedno ale vůbec ničemu nevadí. Telefon padne velmi dobře do ruky a působí solidně. V horní a spodní části zadní strany se nacházejí plastové záslepky, pod kterými se skrývají dvě antény. Pod horní nalezneme také slot pro dve SIM karty i microSD kartou, kterou lze rozšířit paměť o kapacitě 32 GB.

Špecifikácie Vibe P1:
Batéria: 5000mAh Li-Pol, nevyberateľná
Pamäť: 2GB RAM + 32GB interná + SD karta
Displej: 5,5" HD 1920 x 1080 (401ppi) s odolným sklom Gorilla Glass 3
Procesor: Qualcomm MSM8939 Snapdragon 615, (Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & quad-core 1.0 GHz Cortex-A53)
Grafika: Adreno 405
Fotoaparát: zadný 13mpx (4128 x 3096 pixel), predný 5mpx
Počet SIM: 2 SIM sloty (SD karta používa samostatný slot)
Siete: 2G/3G/4G (LTE)
Rozmery: 152.9 x 75.6 x 9.9 mm
Hmotnosť: 189 gramov
Systém: Android 5.1 Lollipop
Senzory: Accelerometer, proximity, compass
Iné: čítačka odtlačkov prstov, FM rádio, Gorilla glass 3
LTE: 800/1800/2100/2600 MHz (podporuje teda všetky potrebné frekvencie v ČR/SR okrem exotiky 900Mhz u Vodafone CZ)
Cena:
309€ - http://mobilne-telefony.heureka.sk/lenovo-vibe-p1/
8499Kč -http://mobilni-telefony.heureka.cz/lenovo-vibe-p1/

Ruské fórum - http://lenovo-forums.ru/forum/526-lenovo-vibe-p1/
Drivery a utility - http://lenovo-forums.ru/topic/15234-len ... %82%D1%8B/
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

Zdravím pánové, od včerejška mám tento mobil, přešel jsem z Note 3, avšam hned první věc co jsem našel je, nadměrné vybíjení baterky jako u mého Lenovo Yoga tablet 2 8 LTE, při nainstalování GSAM(program na podrobnosti o spotřebě) mi to ukazuje, že mám na P1 problém s procesory v jádru s názvem kworker, těchto procesoru je tam 20-30 a využívají procesor, dlouho jsem s tím bojoval na tabletu, ale boj jsem nevyhrál, a se*e mi to už...jenom pro info, deaktivoval jsem v mobilu všechny sračky co tam byly, root jsem nedělal nikdy(ani na tabletu) pamětovky mám poctivě kvalitní(vyšší třída od samsungu), dal jsem zakázat synchronizaci v googlu aplikací, ale i přes to to žere, přes noc mi to na P1 sežralo 11 procent(za 7 hodin)...jinak mobil je pěknej, balení je bohaté, systém není úplně tak odladěný jako u Note 3, displej je opravdu tmavší, ale dá se zvyknout, čtečka otisku funguje taky dobře, ale ta baterka je humus! Někdo nějakou radu?
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

udělal jsem velkou čistku, vymazal jsem všechny soubory nomedia, soubory aplikací co jsem vymazal/odinstaloval, většinu souboru excelu, wordu, koupil jsem si plnou verzi Greenify, dal jsem hibernovat plno programu, hlavně systémových co vím, že jsou k ničemu, taky jsem zakázal synchronizaci googlu kromě gmailu. A najednou to jde, přes noc ani procento dolu, mobil jsem vyndal z nabíječky v 1 ráno a teď mám 95%, z toho pár sms, několikrát jsem skouknul FB, email, počasí, displej jas na 100%, od 8 od rána zaplá data(4g) a k odemknutí používám čtečku otisků. Co se týče displeje, tak opakuji, není špatný, když je na maximum základního režimu(+ si můžeš v nastavení ještě upravit sytost, což mám na maximum, jsem zvyklej z Note 3) tak je obraz pěkný, ještě si můžeš zvýšit jas v nastavení na nějakej maxi když jsi na sluníčku, avšak toto už je pro normální používání v zimě a v budovách přehnaný, to fakt svítí jako divý...
Co se týče toho vybíjení a toho Kworked procesu, tak netuším co to odstranilo, ze všech věcí co jsem udělal, zkusil jsem to i na tom tabletu, ale tamto nezabralo
imaster
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 26. led 2009 18:31:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Tesco Op3nDott 16Gb

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od imaster »

Zdravím. Rozhoduji se mezi Lenovo Vibe P1 a Honor 7. Chtěl bych se zeptat , jestli má Lenovo notifikační diodu a funkci dvojitým poklepáním na display probudit telefon? Děkuji za odpověď.
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

Ano diodu má, dvou barevnou, červenou při nabíjení a malem procentu energie, a potom modrou barvu pro všechny notifikace(email, sms, zmeškané volání, fb).
Poklepání má taky, avšak použití čtečky otisku je mnohem, ale mnohem lepší alternativa odemknutí.
imaster
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pon 26. led 2009 18:31:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Tesco Op3nDott 16Gb

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od imaster »

Díky moc za info. Samozřejmě že preferuji čtečku proto jsem se taky rozhodoval mezi honorem a lenovem, jen mě zajímala i možnost poklepání, protože Honor to má.. Nezkoušel jste náhodou program https://play.google.com/store/apps/deta ... ghtmanager pro notifikační diodu? Na mém Huawei P6 má dioda taky jen červenou a zelenou, ale tento program dokázal vykouzlit i žlutou, bílou a oranžovou .
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

tak to jsem nezkoušel, stačí, že to vůbec ukazuje :D
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od slamka »

Ja som skusal program LightFlow ktory mam zakupeny v plnej verzii, na Nexuse mi vedel akukolvek farbu, na tomto VIBE P1 som inu ako spominane dve farby nedostal.
Notifikacia diodou funguje tak, ze v nastaveni su moznosti pouzit diodu pri:
1. zmeskanych hovoroch
2. neprecitanych spravach
3. ine
a pri kazdej z moznosti je iba "checkbox" na zaskrtnutie.
Pod pojmom "ine" rozumej skutocne akykolvek notifikacny oznam, napriklad "LightFlow is running, status: 0" a modra dioda blika.....
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

Opravil som popis parametrov v prvom príspevku -> SD karta používa samostatný slot.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od slamka »

Objavil som drobny "bug".
Telefon pouziva tzv. "Lenovo Launcher", ktory sa da nastavit na dve moznosti (VIBE UI / Android UI). Tento launcher je vsak stale JEDEN a ten isty "Lenovo Launcher", nie su to dva odlisne lauchery. Jeden, iba rozdielne nastaveny (a ani VIBE UI ani Android UI sa neda dalej "donastavovat").
V pripade ze sa doinstaluje dalsi launcher, ten pribudne v nastaveniach telefonu pod domovske stranky. To je OK...

No a "bug"..
V pripade navratu z rezimu maximalnej uspory baterie (bocne prepinacie tlacidlo) sa telefon VZDY vrati na domovsku obrazovku Lenovo Lauchera, aj ked je nastaveny ako primarny iny lanucher. Treba stlacit Home tlacidlo na prepunutie launchera. Trosku otravne.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
Johnny.5
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: pát 11. led 2013 16:20:16
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe P1
Mobil 2 / ROM: Honor 8 Pro

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Johnny.5 »

No a když mám jakoukoli jinou tapetu, tak se mi po návratu z režimu úspory nastaví ta nastavená v tématu... A tapetu co chci musím znovu nastavit ručně...
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

A nemáš súbor s raketou náhodou umiestnený na SD karte? Ak áno, presun ho do internej pamäte, to by malo pomôcť.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od slamka »

Tak beriem spat!
Prve dni som fical na telefone ktory som nastavoval, skusal atd atd. Vcera v noci som urobil reset do tovarenskych nastaveni a urobil cerstvu instalaciu, t.j. najskor odinstaloval Bloatware co tam dava Lenovo stock (FB, Evernote, Twitter, Browser,...). Za toto chvalim Lenovo ze to ide odinstalovat!! :clap: Vo vseobecnosti, chvalim Lenovo ze dodava da sa povedat cisty system, skutocne je tam malo predinstalovanych aplikacii! Vyborne!!
Nasledne som urobil instalaciu taku aku som chcel, uz bez nejakych pokusov...

A prepinacie tlacidlo mi po vypnuti nakoniec predsa len zapina Nova launcher :palec:
Problem s tapetou som si nevsimol, nemal som takyto problem. Pouzil som tapetu z cetra tem, nie vlastnu.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
Uspa
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 04. pro 2015 18:36:22
Typ mobilu / ROM: Lg g2

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Uspa »

Ahoj,muzete mi potvrdit nebo vyvratit ze te telefon nepodporuje lte 900MHZ? Mam vodafone tak docela dulezite info. Telefon se mi jinak velice libi,momentalne shanim neco na 2 sim,plus sd karta a tohle je slibny adept,ale zatim nikde nemuzu narazit na recenzi primo od uzivatelu,nechcete neldo napsat nejaky zkusenosti,postrehy sem?Diky
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

Sorry, mám t-mobile
Uspa
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 04. pro 2015 18:36:22
Typ mobilu / ROM: Lg g2

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Uspa »

A mohl by si mrknout do manualu nebo na krabicku co je tam uvedeno?Diky,jinak jak si spokojenej?Vše funguje jak ma,neco zlobí?
zvirotsky
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 09. čer 2012 17:48:07

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od zvirotsky »

Tak jsem se kouknul na krabičku a nic tam o tom není, ani v mobilu o zařízení to není psáno, spokojený jsem, již 2x mi mobil vydržel 5 dní s rezervou 21% a 25%. Jediné co bych mu přidal je o 1gb ram víc a nějaké bez dotykové funkce od samsungu, co se týče ale té ram, tak je to jenom pro lepší pocit, jinak mám stále z 2gb 600-700 volných a myslím si, že tam nemám zrovna málo aplikací.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

Áno, 1GB mohli pridať. Podobný fón - Elephone P8000, ktorý stojí z webshopu v Číne len 134€, 3GB RAM má.

Ale aj s 2GB RAM je Vibe P1 veľmi podarený mobil.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od slamka »

Mozem iba potvrdit - volnu RAM mam vzdy aspon 600-700MB, takze skor mam dojem ze tych 3GB je skor iba reklamny tah typu "mame viac", ale realne to clovek v telefone nepotrebuje. Ked si da clovek zobrazit zoznam pustenych aplikacii na pozadi, je k dispozicii tlacidlo na okamzite ukoncenie vsetkeho co na pozadi bezi, cim clovek pomerne rychlo uvolni RAM na zhruba 900MB.

Inak, prepinaci gombik setriaceho modu, tak velmi diskutovana ficura telefonu..
Kazdy z nas ma ine potreby a napriklad ja tuto ficuru velmi vitam. Fungujem casto za hranicami na dvoch cislach z domovskej krajiny a tam skutocne nemam dovod preco mat telefon v klasickom smart rezime - som na roamingu, ziadne data v roamingu, takze sa zapnem na max setriaci mod a vybavene, telefon sa ani nepokusa aktualizovat nejake pocasie, mail, atd atd. Telefon mi sluzi na to co ma, na hovory, SMS, kalendar a budik. Hotovy ideal ! :palec:
Vecer na hoteli samozrejme nie je problem prepnut na klasicky rezim a na wifi potahat novinky dna, ale cez den je to pre mna priam genialne riesenie.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

3GB RAM nie je len reklamný trik. Pri 3GB RAM sa dá využiť RAM disk a potom ten telefón behá fakt bleskovo (toto je použité na Elephone P8000 a fón beha naozaj pekne).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Priv
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: sob 05. pro 2015 13:35:31
Typ mobilu / ROM: S4 mini LTE
Mobil 2 / ROM: S6 EDGE plus > Blackberry Priv

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Priv »

Uspa píše:Ahoj,muzete mi potvrdit nebo vyvratit ze te telefon nepodporuje lte 900MHZ? Mam vodafone tak docela dulezite info. Telefon se mi jinak velice libi,momentalne shanim neco na 2 sim,plus sd karta a tohle je slibny adept,ale zatim nikde nemuzu narazit na recenzi primo od uzivatelu,nechcete neldo napsat nejaky zkusenosti,postrehy sem?Diky
Vodafone predelava LTE z 900mhz na 800mhz
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Mirda86 »

A hlavne udaj o volne RAM ma smysl snad jen po spusteni.
Pokud ti zustava hromada RAM i pri pouzivani tak je taky neco spatne a system neumi RAMku vyuzit do prazdna.Volna RAM je k nicemu.Respektive nejaka rezerva byt muze ale ne za cenu aby mi to ukoncovalo zbytecne aplikace a pritom sem mel 700MB volne pameti...to je fakt vyhra.
Naposledy sem mel s 3GB Mi4 a volne RAM bylo po spusteni cca 1.8GB.Ovsem umelo ji to vycucnout klidne do 500MB.Vetsina apk pak byla pripravena v pameti a pri budoucim spusteni bylo vse bleskove.
Takze kdyz neni domrvenej system tak to marketingovej blabol neni.
Uspa
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 04. pro 2015 18:36:22
Typ mobilu / ROM: Lg g2

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Uspa »

Diky za odpovedi, asi to tu 900 frekvenci nemá,když sem procházel fora,tak 8 z 10 pripadu uvádí ze ne,ale jak píše někdo nahoře,vodafone předělává na 800,tak to snad nebude problem.Jinak sem spokojenej majitel lg g2,ktery ma taky 2GB RAM a zůstává volny 600-700 MB,telefon 2 roky starej a beha bez problemu,jen kdyby byl na ty dve simky,tak snad bude lenovo vibe ok.
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od prasil »

Rozhodně na 800MHz předělává, už asi dva roky a nejméně další dva bude. Pásmo 900MHz je pro Vodafone v současné době technicky nejpřijatelnější řešení a limitem je pouze datová propustnost.
Uspa
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 04. pro 2015 18:36:22
Typ mobilu / ROM: Lg g2

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Uspa »

Ještě se zeptam,nemate nekdo tucha jestli ho nemá nejakej elektro retezec(elektroworld,euronics a jiny) vystavenej na krámě?Prece jen capnout do ruky,jak sedí......neni nad to ;) díky
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Mirda86 »

V iSpace ho maji
Uspa
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 04. pro 2015 18:36:22
Typ mobilu / ROM: Lg g2

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od Uspa »

Výborně,díky, o vikendu na něj dojdu kouknout.
Uživatelský avatar
242
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 05. led 2013 22:54:34
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Mobil 2 / ROM: Leagoo Shark 1

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od 242 »

Je k dispozici update P1a42_S145_151207_ROW (stabilita, výkon, opravy chyb) 42MB
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od slamka »

Skôr keby sa zadaril root..
Nemáte nikto nejaké info?
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo Vibe P1

Příspěvek od rbarat »

Pozri na ruské 4PDA fórum, majú tam aj TWRP, ROOT, rôzne Custom ROMky, drivery a všetko potrebné.

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=707115

Ak chceš odtiaľ ťahať, treba sa tam zaregistrovať, na to treba vedieť trochu po rusky. Ak by si mal problém, pošli mi súkromnú správu, pomôžem Ti.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Odpovědět

Zpět na „Lenovo Vibe P1 - obecná diskuze“