Lenovo P70 - Obecná diskuzeProximity senzor zblbnul?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
slav3k
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20. lis 2015 9:24:45
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A 4.4
Bydliště: Brno

Proximity senzor zblbnul?

Příspěvek od slav3k »

Zdravím,

včera jsem koupil lenovo p70-a a strašná spokojenost. Hned poprvé jak jsem s s ním hrál, se mi ukázala taková ta obvyklá hláška o tom, že zakrývám čelní panel telefonu ať ho odkryju ... jistě víte co myslím. Ale teď od té doby jsem ho už neviděl ... co víc, nastávají u mě problémy se samoodemykáním v kapse, což by nemělo nastávat, kdyby proximity senzor generoval tady tu hlášku/blokování.

Prošel jsem celé menu tak 4x, ale nenašel jsem kde se to nastavuje. Přitom, když jsme si stáhl jakousi appku na proximity senzor, tak mi jej appka nalezla a data z nej chodily ... 0 když prst nebyl přítomen, 1 když jsem senzor zakryl.

Poradíte jak to rozchodit? Hrozně mě štve jak se mi v kapse samy od sebe pouští věci, nouzové volání atd ...

Díky !
titomi
Androiďák!
Příspěvky: 540
Registrován: ned 15. bře 2015 19:27:28
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70A 64bit

Re: Proximity senzor zblbnul?

Příspěvek od titomi »

Pozri si, ci mas zapnute:
Nastavenia - Zabezpecenie - Zamknutie obrazovky - Rezim na zabranenie nahodnemu volaniu vo vrecku.
Tato volba zabranuje robi to, co popisujes - teda zobrazuje hlasenie o tom, ze zabranuje zbytocnym dotykom na displeji.
slav3k
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20. lis 2015 9:24:45
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A 4.4
Bydliště: Brno

Re: Proximity senzor zblbnul?

Příspěvek od slav3k »

O tomhle nastavení jsem samozřejmě věděl ... Bylo zapnuto. Ale když jsem to zakázal a pak povolil, tak světe div se! Teď to jede!
Díky ti moc, že jsi mě donutil to zkusit znova!
slav3k
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 20. lis 2015 9:24:45
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A 4.4
Bydliště: Brno

Re: Proximity senzor zblbnul?

Příspěvek od slav3k »

Ha! Tak přece jen zrada. Sice už když přiložím palec, tak proximity při odemykání způsobí, že to dál neprojde, ale bohužel jsem zjistil, že senzor funguje jen na holou pokožku. Když jsem vyzkoušel na předlokní s rukávem od svetru, tak už to nebere. Podobná situace je právě v kapse kalhot, kde je nejdřív látka, takže to nebere ... Jak je to možné? Nějaké rady?
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P70 - Obecná diskuze“