Hodinky ostatních značekAsus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Moderátoři: Libb, Libb

petan2184
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 30. kvě 2012 20:17:03
Typ mobilu / ROM: LG G4

Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od petan2184 »

Jaké jsou Vaše zkušenosti????
oldazcihelny
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. led 2016 16:54:20
Typ mobilu / ROM: LG G3 16gb

Příspěvek od oldazcihelny »

Zdravím ,jmenuji se Olda. Mé první smartwatch byly sony smartwatch2 a míní disponuji asus zenwatch2 s androidwear ,jsem s nimi nadšený a zvládají opravdu hodně ,od různých aplikací i her ,hrybi aplikace se dají ovládat pohybem tak jako na telefonu ,pochopitelně záleží na podpoře aplikace nebo softwaru ,jen už čekám na aktualizaci androidwear 1.4 kdy by měl fungovat i reproduktor ,nyní mám po aktualizaci androidwear 1.3.0.2442001
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Chtel bych se zeptat na notifikace. U Sony SW2 kdyz dorazi, sms email a ja si ho v hodinkach prectu, tak me stejne zustane viset notifikace v mobilku. V mobilu mam nastavene u sms opakovane upozorneni a tak me mobil otravuje a tak musim sms otevrit jeste v mobilu abych mel klid. A jeste otazka, pro me moc dulezita a to vibrace treba u budiku. Jaka je intenzita. Je to tak nejak nastejno jako u SW2 ? Diky za info.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

Taky bych chtel poprosit majitele techto hodinek o nejake postrehy.Dost o nich uvazuji.Diky.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Tak jsem je zakoupil pres net, kdyz by nesedly ze je vratim. Vubec je nenosim aby byli jako nove. A nevim , nevim zda si je ponecham. Jako v principu , ve srovnani se Sony SmartWatch2 ktere mam asi rok, v tom nevidim nejky zasadni rozdil, proc android wear. Krome pro nekoho zasadni veci a to je repro ktere ma Asus watch. Netusim jak bude repro mit funkcni omezeni. Aktualizace zatim neprisla. V aute ale mem BT HF sadu do zapalovace a hovor lze pres sony prijmout ci odmitnout. Repro u ZenWatch 2 me nejak teda moc nechybi. U sony vidim i v min osvetlene mistnosti cas stale. Protoze funguje rozsviceni lcd bud poklepem nebo bocnim cudlem, nehrozi pres noc samovolne rozsvecovani displeje. Hodinky nesundavam z ruky, vibrace budiku me pomohou rano vzbudit. U asus strojku zkousim pohled na hodinky a malo kdy se rozsviti. Coz je spatny kdyz chci zjistit kolik je hodin. Poklepem se uz proberou. U asusu je v menu Alwais on screen takze displej, jas pohasne ale sviti stale takze cas vim porad. Baterka jde pak rychleji do kopru, casteji se musi nabijet. Takze ja mam OFF. Pokud je dam na ruku a skousim mirny Pohyb pod perinou, rozsviti se dost casto a nemusim vubec kroutit rukou. Ze by statika? Mam pocit ze vibrace jsou u Sony vyraznejsi. Koupil jsem si kovovy pasek a je mozne ze vibace se prenesou pres ten kovovy pasek a lepe jsou vnimany vibrace. K asusu jsem si za 150 koupil nahradni pasek, kozeny, mozna. Ten original je vyrazne tvrdsi a jedno zapnuti by bylo na pasku s jistotou poznat. A zda se me ze vibrace maji mensi intenzitu. Mozna je to jen jinym paskem. K IP Asus ma IP 68 , jestli se nepletu, Sony nema nic a v navodu je zminka ze sony hodinky nemaji rady vodu. Bezne se s nima sprchuji a zadny problem nenastal, krytka pro nabijeni musi byt zajiste pouzita. U zenwatch2 je ale jistota ze ponoreni trreba pul metru pod vodu by mely prezit bez ztraty kyticky. A nakonec nabijeni. U sony je pod krytkou micro usb. Tim je receno vse. U asus watch je nabijeni reseno magnetickym konektorem. Prvni nabijeni hruza, Uz lehky pohyb hodinek znamenal dissable charging. Po dukladnem zkoumani magnetickeho nabijeciho klipu jsem nasel malinky vystupek po obvodu, mozna nejaka chybka pri vyrobe. Tak jsem ho odstranil a tim to lepe sedne na hodinky. Ted to drzi lip ale treba u chytrich hodinek Cronos Eco od GoClever je podobny magneticky system a ac staly v Kauflandnu tusim 1600Kc a funknosti se s Asus ZenWatch nemuzou rovnat,tak ten nabijeci klip tam drzel fest. Spolehlivy kontakt. Srovnam-li me Sony SmartWatch 2 s cenou 2 344 Kc a Asus ZenWatch s cenou 4990Kc, porovnam vlastnosti, nevyhody jednech a druhych watch tak si nejsem jist zda si Asus ZenWatch ponecham.

Edit: Zapomel jsem na tvorbu ciferniku. Mam rad digi cifernik. U sony nejaka kreatvita mozna je a to diky aplikaci od vyrobce hodinek. Ale co je mozne vytvorit externi app na tvorbu ciferniku pro wear, to je proste uzasne. Pripadne si vybrat ze obrovskeho mnozstvi jiz hotovych ciferniku. Tady s naprostou prevahou vede wear system.

Edit: Tak jsem je nakonec vratil a jako trest se me asi za pul hodky projevila zavada na aute a cena jen za material je pres 6 tisic. To mam za to. :D
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

Chtěl bych se zeptat,jestli se u ZenWatch při nabíjení zobrazují ,,noční hodiny,,.
David1982
Robot
Příspěvky: 1154
Registrován: sob 20. lis 2010 17:07:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od David1982 »

umí to aplikace 3 stran, takže není problém mít noční hodiny.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Da se aktivovat vyvojarsky rezim a tusim ze prvni polozka je ze pri nabijeni ma stale svitit displej.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
David1982
Robot
Příspěvky: 1154
Registrován: sob 20. lis 2010 17:07:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od David1982 »

wear charging: nastavíš si intenzitu osvětlení a orientaci na displeji.
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

David1982 píše:umí to aplikace 3 stran, takže není problém mít noční hodiny.
Která například?Díky
David1982
Robot
Příspěvky: 1154
Registrován: sob 20. lis 2010 17:07:14
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 9

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od David1982 »

třeba ta nad tvým dotazem. wear charging widget
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

Jasne,diky moc ;-).
petous
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: pát 02. lis 2012 15:30:47
Typ mobilu / ROM: ASUS Zenfone 2 + Zenwatch 2
Mobil 2 / ROM: LG Optimus 4x HD + Samsung Omnia II a Sony Ex Mini
Tablet: Asus
Bydliště: Osek

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od petous »

Tak už mi funguje i ten zatracenej reproduktor. Viz.: http://forum.xda-developers.com/zenwatc ... w-t3331450. Čekání stálo zato.
TomKoho
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 02. úno 2011 11:06:11
Typ mobilu / ROM: Huawei P8
Mobil 2 / ROM: Hodinky ASUS ZenWatch 2
Tablet: ASUS Transformer TF300TG

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od TomKoho »

Aktualizace na 6.01 již chodí přes OTA. Večer se mi takto hodinky zaktualizovaly a vše funguje, včetně reproduktoru.
enddyy
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pon 08. zář 2014 17:13:23
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7 _ My-RoM v3.3
Mobil 2 / ROM: HTC EVO 3D_ LiquidSmooth KK4.4.4
Tablet: Lenovo Yoga 8

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od enddyy »

Mě to včera večer přišlo jako OTA aktualizace :-)
petan2184
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 30. kvě 2012 20:17:03
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od petan2184 »

Také potvrzuji OTA aktualizaci.
barbados
Stálý androiďák
Příspěvky: 105
Registrován: sob 03. lis 2012 21:15:47
Typ mobilu / ROM: nokia

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od barbados »

Měl bych jeden dotaz , situace : Zapoměl jsem doma mobil který je připojený k netu - dorazil jsem do práce kde je wifi, a hodinky jsou na ni připojené . Otázka : budou mi chodit notifikace ?
enddyy
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pon 08. zář 2014 17:13:23
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7 _ My-RoM v3.3
Mobil 2 / ROM: HTC EVO 3D_ LiquidSmooth KK4.4.4
Tablet: Lenovo Yoga 8

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od enddyy »

Ptáš se už po druhé a podruhé ti odpovíme stejně, notifikace ti chodit nebudou ;-)
roy100
Droid
Příspěvky: 1633
Registrován: sob 12. lis 2011 18:10:02
Typ mobilu / ROM: Redmi 4X
Mobil 2 / ROM: Ulefone Paris

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od roy100 »

No podruhé a asi špatně, notifikace můžou chodit. http://androidforum.cz/post1033746.html#p1033746" onclick="window.open(this.href);return false;
Příspěvek od S.M-A-RT
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Preji hezky den. Nedari se me donutit watch aby pri prichozim hovoru vibrovali. Slysim ze z nich leze zvuk ale rad bych vibrace. Testnul jsem i Vibration Notifier, dal cca 25kc a taky nic. V hodinkach u polozky Watch ringtone-Vibrate only. Uz nevim jak donutit hodinky aby misto vyzvaneni pouze vybrovali. Dekuji
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

Co dát na hodinkách tichý režim.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

I kdyz v horni roletce sound a preskrtnu ho stejne z hodinek leze zvuk, vyzvaneci ton.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
vitezslav2
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: ned 14. bře 2010 17:53:12
Mobil 2 / ROM: Apple iPhone 12 128GB
Tablet: Apple iPad 2019

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od vitezslav2 »

Zkus dat tichy rezim na telefonu.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Tak jsem asi potiz vyresil. V telefonu jsem zrusil pouziti hodinek jako HF. Pote zacali hodinky vibrovat. Pak jsem funkci HF zapnul a opet jen vibruji. Nechapu proc ale dulezity je vysledek. A HF na hodinkach opravdu funguje, je to zapnute.

Edit: Jeste prosim o radu co delal. Odchozi hovor na telefonu, mozna to dela i u prichoziho hovoru. Hovor ukoncim na telefonu. Roznu hodinky ze se podivam kolik je hodin a misto toho tam mam na displeji ikonu mikrofonu. A tam tam zustane pokud ji sam swipem neodsunu. Dela to nekomu ? Doplnim ze v telefonu, BT, mam u hodinek aktivovano Pripojeni ke zvuku volani. Pripadne me to jako by hodinky nezaznamenali ukonceni hovoru, displej se nevrati na zobrazeni casu. Diky za pomoc.

Edit: odebral jsem v telefonu u BT Pripojeni ke zvuku volani, problem odstranen, pak jsem to zatrzitko chtel vratit zpet ale uz nebylo policko. Zmizelo. Nakonec jsem zrusil sparovani a provedl ho znovu. Pripojeni zvuku se ukazalo a bylo zatrzeno. Po ukonceni hovoru na na hodinkach ukaze cas. Nevim proc s tim byly dva problemy a oba mely souvislost v nastavenim BT v telefonu. Mozny problem vidim v tom ze jsem uz jednou tyto hodinky s telefonem mel sparovane. Ty druhe co ted mam jsou dalsi jiny kus.

Edit: Tak obcas to funguje spravne a obcas ne. Zalezi asi na situaci, hovor klasika na telefonu a nebo pres hodinky. A pokud by nekdo chtel tak mam ochranou folii na displej. Matnou.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
mirus12
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: sob 02. úno 2013 12:42:47
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od mirus12 »

Už týden vlastním tyhle hodinky a jsem naprosto spokojený. Párování s telefonem bez problémů, mail, sms, volání a upozornění z některých dalších aplikací také OK. Jas jsem musel během slunečných dnů nastavit na max (číslo 5) a už je to v pohodě čitelné. Překvapila mě výdrž baterie, neboť ve spoustě recenzí popisovali, že při stále zapnutém podsvícení vydrží baterie tak 9 hod. Moje zkušenost je jiná. Přikládám snímky, na prvním je vidět nastavení, na druhém graf spotřeby. Takže za mě paráda :palec:
Screenshot_20160524-070347.jpg
Screenshot_20160524-070347.jpg (175.19 KiB) Zobrazeno 6893 x
Screenshot_20160524-070323.jpg
Screenshot_20160524-070323.jpg (150.93 KiB) Zobrazeno 6893 x
Martin68
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. črc 2016 19:40:16
Typ mobilu / ROM: Samsung S6 Edge+

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od Martin68 »

Ahoj lidi,

vcera jsem si koupil Zen Watch 2 a mam takovy problem, ze mi nefunguje Business helper aplikace, respektive ji v hodinkach nemuzu vubec najit. Dost me stve to, že se nedotanu do emailu a ani volani neni takové jak prezentuji ve svych videich na youtube. Nevite nekdo cim to muze byt? Aktualizace mam vsechny ok a to jak v telefonu tak v hodinkach.

Mam Samsung Galaxy S6 edge plus
Uživatelský avatar
sagitarius
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27. dub 2016 19:23:50
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Lenovo tab2 A10-70 LTE
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sagitarius »

Tak jsem se taky stal majitelem těchto hodinek (větší verze ZenWatch 2 Sparrow). Musím říci, že jsou naprosto nádherné. Nikde se mi ale nepodařilo zjistit, zda je možné je spárovat se dvěma mobily. Proces párování je automaticky dostupný jen po prvním zapnutí, po spárování už tato možnost nikde v hodinkách není k nalezení. Nemáte někdo info jak to udělat?
Dále by mě zajímalo, proč v nich není Google Play- jak instalovat aplikace? Manuál teda moc podrobný není, jak je v CZ zvykem a emericky neumím.
Gatesovi a Jobsovi jsem dal sbohem. Linux a zelenej robot je to pravý.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sinco »

Google Play tam neni protoze tam byt nema. Je to android wear, aplikace se instaluje v telefonu a nasledne se pres BT dostane do hodinek. Sparovani se dvema mobily neni mozne. Nejde to.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
sagitarius
Stálý androiďák
Příspěvky: 204
Registrován: stř 27. dub 2016 19:23:50
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi Max 2
Tablet: Lenovo tab2 A10-70 LTE
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od sagitarius »

Díky. Ale jak to tedy udělat, aby se instalované aplikace do mobilu v hodinkách objevily? Na mnoha videích jsem viděl, že v hodinkách mají třeba G-mail, ale já ho tam nemám, i když v mobilu nainstalovanej je. A mnoho jiných, který v mobilu nainstalovaný mám, ale v hodinkách se neobjevily- jen jediná se mi tam objevila, a zrovna taková, kterou nepotřebuju. Vůbec ten princip nechápu.
Gatesovi a Jobsovi jsem dal sbohem. Linux a zelenej robot je to pravý.
PMSGCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pon 26. bře 2012 15:15:34
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 3 ZE520KL
Mobil 2 / ROM: hodinky Asus Zenwatch 2 WI501Q

Re: Asus ZenWatch 2 smartwatch. Zkušenosti

Příspěvek od PMSGCZ »

jde tam nějak zprovoznit alespoň částečná čeština?
Udelal sem update tovarni obnoveni a porad ji tam nikde nemam....i dny v tydnu na hodinkách a v kalendari jsou angl. a to i v aplikacích tretich stran.
Napr facer, v nahledu v tel je to cesky a nahraju cifernik do hodinek a je to angl.

edit: OK a dotaz dvě proč mi krokoměry říkají každý jiné číslo, Asus-1720, Google-Fit-1486, A různé watch face 580 ?????
Odpovědět

Zpět na „Hodinky ostatních značek“