LG G4 - Obecná diskuzeNáhlá smrt G4?

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od vajo7174 »

Na krabici sn
jechj
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pon 12. srp 2013 10:46:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od jechj »

Díky mám 601. Ještě bych se chtěl zeptat podle čeho poznám z které země je když CZC píše že je to z EU.
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od bicista »

Prvdepodobne na krabici nad carovym kodem, ja tam mam CZE
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
jechj
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pon 12. srp 2013 10:46:37
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P1

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od jechj »

Já tam mám NLD
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od bicista »

Rekl bych ze mas Holandsko (Nederland)
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
Redaktor
Androiďák!
Příspěvky: 415
Registrován: úte 05. lis 2013 20:24:34
Typ mobilu / ROM: S7 EDGE CZ DISTRIBUCE
Rom: STOCK

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Redaktor »

Ano, holandská verze
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od trent »

nibbi píše:Zajímalo by mě kolik lidí čte toto vlákno ? 50 ? I kdyby 100. Tak z nich co tu píší, se už tak 10 mobilu podělalo.To mi nepřipadá "že se to nepotvrdilo". Spíš opak. To je skoro dost.
Nepotvrdilo se, že by umíraly přístroje vyrobené do září/října '15. Jestli jsem to dobře sledoval, odešly květnové kusy. Možná tam byl i nějaký červen.
hudyss77
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. zář 2014 11:39:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hudyss77 »

Takže od včerejška jsem bohužel taky " nepojízdný" . Verze 505 a myslím, že to byl zrovna květen. Jen mám smůlu, že jsem ještě skoro 2 týdny v zahraničí , takže celkem odříznut bez telefonu
hudyss77
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09. zář 2014 11:39:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hudyss77 »

hudyss píše:Já ji mám 11 měsíců, taky 505. A rozhodně telefon nešetřím. Tak uvidíme zde vydrží nebo ne?

Jinak toto je můj Origo účet.
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od lubinek79 »

To je přesně ono. Takováhle situace dokáže nejvíc nas..., když je člověk takhle mimo a foun zdechne. :?
hudyss
Stálý androiďák
Příspěvky: 214
Registrován: pát 03. zář 2010 18:57:31
Typ mobilu / ROM: S10e
Mobil 2 / ROM: LG G8s
Bydliště: Liberec

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od hudyss »

Jj je to tak. Ráno jsem zkoušel, po pár vyndání baterky se chytnul, ale než jsem stačil napsat rodině,tak zase restart a konec. Teď Zkouším a bez šance. Asi opustím LG , předtím G3 se taky sama vypínala, ale hned aspoň potom naběhla. A teď tohle.
N3110 a další-různé Symbiany-MDA Vario-MDA Compact III-HTC Kaiser-HTC TP-SO I8000-HD2-HTC Desire Z-SGS II I9100-HTC SXE-SGN1-L800-Sony XT-L920-Sony XZ-L920-SGN3-L1520-L1020-Sony XZ2-LG G2-L930-LG G3-LG G4-H P9-SG S6-SG S7-H P10-LG G6-Pixel2-H P30-SG S10e-LG G8s
teď: Pixel 4/Garmin Venu/Galaxy Buds
Jujko
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: čtv 12. dub 2012 22:31:43
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Jujko »

506 po smrti... :( Včera snáď prvý zásek a reset, dnes sa znova pri prehliadaní internetu zasekol a nasledoval bootloop... Nie sú žiadne vymoženosti ako sa dostať k posledným dátam v telefóne? Alebo iba reklamácia a hotovo?
Uživatelský avatar
trent
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pon 23. led 2012 16:31:45
Typ mobilu / ROM: LG G6
Mobil 2 / ROM: Mi 9
Tablet: Tegra Note 7
Rom: Stock, Fernet Stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od trent »

Reklamace je jasná věc. Můžeš zkusit fígl s mrazákem. Třeba z toho ještě něco dostaneš.
Uživatelský avatar
flugzeug
Androiďák!
Příspěvky: 526
Registrován: úte 02. říj 2012 19:31:53
Typ mobilu / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od flugzeug »

len otazka, vyreklamoval tu niekto bootloop s nainstalovanou inou ROM?
premyslam ze tam skusim narvat CyanogenMod ale nechcem mat problemy ked nahodou chcipne...
Uživatelský avatar
Redaktor
Androiďák!
Příspěvky: 415
Registrován: úte 05. lis 2013 20:24:34
Typ mobilu / ROM: S7 EDGE CZ DISTRIBUCE
Rom: STOCK

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Redaktor »

pokud se začneš ohánět právy, tak by to projít mělo :) :yes:
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od krutik66 »

flugzeug píše:len otazka, vyreklamoval tu niekto bootloop s nainstalovanou inou ROM?
premyslam ze tam skusim narvat CyanogenMod ale nechcem mat problemy ked nahodou chcipne...
ja reklamoval a mel sem custom rom genisys nebo jak. ale kvuli negativnim komentarum ohledne britexu sem ho poslal do aeservis coz dle stranek lg je taky autorizovany servis.pry ho poslali nekam do ciziny presne nevim kam. ale trvalo to cca 3 týdny. prisel ale jakou mam verzi nevim. imei mam stejné. hlavne ze funguje.k telefonu sem pribalil papir s popisem zavad a napsal jim co zminoval Redaktor ze je to chyba hardwaru a nikoliv softwaru a tudiz trvam na zarucni oprave.asi to uznali pac me to nestalo nic

       
Uživatelský avatar
Redaktor
Androiďák!
Příspěvky: 415
Registrován: úte 05. lis 2013 20:24:34
Typ mobilu / ROM: S7 EDGE CZ DISTRIBUCE
Rom: STOCK

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Redaktor »

Tak to rád slyším, že mé rady někomu pomohly :palec: :yes:
Davery
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: ned 21. pro 2014 2:27:14
Typ mobilu / ROM: Lg g3

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Davery »

Ano, není nad rady "začni se ohánět právy" :-) Redaktor je hrdina!
Traged
Účet zrušen
Příspěvky: 3856
Registrován: sob 21. srp 2010 21:57:02

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Traged »

jasněěěě, oháněj se radši brokovnicí :D
Bucci
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: pon 07. pro 2015 11:03:16
Typ mobilu / ROM: LG G4 stock

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Bucci »

takže SN 505 po náhlé smrti (po roce a kousek) vyměněna deska (CZ distribuce kupovaná přímo v LG centru na Harfě) - v reklamaci byl 13 dnů...
piggalus
Stálý androiďák
Příspěvky: 195
Registrován: stř 29. pro 2010 22:35:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od piggalus »

Já stále čekám, ještě mi neopravili poškrábaný rámeček nad displayem, který poničili při výměně základní desky...sice už reklamaci opravy také vyřídili, ale místo výměny rámečku mi vyměnili zadní kožený kryt, takže až se vrátí, budu mít kromě baterky prakticky komplet nový telefon...

tpt
LG G4 Stock ROM Android 6.0
Past: HTC Touch Diamond, HTC Wildfire, Samsung Galaxy S, HTC Evo 3D, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Nexus, LG Nexus 4
snoopyk
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 19. kvě 2010 12:48:59
Typ mobilu / ROM: LG G4 bootloop momentalne
Tablet: LENOVO MiiX300 10,1" 64GB SSD/2GB RAM - Win10
Bydliště: kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od snoopyk »

505dne srano koukam na net a najednou logo LG a bootloop doprdele. kupvovanej 9.10 2015.

k te reklamaci kdyz si tam mel custom rom jiste si mel odemncenej bootloader ze ? ja jen jestli mi to vyreklamujou kdyz mam odemcenej bootloader ale nikdy sem tam jinou romku nedal ale po zapnuti pise ze je odemknutej bootloader tak kdyz je to vina HW tak mi to vyreklamujou ?? mam kupovano u nas v KOlíne v Tescu v prodejne ispace mam reklamovat normalne tam ?? dik za rady pokud mohu reklamovat a pokud mam posilat nekam do LG servisu prosim o info na jakou adresu a tak. diky moc
bicista
Robot
Příspěvky: 1011
Registrován: pát 21. čer 2013 19:08:35
Typ mobilu / ROM: Samsung S Advance

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od bicista »

Reklamuj ho tam kde jsi ho koupil, tesco je takovy konglomerat, ze se ti muze stat ze ho hodi do kose a vrati ti prachy :)
A hlavneani ti drzi tu zaruku, a reklamacni dobu 30 dni. Pokud by se ti do 30dni nevratil, muzes pozadovat penize zpet.

Bohuzel rici, posli ho do Britexu, ti rici nemohu, jelikoz ten uz LG nedela.
Zeptej se zde : http://www.aeservis.cz/lg.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Xiaomi Mi9T ; LG-G6 ; LG-G4 ; LG-G2 ; Samsung SII ; Samsung S Advance. .
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od Mirda86 »

Pise iSpace.Tesco G4 nikdy ani neprodavalo a stejne vali v sedivkach.
iSpace/Setos je celkem seriozni retezec s mobilama atd...
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od krutik66 »

snoopyk píše:505dne srano koukam na net a najednou logo LG a bootloop doprdele. kupvovanej 9.10 2015.

k te reklamaci kdyz si tam mel custom rom jiste si mel odemncenej bootloader ze ? ja jen jestli mi to vyreklamujou kdyz mam odemcenej bootloader ale nikdy sem tam jinou romku nedal ale po zapnuti pise ze je odemknutej bootloader tak kdyz je to vina HW tak mi to vyreklamujou ?? mam kupovano u nas v KOlíne v Tescu v prodejne ispace mam reklamovat normalne tam ?? dik za rady pokud mohu reklamovat a pokud mam posilat nekam do LG servisu prosim o info na jakou adresu a tak. diky moc
jak pise bicista zkus aeservis.ja ho tam daval nekdy v breznu a mel sem odemceny bootloader i custom rom.psal jsem to tu . vrátili opraveny ale jakou mam desku nevim protoze mam stejne IMEI

       
snoopyk
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 19. kvě 2010 12:48:59
Typ mobilu / ROM: LG G4 bootloop momentalne
Tablet: LENOVO MiiX300 10,1" 64GB SSD/2GB RAM - Win10
Bydliště: kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od snoopyk »

krutik66 píše:
snoopyk píše:505dne srano koukam na net a najednou logo LG a bootloop doprdele. kupvovanej 9.10 2015.

k te reklamaci kdyz si tam mel custom rom jiste si mel odemncenej bootloader ze ? ja jen jestli mi to vyreklamujou kdyz mam odemcenej bootloader ale nikdy sem tam jinou romku nedal ale po zapnuti pise ze je odemknutej bootloader tak kdyz je to vina HW tak mi to vyreklamujou ?? mam kupovano u nas v KOlíne v Tescu v prodejne ispace mam reklamovat normalne tam ?? dik za rady pokud mohu reklamovat a pokud mam posilat nekam do LG servisu prosim o info na jakou adresu a tak. diky moc
jak pise bicista zkus aeservis.ja ho tam daval nekdy v breznu a mel sem odemceny bootloader i custom rom.psal jsem to tu . vrátili opraveny ale jakou mam desku nevim protoze mam stejne IMEI

       
takze zabalit poslat ceskou postou na adresu toho servisu ju? co pribalit? staci telefon v orig krabicce a mam prilozit kopii faktury ? a popis zavady mam sepsat jak ?? nikdy sem nic takhle nereklamoval proto mozna pro nekoho priblble dotazy :D
Dik
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od krutik66 »

ja to navic poslal s plastovym krytem ktery sem dostal pri koupi aby mi neznicili kuzi.prilozil sem kopii faktury a na papire napsany popis zavady. respektive jsem jim na rovinu napsal ze mam odemkly bootloader ale ze jde o zavadu z vyroby a ktera navic nesouvisi se softwarem tak ocekavam ze mi reklamaci uznaji.a uznali.ten servis ma 2 adresy ale jen jedna je pro LG.preji uspesnou reklamaci. bohuzel sem bez nej byl skoro 30 dni a misto toho mel pujceny s3 mini.to byl horor

       
A ano zabalit a sup na postu.na me postacka koukala kdyz sem ji rek ze to chci pojistit na 17000kc
snoopyk
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 19. kvě 2010 12:48:59
Typ mobilu / ROM: LG G4 bootloop momentalne
Tablet: LENOVO MiiX300 10,1" 64GB SSD/2GB RAM - Win10
Bydliště: kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od snoopyk »

OK diky za vycerpavajici informace kryt mam zlatej plastovej tak ho tam dam kuzi si taky necham doma. napisu i stim bootloader to same co ty a snad to vyjde.

jo a mam to poslat doporucene nebo jakej typ baliku ???

Edit: a mam jim tam psat třeba email aby mne informovali nebo jak se pak dozvim v jakem stadiu je reklamace a tak
krutik66
Stálý androiďák
Příspěvky: 232
Registrován: čtv 04. zář 2014 19:25:46
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB ANHD 14
Mobil 2 / ROM: LG G4

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od krutik66 »

ja jim asi napsal email i cislo
kazdopadne na netu maji telefon tak staci po case zavolat.ale napsat ho vubec neuskodi.posilal sem to doporucene.zabalil vypsal podaci listek a na poste rek ze to chci pojistit a na kolik.

       
snoopyk
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 19. kvě 2010 12:48:59
Typ mobilu / ROM: LG G4 bootloop momentalne
Tablet: LENOVO MiiX300 10,1" 64GB SSD/2GB RAM - Win10
Bydliště: kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhlá smrt G4?

Příspěvek od snoopyk »

tak fajn ještě jednou diky snad hned v pondělí se dostanu na postu. pak dam vedet jak sem dopadl doufam ze to bude OK
Odpovědět

Zpět na „LG G4 - Obecná diskuze“