Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzezamrzajici note4

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Zamčeno
petr159
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pát 14. čer 2013 21:54:58
Typ mobilu / ROM: Samsug Galaxy Note 4
Rom: Ofic
Bydliště: Ostrava

zamrzajici note4

Příspěvek od petr159 »

muj note mi zacal zamrzat. najednou se sekne a musim vytahnout baterku. pak zase chvili funguje a pak zase konec pak se po zapnuti objevi viz foto. a pak zase funguje.. mate nekdo stim nejake zkusenosti? zkousel jsem tovarni nastaveni a nejde to. napise nastaveni se zastavila. diky za kazdou radu.
Přílohy
IMG_20160413_123735.jpg
IMG_20160413_123735.jpg (617.52 KiB) Zobrazeno 3012 x
IMG_20160413_123743.jpg
IMG_20160413_123743.jpg (2.08 MiB) Zobrazeno 3012 x
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

Vypadá to na vadný paměťový čip => reklamace
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
petr159
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: pát 14. čer 2013 21:54:58
Typ mobilu / ROM: Samsug Galaxy Note 4
Rom: Ofic
Bydliště: Ostrava

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od petr159 »

2016-05-03 17.57.21.jpg
2016-05-03 17.57.21.jpg (459.59 KiB) Zobrazeno 2774 x
Vyreklamovano
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

petr159 píše:muj note mi zacal zamrzat. najednou se sekne a musim vytahnout baterku. pak zase chvili funguje a pak zase konec pak se po zapnuti objevi viz foto. a pak zase funguje.. mate nekdo stim nejake zkusenosti? zkousel jsem tovarni nastaveni a nejde to. napise nastaveni se zastavila. diky za kazdou radu.
Mám presne ten istý problém. Zamŕza a hocikedy sa sám od seba reštartuje. Občas sa na obrazovke objaví presne ten istý výpis ako je uvedený na obrázku od petr169. Potom je nutné vybrať baterku a reštartovať. Rozdiel je len v tom, že môj je po záruke a neviem ho vyreklamovať. Poradíte mi niekto čo s tým ? Vďaka....
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od Jumbo78 »

Buď vyhodit nebo vyměnit desku...

Možná nejdřív zkusit novou baterku a vyndat SD kartu
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

SD karta tam nie je. A netuším aký vplyv na to môže mať baterka. Deje sa to aj keď je na nabíjačke.
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od bandit707 »

Baterka moze mat taky vplyv, ze ked uz odchádza, sposobuje realne zamrzanie mobilu, nahodne restarty, spomalenie apod. Realne zazitky s S3 a S4mini, oba po vymene baterir funguju OK.
Samozrejme tu moze byt aj ta doska ako pisu hore... chalani...
Preto ti to o baterke pisal jumbo... Vie co pise...
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

Pri dosť intenzívnom používaní, vrátane dát vydrží cca deň a niečo. Nemyslím že by bola už na odchode ale vďaka za radu.
Niekde na nete som ale čítal že niektorí borci vedia experimentovať s ROM pamäťou v N4 a tu píše petr169 že mu v servise s týmto problémom diagnostikovali chybný pamäťový čip.
Skôr v tomto zmysle som myslel že mi niekto niečo poradí..
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

A co bys chtěl poradit? Pokud je vadný paměťový čip, nic s tím neuděláš. Určitě si ho sám nevyměníš.

A že si nemyslíš, že je to baterkou... Hmm, takých už tu bylo. Ale když jsi tak moudrý, nezbývá, než zopakovat už jednou vyřčené:
Jumbo78 píše:Buď vyhodit nebo vyměnit desku...
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

don_alex píše:A co bys chtěl poradit? Pokud je vadný paměťový čip, nic s tím neuděláš. Určitě si ho sám nevyměníš.

A že si nemyslíš, že je to baterkou... Hmm, takých už tu bylo. Ale když jsi tak moudrý, nezbývá, než zopakovat už jednou vyřčené:
Jumbo78 píše:Buď vyhodit nebo vyměnit desku...


Jáj.... ja som zabudol že ty si tu na to aby si bol múdry. Tak prepáč.
Super chat. Samí odborníci. Vidím že to už postihlo všetkých. Už tu máme ďalšiu hromadu odborníkov na rady typu vyhoď vymeň.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

A co s tím chceš udělat jiného? Pokud jseš si jistý, že problém není v baterce, tak je v desce. A to sw nevyřešíš. Pokud umíš pájet čipy, tak si sežeň nový čip a vyměň si ho. Jinak musíš vyměnit celou desku.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

don_alex píše:A co s tím chceš udělat jiného? Pokud jseš si jistý, že problém není v baterce, tak je v desce. A to sw nevyřešíš. Pokud umíš pájet čipy, tak si sežeň nový čip a vyměň si ho. Jinak musíš vyměnit celou desku.
Znamená to snáď že pripúšťaš túto možnost ? Čiže existuje aj iná ako vyhodiť ?

No nie.... Ty sem nepatríš.Nájdi si nejaký iný chat...
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

don_alex píše:A co s tím chceš udělat jiného? Pokud jseš si jistý, že problém není v baterce, tak je v desce. A to sw nevyřešíš. Pokud umíš pájet čipy, tak si sežeň nový čip a vyměň si ho. Jinak musíš vyměnit celou desku.
Jeden váš kolega tu na tomto fóre riešil napríklad opravu pamäte na nejakom telefóne. Uviedol presný postup ako z telefónu s 32GB pamäťou urobil 16GB verziu. Čiže kvázi odstránil polovicu pamäte. Čo tak skúsiť popremýšľať týmto smerom ?
Ale to je asi téma pre odborníkov nie kvázi-odborníkov čo sa tu tak snažíte tváriť.
Doteraz som sa považoval za obyčajného amatéra užívateľa a prišiel som sem pre radu. Asi som omylom vtrhol do jaslí.... Tak sa hrajkajte chlapci na odborníkov na mobily.....
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

mirooryn píše:
don_alex píše:A co s tím chceš udělat jiného? Pokud jseš si jistý, že problém není v baterce, tak je v desce. A to sw nevyřešíš. Pokud umíš pájet čipy, tak si sežeň nový čip a vyměň si ho. Jinak musíš vyměnit celou desku.
Jeden váš kolega tu na tomto fóre riešil napríklad opravu pamäte na nejakom telefóne. Uviedol presný postup ako z telefónu s 32GB pamäťou urobil 16GB verziu. Čiže kvázi odstránil polovicu pamäte. Čo tak skúsiť popremýšľať týmto smerom ?
Ale to je asi téma pre odborníkov nie kvázi-odborníkov čo sa tu tak snažíte tváriť.
Doteraz som sa považoval za obyčajného amatéra užívateľa a prišiel som sem pre radu. Asi som omylom vtrhol do jaslí.... Tak sa hrajkajte chlapci na odborníkov na mobily.....
Sorry urazil som toho človeka čo som označil za vášho kolegu. Ak by sem niekedy vošiel tak sa mu ospravedlňujem.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

mirooryn píše:Znamená to snáď že pripúšťaš túto možnost ? Čiže existuje aj iná ako vyhodiť ?
Ano, a pokud to sám neumíš, vyjde Tě to dráž, než nová deska.
mirooryn píše:No nie.... Ty sem nepatríš.Nájdi si nejaký iný chat...
Až toto bude chat, poohlédnu se po jiném působišti. Do té doby jsem v klidu. ;)


A ne, nepoužíváním části paměti problém nevyřešíš.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

don_alex píše:
mirooryn píše:Znamená to snáď že pripúšťaš túto možnost ? Čiže existuje aj iná ako vyhodiť ?
Ano, a pokud to sám neumíš, vyjde Tě to dráž, než nová deska.
mirooryn píše:No nie.... Ty sem nepatríš.Nájdi si nejaký iný chat...
Až toto bude chat, poohlédnu se po jiném působišti. Do té doby jsem v klidu. ;)


A ne, nepoužíváním části paměti problém nevyřešíš.
A to tvrdíš, pretože s tým máš osobnú skúsenosť, riešil si tento problém týmto spôsobom a problém si reálne nevyriešil. Tak si sem dal záver že to tak nejde však ?
Nedal si si ani len tu prácu aby si našiel informácie o ktorých píšem a trieskaš tu čo ti napadne.
Ten postup nebola žiadna "bastlírna". Je to SW-postup pozostávajúci zo zadaní rôznych príkazov v určitých režimoch telefónu v kombinácii s doplnením údajov vo forme súboru.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

Ok, jen do toho.

A přestaň zbytečně citovat. Stačí použít tlačítko "odpovědět", pro srandu tam není.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od LivArt »

Až budeš mít s telefony, a konkrétně se Samsungy, takovou zkušenost jako tady Alex, bude tvým plkům někdo věnovat pozornost. Jenže ty se pohybuješ na úrovni "jedna bába poudala".
Ne, nedá se to řešit jinak, protože to nedává finanční smysl (ono sehnat tu paměť samo o sobě bude zajímavej výkon, bude to něco stát a výměna stojí taky ne zrovna pár korun).
A ne, nedá se to řešit urváním čipu a repartitionem, protože jednak když urveš modul (pokud tam vůbec víc modulů je), už to nenaběhne (ano, i ten telefon umí selftest) a dál neupravíš ani loader a ani FW, protože ani jedno nemáš v podobě, abys to mohl vůbec upravovat (tohle se dá udělat na Mediateku, kde je více méně jedna funkční konfigurace na konkrétní SOC a ostatní je uložený ve FW a jsou k tomu nástroje, tady bys potřeboval jednak sáhnout do loaderu a druhak si upravit FW a vytvořit správnej PIT. Po naflashování ti to smaže EFS, s tím IMEI a to už taky neobnovíš doma. A jakákoliv OTA to zabije).
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

"urváním čipu" ? - LivArt ty máš vážny problém s čítaním textu s porozumením. Sa iba strapňuješ a snažíš o nemožné, a to presvedčiť ma o tom že si odborník tým, že tu napíšeš text vo svojom žargóne so slangovými skratkami v štýle akým sa tu predvádzaš, pričom z príspevkov vyššie musíš jasne vedieť komu odpovedáš. Si chcel ohúriť koho ? Mňa, alebo tu máš nejakého ctiteľa ktorému sa chceš zapáčiť ? Ty musíš byť riadne zakomplexovaný.... Pravdupovediac mi je ťa dosť ľúto...
LivAtr odborník sa pozná podľa toho, že má dostatok inteligencie na to, aby rozoznal že nekomunikuje s odborníkom zo svojej oblasti a tak je vysoko pravdepodobné že skratkám a slangovým výrazom rozumieť nebude. Ďalším znakom podľa čoho sa pozná odborník je, že ten dokáže problematiku laikovi vysvetliť dokonale tak, že nemusí použiť jediný odborný či slangový výraz a nejaké nič nehovoriace skratky už vôbec. Preto je odborníkov tak málo, lebo mnohí, čo sa za nich aj považujú, nemajú kapacitný a výkonnostný dostatok obsahu svojej lebečnej dutiny, aby sa mohli jednou z týchto vlastností prezentovať.
Potom existujú kvázi-odborníci, ktorí síce nejaké vedomosti z oblasti majú, no je ich tak málo že sami svojou neodbornosťou trpia, lebo si ju uvedomujú a snažia sa všemožne pred všetkými ohurovať aspoň tým málom čo vedia, a to takým spôsobom aby svoje okolie (hlavne to neodborné) za každú cenu presvedčili o tom že skutočne odborníci sú.
Tak sa skús zaradiť.

Pre všetkých ostatných :
Riešenie už mám. V Poprade (to je mesto tu u nás na Slovensku - pod Tatrami - pre neznalých), by ste neverili ale žije tam a pôsobí človek, ktorý si myslí že by sa to mohlo dať opraviť. A to dokonca iba softvérovo bez akéhokoľvek hardvérového zásahu teda okrem zloženia krytu baterky a jej vybratia. Dokonca sa vyjadril, že bolo dobré rozmýšľať o tom spôsobom upraviť pamäť aj na úkor jej kapacity: A taktiež sa vyjadril že ho to doteraz nenapadlo skúsiť to takto a že tiež doteraz používal v týchto prípadoch rady typu že treba vymeniť systémovú dosku. Takže fon posielam do Popradu a ďalej sa uvidí. Podstatné je na tom to, že som našiel niekoho, kto sa na problém pozerá štýlom ako by sa dal vyriešiť, nie štýlom ako nie. Tu som nenašiel jediný náznak pre nejaké konštruktívne riešenie týmto smerom. Na to čo mi tu všetci radíte, že pokiaľ nedokážem fon poriešiť ekonomicky s dostupnými a vám známymi postupmi, tak ho treba vyhodiť a kúpiť nový, nepotrebujem odborníkov. A myslím že som ich tu ani nenašiel. Toto dokáže konštatovať hocikto koho sa opýtam kdekoľvek na ulici. A myslím že aj deti v jasliach by mi dokázali takto poradiť.
Ak by sa to tomu chlapíkovi z Popradu aj nepodarilo opraviť, beriem to veľmi pozitívne z pohľadu prístupu, pretože to berie ako výzvu a možnú skúsenosť, takú skúsenosť vážení, akú vy so svojim prístupom a mozgovo-kapacitnými schopnosťami nemáte šancu nikdy získať.
Ten fon je takto vlastne nepoužívateľný a výmena dosky by ho predražila do cenovej hladiny zhruba na obstaranie iného porovnateľného ale nezávadného fonu. Čiže to najprv skúsim takto až potom ho vyhodím a budem riešiť nový.
Takže hrajte sa tu chlapci ďalej na odborníkov na telefóny... A upracte (pre čechov : "ukliďte") po sebe hračky keď skončíte....

A "LivArt" - vymaž to "Art" zo svojho nick-u. Mohlo by to v niekom evokovať že si kreatívny, pretože sa toto slovo v našich stredoeurópskych končinách často spája s umením (aj keď nepochopiteľne, keďže na to máme vlastné výrazy). A umelci SÚ kreatívni. A to ty NIE SI.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od don_alex »

Tak takovej slovní průjem jsem už dlouho neviděl. :)
Takže ses hezky vyprázdnil a zase můžeš jít. Stejně tu nenajdeš nikoho, kdo by splnil Tvé nároky.

Btw, jestli to chlapík z Popradu zvládne, tak je fakt dobrej, ale spíš jen ještě neví, do čeho se pouští... ;)
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od LivArt »

mirooryn: Takže zatímco já jsem ti tu vypsal problémy a potencionální možnosti řešení, ty ses zmohl akorát na urážení.
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

LivArt píše:mirooryn: Takže zatímco já jsem ti tu vypsal problémy a potencionální možnosti řešení, ty ses zmohl akorát na urážení.
Urážanie ? To nemyslíš vážne .... Ty máš fakt problém s čítaním s porozumením a to navyše aj svojich vlastných textov.
To ty označuješ moje reči za "plky" a moje príspevky radíš na úroveň "jedna bába poudala".
A ešte sa ideš sťažovať na to že ťa ja urážam ?! Kokooooooos ! Ty si proste neskutočný .....
A kde akože sú tie "potencionální možnosti řešení". Vypísal si zoznam možností, ktorými sa to nedá. Ani jedinú kladnú. Ani NÁZNAK ČOHOKOĽVEK POTENCIÁLNEHO ! Vštko IMPOTENCIÁLNE.
Človeče ty sa uvedomuješ ? Cítiš si aspoň nohy či ti smrdia alebo keď ťa bolia ? Si naozaj skutočný alebo len nejaký imaginárny pokus ?

Už to nechaj tak. Doteraz si nič múdre nepriniesol, teraz je už zbytočné sa o niečo snažiť.

Nikdy by som neurazil nikoho len tak bezdôvodne a už vôbec ak by mi navyše chcel akokoľvek pomôcť.
Uživatelský avatar
Ceon
Robot
Příspěvky: 850
Registrován: stř 07. lis 2012 10:19:59
Typ mobilu / ROM: Honor 20 View
Bydliště: Ostrava

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od Ceon »

Snad abys už vyrazil do toho Popradu, myslím, že ti už za hodinu jede co? Myslím, že ti už za hodinu jede vlak. ....

­   
mirooryn
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. říj 2016 12:53:03
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od mirooryn »

LivArt píše:mirooryn: Takže zatímco já jsem ti tu vypsal problémy a potencionální možnosti řešení, ty ses zmohl akorát na urážení.
A píše sa "potenciálne". Nepoužívaj cudzie slová ak nepoznáš ich tvar a význam.
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: zamrzajici note4

Příspěvek od ramon.dexter »

Tak si to řeš v popradu. Nazdar, bazar.

Že se s ním bavíte.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Zamčeno

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“