HudbaSynchronizace hudby s iTunes

Odpovědět
Abby
Stálý androiďák
Příspěvky: 169
Registrován: sob 20. úno 2016 1:00:21

Synchronizace hudby s iTunes

Příspěvek od Abby »

Ahojky, potřebovala bych poradit, jak zařídit, abych mohla synchronizovat hudbu z iTunes s Androidem hezky pohodlně jedním kliknutím, jako to je s iOS. A kdyby to ještě šlo bezdrátově a stačilo by, že mobílek je na stejné wifi jako Mac, bylo by to úplně úžasné. Děkuji.

PS: Pokud máte někdo potřebu mi vysvětlit, že iTunes je zlo a že jediný správný způsob je CMD+C->CMD+V ve Finderu a připojení mobílku kabelem, tak se nemusíte namáhat, děkuji :-)
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Synchronizace hudby s iTunes

Příspěvek od LivArt »

Třeba https://play.google.com/store/apps/deta ... free&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
Abby
Stálý androiďák
Příspěvky: 169
Registrován: sob 20. úno 2016 1:00:21

Re: Synchronizace hudby s iTunes

Příspěvek od Abby »

Děkuji, to vypadá zajímavě. Omezení na 100 skladeb mi nevadí, jestli se osvědčí, koupím ho, ale je tu jiný problém - nejde mi vybrat konkrétní alba nebo skladby a nejde mi vybrat, kam se má hudba synchronizovat. Chtěla bych to na paměťovou kartu do složky Music a ono si to vytvořilo vlastní složku a chce mi to synchronizovat celou hudební knihovnu, tedy asi 90 GB (což nechci a ani se mi to do mobílku nevejde). Umožní to jen synchronizovat playlisty. Něco jsem přehlédla?
Odpovědět

Zpět na „Hudba“