Lenovo S60 - obecná diskuzeVnitřní paměť

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Tidal_wave
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 27. črc 2016 21:44:09
Typ mobilu / ROM: Oneplus3

Vnitřní paměť

Příspěvek od Tidal_wave »

Zdravím,

přítelkyni jsem koupil S60 někdy ke konci roku 2015. Po několika měs. si začala stěžovat, že má v telefonu pár aplikací, i tak jí telefon nenechá stáhnout další aplikace ze storu kvůli nedostatku místa. Telefon má sice slabých 8gb vnitřní paměti a tunu bloatware, ale je mi divné, že při 5-7 stažených aplikací (sd karta nastavena jako primární uložiště) již není možno dále s telefonem pracovat. Dost by mě zajímalo, kolik reálné vnitřní paměti telefon má a zda údaj, který mi ukazuje Storage analyser, tedy 3,89gb z toho 1,72 gb zabráno, předpokládám že systémem. Neměla by hodnota vnitřní paměti sahat někde k 7gb?

Díky za info.
Jelly Bean
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: úte 07. črc 2015 11:57:35

Re: Vnitřní paměť

Příspěvek od Jelly Bean »

Nazdar
V prvom rade sorry za neskorú odpoveď. U S60-tky cca 4GB zaberá OS a zvyšné 2GB predinštalované aplikácie. Na aktualizáciu aplikácií a ostatné appky ti teda v reále ostane približne 2½ - 3GB miesta (na Lollipope, na KitKate je to už o niečo lepšie - 3.8GB ostáva) čo nie je aj tak až tak veľa. Mimochodom, len pre info. Google Play ti nedovolí inštalovať aplikácie, ak budeš mať menej ako 10% z celkového úložného priestoru (čiže v tomto prípade okolo tých 800MB) :)
Odpovědět

Zpět na „Lenovo S60 - obecná diskuze“