Lenovo P2 - Obecná diskuzeLenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo P2

Příspěvek od rbarat »

lunt píše:
bloodfrozen píše:Rozmýšľam že si ho kúpim, ak ho už niekto máte podeľte sa o skúsenosti. Najviac sa bojím lagovania a trochu aj foťaku.,.
Lagovani bych se nebal, vykonu ma dost. A ten fotak bych rekl, ze taky nebude z nejhorsich. Akorat na fony.sk bylo videt v ukazce, ze ma pri nataceni videa obcas problem zaostrit, ale to se tykalo jen slozitych scen. A navic, proti Honoru 8, ma video z celni kamery ve fHD, honor ho ma jen HD.
P1ka mala dobrý foťák. Na Androide 5.1 mal foťák problémy s ostrením, ale po upgrade na Marshmallow to plne vyriešili, lagy tiež žiadne.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
ultra1591
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 08. lis 2016 17:54:26
Typ mobilu / ROM: Nokia

Re: Lenovo P2

Příspěvek od ultra1591 »

Proč kupovat telefon s hybridním slotem a bez tlačítek zpět a kontextové menu pod displejem :?: :?: :?:
To je deal-breaker. Možná to v Lenovo nakonec pochopí a příští model P3 už bude opět použitelný.
Uživatelský avatar
Mareman
Moderátor
Příspěvky: 4107
Registrován: sob 23. srp 2014 21:38:31
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 10T PRO [MIUI]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi 9T PRO [MIUI]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE [CrDroid Q]

Re: Lenovo P2

Příspěvek od Mareman »

Se samostatnými SIM sloty už bych do budoucna nepočítal nikde...

Ta absence bočních tlačítek je chyba, to každopádně...
Android SmartPhones: Mi 10T Pro, Mi 9T Pro, Redmi Note 9 Pro, Pocophone F1, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Huawei Honor 7, Elephone P8000, Lenovo P770, Lenovo A660 ...
Android Tablets: Samsung Galaxy Tab S2 9.7 LTE, Nexus 7 2013 LTE, Acer B1 730HD, Nexus 7 2012, Asus Memopad HD7 ...
Uživatelský avatar
rikardoso
Androiďák!
Příspěvky: 670
Registrován: pát 22. kvě 2015 15:39:38
Typ mobilu / ROM: Samsung S23Ultra 512GB - A13 -Vodafone
Bydliště: okr.Louny

Re: Lenovo P2

Příspěvek od rikardoso »

Tak né každý potřebuje samostatné sloty, určitě je takových dost...a ovládání je o zvyk...pokud časem klesne rozumně cena, tak super telefon...líbí se mi za čtečka ve předu...

Fkexík 2
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
lunt
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: stř 12. říj 2011 22:19:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 820

Re: Lenovo P2

Příspěvek od lunt »

podle IMEI, ale nevim, kde najit cisla pro ceskou distribuci.
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od Vojta_L »

IMEI, nebo SN je nutné zadat na stránce http://support.lenovo.com/cz/en/warrantylookup" onclick="window.open(this.href);return false;, kde se informace o distribuci zobrazí.
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

Hmmm, a nevite kdy ho maji zacit oficialne prodavat v CR? Konec listopadu je v utery, na SK se prodava tri tydny, a tady zatim jen "dovozci ze SK"...

Je to nejaka specialni oficialni taktika pro CZ? :D

Ja bych neremcal, ale uz jsem mesic bez normalniho telefonu a mam abstak...:D
Uživatelský avatar
rikardoso
Androiďák!
Příspěvky: 670
Registrován: pát 22. kvě 2015 15:39:38
Typ mobilu / ROM: Samsung S23Ultra 512GB - A13 -Vodafone
Bydliště: okr.Louny

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od rikardoso »

To už neví, co by za to chtěli...jen za baterku tolik? Jinak je to průměr...čtečka ve předu a velká baterie super, ale tolik prostě nedám...

Fkexík 2
Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od rbarat »

No P1ka bol veľký úspech, tak sa cítia na koni. Ono vo veľkosti baterky prakticky nemajú konkurenciu. Zenfone Max áa síce rovnakú, ale ostatné parametre má o dosť horšie.

Tá cena časom klesne, P1ka stála na začiatku tiež 340€ a to mal len 2GB RAM, dnes stojí 250€.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

no, neviem, podla tej mojej tabulky mi s tou cenou 8888 s dph ta p2 vychadza nevyhodnejsia ako xiaomi note 4 3/64... no, pockam este tyzden, dva a uvidim
lunt
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: stř 12. říj 2011 22:19:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 820

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od lunt »

u toho xiaomi by mi vadila chybejici frekvence B20
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od rbarat »

Redmi Note 4 je Mediatek a nemá LTE 800/900. Mal som 4 telefóny s MTK a ani na jednom nešla poriadne GPS. Bohužiaľ, presnosť GPS na čipoch MTK sa s GPS na Snapdragone nedá porovnať ani z rýchlika. GPS na P1-ke bola excelentne presná, vďaka použitému čipu Snapdragon, iste to bude rovnaké aj na P2.

Čo sa týka P2, treba jednoznačne počkať a cena klesne rovnako ako u P1. Otázka je, dokedy sa Ti chce čakať. Ak sa Ti čakať nechce a chceš Xiaomi, kúp si Redmi Note 3 Pro SE, aktuálne u RA stojí 5990Kč, zlatá sa dá zohnať aj lacnejšie. Ide o to, že prevážna väčšina územia je pokrytá sieťou LTE 800.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
lunt
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: stř 12. říj 2011 22:19:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 820

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od lunt »

rbarat píše:Otázka je, dokedy sa Ti chce čakať.
Ano, to je ta spravna otazka... :(
petrandfor
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 16. lis 2016 14:52:05
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od petrandfor »

Ahoj,
už jsem to nevydržel a objednal. Přes smarty.cz, kde dodávají jako bonus Powerbanku a Eset na 6 měsíců zdarma. Je to oficiální distributor Lenova, tak to snad bude ok. Se slevovým kuponem z http://slevovykupon.net/?ref=417101" onclick="window.open(this.href);return false; (odkaz na portál se slevovýma kódama :gamer: 4% sleva), vyšel na 8640 kč. Doma by měl být pozítří. Pokud máte nějaké dotazy, napište, pokusím se co nejrychleji odpovědět (pokud toto téma patří někam jinam, tak pls napiště nebo založte téma "zkušenosti" nebo tak nějak).
:napivo:
lunt
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: stř 12. říj 2011 22:19:19
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro Special Edition
Mobil 2 / ROM: Nokia Lumia 820

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od lunt »

Gratuluju, ale jestli bys sem potom mohl napsat jake funkce se daji nastavit ctecce otisku. Jestli jsou tam jen ty 3 "tlacitka" (a jestli se da menit jejich namapovani) nebo jestli tam jsou jeste nejake dalsi funkce tak jak to je treba u honoru 8 (stahovani listy, prepinani fotek, spousteni aplikaci treba po dvojitem stisknuti tlacitka aj.)

Diky, a at dobre slouzi :palec:
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

Len info - dnes Smarty.cz pridalo k 4 % zlave, powerbanke a esetu na 6 mesiacov aj 16gb samsung class 10 sd kartu zdarma....
petrandfor
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 16. lis 2016 14:52:05
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od petrandfor »

:neane: :facepalm: Taky to tam mohli dát o dva dny dřív. :napivo:
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

No, tak jsem se nakonec rozhodl ze ho koupim - 8999 zaklad, 8640 po 4% sleve, k tomu powerbanka a karta co se daji prodat za 300 + 100, a tim padem je to 300 Kc nad doporucovanou cenou, co se da.... A je to 6900 bez dane coz vypada jeste lip... :D
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

tak, po prvych dvoch hodinach nastavovania - skvely svizny telefon - po 4 palcovom mi tych 5,5 pripada ako pingpongova raketa...:D...Displej pekny aj ked niektore fotky mi zobrazuje lahucko do modra - v reale nie su take... Tlacitko snimaca odtlackov sa neda nastavit alebo som neprisiel na to ako - zatial som nasiel ze bud ma funkcie, alebo nema - dotyk = krok späť, dlhsi dotyk = otvorene aplikacie, stisnutie domovska obrazovka, stisnutie a podrzanie - spusti google zdroj (aj ked neviem co to je...:D - ale toto sa mozno bude dat nastavit - ked sa mi to podari, napisem) a potom dalsie logiky - dvakrat hlasitost pri ciernej obrazovke = spustenie fotoaparatu plus je nejaka skratka na baterku
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

Tak s timhle se musim podelit: :-)

Jak jsem prirazoval tony jednotlivym kontaktum -

Normalne preferuji kontakty ulozene na SIM, protoze telefon menim casteji nez sim kartu... ale...

- rozsirene moznosti maji jen kontakty ulozene v telefonu, pro ty ulozene na SIM proste vyzvaneni nepridam (Jeste je moznost hodit to do gmailu, coz pak dava ty same rozsirene moznosti, ale nevim jak se to bude chovat kdyz nebudu na internetu, jestli si to nechava lokalni kopii a pak jen miroruje... )

- kdyz uz mam nastaveno default ukladat pouze na SIM, tak to nejde zmenit hned pri vytvareni dalsiho kontaktu - policko kam se uklada nema zobacek na rozbaleni dropdown menu - je potreba kliknout dolu na "dalsi pole" a pak to nastaveni kam se uklada je editovatelne. Samozrejme se mi nepodarilo najit zmenu uz u ulozenych kontaktu, coz je dalsi vopruz...

- Takze, u rozpracovaneho kontaktu nastavit ukladani na telefon a pak se objevi dalsi moznosti - kupodivu mezi nimi neni moznost zvoneni...:D (ale aspon pri tvoreni dalsich kontaktu zustane default na tomhle nastaveni)

- kdyz dam ulozit, tak se objevi kontakt a pod nim uz moznost zvoneni je... a clovek by rekl heureka - ale zobrazi se jenom tony z adresare ringtones

- figl je v tom ze ocekavam logicky ze mi telefon zobrazi prvni polozku, ze je nastaven uplne nahore v listu - a skroluji dolu na dalsi - ale ne, v tomto pripade zobrazi az druhou polozku a nizsi - a tedy kdyz skroluji tony dolu tak muzu vybirat jen ringtones - ale staci skrolnout nahoru, a tam je moznost - dalsi vyzvaneci tony...

Co tohle vymyslelo za debila...tak to nevim...:D

Je to tak na vsech standardnich androidech? Protoze na Samsungu to bylo o dost privetivejsi v ty jejich nastavbe...
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od Vojta_L »

Jeste je moznost hodit to do gmailu, coz pak dava ty same rozsirene moznosti, ale nevim jak se to bude chovat kdyz nebudu na internetu, jestli si to nechava lokalni kopii a pak jen miroruje... )
Budou standardně uloženy v paměti telefonu + se budou synchronizovat na tvůj Google účet.

Zbytek mi tedy přijde standardní...
Ice
Stálý androiďák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30. črc 2010 21:55:30
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od Ice »

mám Lenovo Vibe P1 Pro Dual Gold a taky stojím před otázkou zda vyměnit za Lenovo Vibe P2. láká mě displej a větší baterka a větší výkon.

plánuje se nebo bude dostupná i verze Lenovo Vibe P2 Pro? nebo čekat až na Lenovo Vibe P3?

za me jsem s Lenovo Vibe P1 Pro spokojený.

Zajímá mě u P2 čitelnost na slunci, výdrž a rychkost v porovnání s P1 Pro, jak moc je rozdíl či problém ovládací tlačítka už jen na displeji?
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od rbarat »

No, však baterka je skoro rovnaká.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od Vojta_L »

O modelu Lenovo Vibe P2 Pro momentálně nejsou žádné informace.
petrandfor
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 16. lis 2016 14:52:05
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od petrandfor »

Zdravím,
díky České poště mi telefon dorazil až včera, ale už jsme se stačili s telefonem trochu skamarádit.
Čtečka otisků prstů zabudovaná v tlačítku na přední straně je zatím supr. Hned jsem si zvykl na dotykové ovládání (zpět, domů a multitasking). Ikony na displeji nepoužívám.
Baterka zatím co jsem očekával. Po včerejším intenzivnějším hraním si s telefonem je baterie na 80 % (Stahování aplikací, aktivní 2 e-mailový účty, přehrání pár videí, nějaká ta hra a hlavně nastavování) a SoT (Screen on Time) zatím 4 hodiny.
Čitelnost na slunci zatím v tomto počasí nebyla možnost otestovat (to vidím až na jaro :roll: ), ale se jasem displeje ani pozorovacími úhly jsem problém neměl. jen bude potřeba koupit nové ochranné sklíčko. Zaprvé jsem nejspíše display pořádně nevyčistil, takže jsou tam asi 3 smítka prachu (v balení není dodáván hadřík, ani nějaká emulze na vyčištění displeje) a zadruhé dodávané sklíčko nebude nějaká extra třída. Už je dost poškrábané (jen při bližším prozkoumání, zdálky není nic vidět), ale na druhou stranu, někde nedodávají žádné ochranné sklíčko.
Zatím spokojenost. Kdyžtak se ptejte, zkusím udělat nějaký test na výdrž baterie (přehrávání videa nebo něco podobného).

:napivo:
Uživatelský avatar
MirSe
Androiďák!
Příspěvky: 388
Registrován: ned 08. zář 2013 20:51:26
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 6

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od MirSe »

S foliemi dodávanými od Lenova k jejich telefonům většinou nebýval problém. Při aplikaci folie jsi sundal před nalepení ochrannou stranu č. 1 a po nalepení i krycí stranu označenou č. 2, aby na displeji zůstala skutečně jen folie určená k ochraně displeje? Někdo sloupne č. 1, nalepí na displej zbytek a pak odtrhne jen malý štítek s číslicí 2 a na displeje má tudíž vlastně folie dvě, navíc navrchu tím pádem jen tu přepravní (měkčí, náchylnější na poškrábání)...
resse
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: úte 20. zář 2016 9:30:58
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2
Mobil 2 / ROM: Nokia E65..., no co, stale drzi.. :-)

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od resse »

No, ta folia je zlo... :D Strhol som povodnu popisanu a okamzite dal druhu, a aj tak mam tri zrnka prachu pod foliou....

Inak - baterka fantasticka - 1.12 60% od vyroby, 2.12 nastavovanie, update, stahovanie apps, testovanie - za 5 hodin na 40%, 3.12 - niekolko hovorov - 35%, 4 -5 12 skoro standby - 26%, 6.12 - stredna zataz - mp3 do sluchatiek 1hod, BT v aute - streaming mp3, hovory - 18%, 7.12 - takmer standby - dnes rano ma stale este 11%... cely cas zapnuty BT a wifi.... 8-O

BT parovanie s autom - Sportage - aj so sluchatkami - Kitsound - a televizorom - Panasonic - absolutne bezproblemove...
petrandfor
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 16. lis 2016 14:52:05
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od petrandfor »

Fólii mám nalepenou správně. Tím jsem si jistej (i vrchní vrstva je odlepená), přesto to sklo asi není tolik tvrdý. Jenom jsem udělal chybu, že jsem nedostatečně očistil display, tak je tam ze pár smítek prachu.
Já jsem dal očividně baterce trochu zabrat. Vybil jsem ji za 2 dny, vždy po cca 50%. Včera večer jsem ji dal nabíjet se 7 %, přičemž nejvíce baterky (33,6 %) si vzal display, který byl zapnutý něco málo přes 16 hodin :palec:, nonstop zapnutá data nebo wifi, atd. V normálním používání mám display zapnutý zhruba 3-4 hodiny denně, takže bychom se mohli dostat kolem 4-5 dní.
:napivo:
Uživatelský avatar
MirSe
Androiďák!
Příspěvky: 388
Registrován: ned 08. zář 2013 20:51:26
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 6

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od MirSe »

Tak už ho mám taky fešáka. Měl jsem obavy, jestli při té kapacitě baterie nebude moc robustní, ale překvapilo mě, že působí docela tence. Vzhledově mi připadá s dolním tlačítkem trochu "samsungově", ale nijak mě to neuráží. Chvíli mě mrzelo sw provedení spodních ovládacích tlačítek v displeji, ale pak jsem si nastavil funkci na hlavní tlačítko (lehký dotek - volba zpět, zmáčknutí - domů) a sw tlačítka vlastně už ani nepotřebuju, nechal jsem schovat, aby na displeji nepřekážely, takže je to také v pohodě. Baterie je zatím neskutečný držák, fw odladěný. Po vypnutí grafických zpomalujících efektů reakce okamžité. Jsem v mých letech už trochu nahluchlý, ale reproduktor volání i pro mě dostačující, takže za mě zatím velká spokojenost. K dokonalosti tomu už jen chybí root, ale ten se snad brzo také objeví...
Uživatelský avatar
Woytazer
Droid
Příspěvky: 2064
Registrován: ned 15. lis 2015 16:06:12
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi mix 2
Mobil 2 / ROM: Testovací P70-A, AICP V10 OC CG Lollipop

Re: Lenovo P2 - 4GB RAM, 32 GB ROM, batérie 5100mAh, Dual SIM, foto 15+5mpx, Snap 625

Příspěvek od Woytazer »

Odstraněno, (soubor už je dostupný,..)
Naposledy upravil(a) Woytazer dne stř 14. pro 2016 10:06:18, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P2 - Obecná diskuze“