OnePlus 3 - ROM/ROOT/FW[ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.4]

Moderátoři: novas78, kecinzer, Moderátoři čínských mobilů, novas78, kecinzer, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

pozri do temy root unlock bootloader tam to novas pisal, jednoduche, do zlozky adb co stiahnes nakopirujes to twrp vo formate: recovery.img
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

asi jsem slepý, či blbý ale žádnou takovou tému jsem nenašel, koukal jsem i na příspěvky od novas.
Jo a jestli vám pomůže informace, tak oficiální rom oxygen jsem bez problémů v tom twrp flashnul. Jen Ta BJRR nejde
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

Muti, zkontroluj si, jestli máš odemčený bootloader příkazem v adb.
Otevři ve složce adb příkazový řádek, připoj telefon a zadej:
1.

Kód: Vybrat vše

adb devices
2.

Kód: Vybrat vše

fastboot oem device-info
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

toto je výpis s toolkit
IMAG1473.jpg
IMAG1473.jpg (703.67 KiB) Zobrazeno 1654 x
IMAG1472.jpg
IMAG1472.jpg (413.08 KiB) Zobrazeno 1654 x
jak jsem napsal nemám tuchy jak pracovat s adb,- tedy nevím kde atd. má být složka adb, novas prosím pomoz třeba přes sz ať to tady neplevelím.
Naposledy upravil(a) Muti dne sob 24. zář 2016 20:16:39, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

Keď nevieš čo je adb, tak to je veľká smola pretože toolkit keby nebol alebo nefungoval tak si neskrtnes. To sú základy pre root vedieť čo je konzola adb, drivery, atď. Príkazov riadok vieš čo je? Ako si ty unbrickol htc. Kámo na rovinu ti poviem, naštudujte si najprv úplne od piky veci ohľadom tejto problematiky lebo ak si pozahas bootloaderi alebo niečo iné bude neskoro. Daj si telefón do oxygen co ti fungoval a už sa na to pre dnes vyprdni dobre ti radím.

­
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

s htc mi pomohl skrze sz jeden šikovný slovák, mimochodem to že byl zacihlený nebylo mou vinou ale vinou číňana, od kterého jsem jej kupoval.
Matně si vzpomínám, že jsem na C vytvořil složku Android, do té jsem dal nějaké soubory/složky a pak jsem v příkazovém řádku s pomocí toho slovenského šikuly dával příkazy. Byl ochotný a v pohodě jsme to zvládli.
Naposledy upravil(a) Muti dne sob 24. zář 2016 20:30:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

Muti, podle screenů co jsi poslal, tak je vše OK. Bootloader máš odemčený. Ale jak říkal bass, vrať se pro dnešek do OOS a zítra to pořešíme.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

Muti daj si pauzu. A treba na to kľud to overenie cez adb je pre nás potrebné, inak sa dalej nepohneme. Mám podozrenie na inú vec ale najprv treba to adb doriešiť.

­
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Packys
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: úte 28. srp 2012 13:13:16
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Packys »

Děkuji za odpověď a ještě se zeptam co mě napadlo dnes když jsem se chtěl pouštět do rootu snad vám to moc nevadí :)

1) Dá se překonat mezi stock kernelem a upraveným?
2) Kdybych chtěl telefon vrátit do původního stavu jak jsem jej koupil co vše mám udelat? Nějakou zálohu nebo je to něco podobného jako u Nexuse 5?
3) Co tak zásadního změní kernel že telefon vydrží být vzhůru 2xtolik? Nechci přijít o rychle reakce telefonu a cetel jsem zde nějaké profilu nastavení a nerad aby telefon povolil na reakci :)

Děkuji za odpověď a dnes se do toho pustím celkem přemýšlíme i o RR ale zase tam nevidím tolik výhod tak uvidíme :)
Nokia N70 --> HTC Universal --> Ipod Touch 4g --> Samsung Galaxy S3 --> Nexus 5 --> OnePlus 3
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

Packys,
1. Otázce nerozumím
2. Po odemčení bootloaderu a flashnutí TWRP si udělej před rootem nandroid zálohu stávající ROM. Nepřijdeš tak o důležitá data jako je EFS apod. Vrátit na původní OOS se můžeš kdykoliv flashnutím originální ROM nebo nandroid zálohy.
3. Custom kernel je dělaný na více věcí, ne jen na úsporu energie, ale taky na hladkost a výkon systému. V kombinaci s RR, který už sám o sobě více šetří a je výkonnější než OOS je to ideální kombinace. Kernel se musí taky správně naladit, i když většinou už to bývá dobré od developerů. Záleží na každém, jak si to nastaví. Tady se radit fakticky nedá.
Co se týče výhod, tak RR je úplně jiná liga než OOS.
Packys
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: úte 28. srp 2012 13:13:16
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Packys »

První otázka měla být jestli se dá přepinat mezi kernely. No protože jsem měl Nexuse tak tam pro mě nebylo problém vystřídat za týden 5 romek, ale vždy jsem pak stejně skončil u stock. Vím že se v tom hodně orientujes hodíš jen pár bodů v čem je tak lepší? :)

Jediný důvod proč jsem nechtěl přecházet na RR byl fotak, ale když se flashne že stock je kvalita stejná?

Dekuji moc za odpovědi ;)
Nokia N70 --> HTC Universal --> Ipod Touch 4g --> Samsung Galaxy S3 --> Nexus 5 --> OnePlus 3
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

No mezi kernely se přepínat nedá. To bys musel použít Multirom a mít třeba OOS jako primární a RR jako sekundární ROM. Ale to přepínání mezi kernely nevím jestli funguje nebo jestli je v Multirom možné.
Link na Multirom: http://forum.xda-developers.com/oneplus ... 3-t3415654" onclick="window.open(this.href);return false;
No a v čem je lepší? No hlavně přizpůsobení, stabilita, výkon, pravidelné a časté aktualizace.....více si přečti tady: http://www.resurrectionremix.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
RR je na bázi CM, Slim, Omni a originál Remix ROM. Ze všech je vybráno to nejlepší a proto má i ten název - Resurrection Remix.
Kvalita fotek s tímto portem https://www.androidfilehost.com/?fid=24694152805485309" onclick="window.open(this.href);return false; je vynikající.
Packys
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: úte 28. srp 2012 13:13:16
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Packys »

No jak to tak píšeš tak už mám asi jasno a půjdu rovnou do RR :) Každopadně je pravda že když mám ted v telefonu Stock 3.2.6 tak musím na 3.2.4 aby fungoval otisk prstu?

Jinak děkuji za rychlé odpovědi celkem dost si pomohl :)
Nokia N70 --> HTC Universal --> Ipod Touch 4g --> Samsung Galaxy S3 --> Nexus 5 --> OnePlus 3
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

Jo to MUSÍŠ na 3.2.4
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

Takže zde je mých pár zkušeností.
Řekl jsem si, že nahodím jinou rom místo oxygenu 3.2.6. Zatím bez nějakých větších zkušeností jsem se do toho pustil.
V toolkitu jsem udělal flash Oxygenu 3.2.4 proběhl OK a pak jsem chtěl udělat flash BJRR. Tady ale nastal problém, flash skončil hláškou chyba 7. Zkusil jsem tedy opět v toolkitu flashnout jinou recovery ale následný flash BJRR opět skončil chybou 7.
Po radě novase jsem flashnul znovu recovery, tentokrát ale pomocí adb a ejhle Flash BJRR potom proběhl celý, následně gaps, následně port oxygen kamery pomocí dvou zip souborů, restart a po nabootovaní BJRR jsem zůstal viset na uvítací obrazovce (nereagoval displej). Následoval tedy znovu flash tentokrát jen rom+gaps.
Vše proběhlo v pořádku. BJRR jede.
Teď jsem udělal flash portu oxygen kamery https://www.androidfilehost.com/?fid=24694152805485309" onclick="window.open(this.href);return false;
Taky proběhlo vše ok.
Hurááá.
Tímto chci poděkovat za vydatnou pomoc a rady uživateli novas78
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

Muti, dobrá práce :yes:
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

Adb som ti písal ako prvé vyskúšať.
Nabudúce budeš aspoň vedieť nakoľko je spoľahlivý toolkit

­
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

@ bassgenerator
Třeba se ostatní poučí z toho, že používat nějaké toolkity se ne vždy vyplatí. Já nechci tvrdit, že ten toolkit je špatný - dalo to hodně práce ho vytvořit. Ale je spousta aspektů, které naznačují, že osvědčená metoda adb/fastboot je pořád na prvním místě. Proto všem doporučuji, aby své znalosti o toto rozšířili a naučili se pár základních příkazů. Vyhnete se tak zbytečným problémům.
Zde si stáhnete vše potřebné: http://www.stechguide.com/how-to-instal ... n-windows/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zde najdete užitečné příkazy: http://rootmygalaxy.net/list-of-adb-fas ... r-android/" onclick="window.open(this.href);return false;

Regards novas78
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od lubinek79 »

To kousnutí na boot obrazovce se mi stalo taky. Přisuzuji to flashni všech 3 zipů naráz(Rom, Gapps, Port kamery).
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

1.Flash ROM+GApps
2.Wipe cache/dalvik
3.Flash camera port
4.Reboot
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od lubinek79 »

Na to jsem už taky následně přišel, jelikož jsem nikdy ten port neflashoval naráz s romkou a gapps, takže bylo hned jasné, kde je problém. ;) Spěchej pomalu.... :)
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

@ lubinek79
Pokud bys ale chtěl třeba kernel arter97, tak wipe cache/dalvik po flashi ROM+GApps nesmíš udělat. Jinak bude bootloop. Kernel arter97 se musí flashovat jen přes kernel, který je obsažen v ROM. To samé platí u Boeffla.
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

novas78 píše:@ bassgenerator
Třeba se ostatní poučí z toho, že používat nějaké toolkity se ne vždy vyplatí. Já nechci tvrdit, že ten toolkit je špatný - dalo to hodně práce ho vytvořit. Ale je spousta aspektů, které naznačují, že osvědčená metoda adb/fastboot je pořád na prvním místě. Proto všem doporučuji, aby své znalosti o toto rozšířili a naučili se pár základních příkazů. Vyhnete se tak zbytečným problémům.
Zde si stáhnete vše potřebné: http://www.stechguide.com/how-to-instal ... n-windows/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zde najdete užitečné příkazy: http://rootmygalaxy.net/list-of-adb-fas ... r-android/" onclick="window.open(this.href);return false;

Regards novas78
Možná bych chtěl moc, ale k užitečným příkazům kdyby někdo udělal překlad a nahodil--- to by byla záslužná práce. :-)
Strejda google sice překládá co to dá, ale u tohoto by se hodil dobrý kvalifikovaný překlad. Co vy znalí na to???
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od novas78 »

OK, jak bude čas, tak to udělám.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

Muti: len okrajom, ciastočne klopeš na nesprávne dvere aj ked je to o ochote, ale pozri kto zakladal temu Root, Unlock bootloader atd... v prvom rade by mal byt postup nasledovny: oslovit zakladatela témy, či je ochotný aktualizovať preklad alebo samozrejme aj celý návod prekopať (nikto v tom case netusil ako sa bude vyvijat Oxygen a stym spojeny firmware) a uz vobec nie ze niekto bude robit root unlock uz metodou po flashnuti custom a naspäť na oxygen. navod je robeny na toolkit, ale bohuzial nemusi to byt aktualne a preto ZNOVU OPAKUJEM, že ten kto si dovolí sem dať slovenský alebo český preklad, tak by mal byť tak nejak "moralne" za to zodpovedny alebo minimalne to aktualizovať,takže je ti jasné čo som chcel s tým napísať.
čo ked ja alebo novas78 sem napisem sk-cz polopatisticky navod a nebudem tu dva mesiace alebo sledovat zahranicne forum o zmenach, mam si zobrat na triko neaktualny cz sk preklad? dakujem drogy neeeee.
zober si priklad, sam si sa poucil o modifikovanom TWRP a snim spojené linky na stiahnutie, mysliš ze sa da vsetko udrzat na uzde a sledovat to vsetko a hned to sem aktualizovať...kolko sa najde uzivatelov co mozno budú robit unlock v momente ked nieje navod aktualizovany aj ked ten postup bude takmer rovnaky? postup bude v cz alebo sk a aj tak sa nieco nezdari ako si sa sam presvedcil a cely ten navod je na dve veci...-aktualny doslova online po nejakom nezdare s komunity trebars z xda... preber si to a napiš ci je to brnkačka...
trošku obrátene: napis sem tvoj ( aj ked vidim ze si pisal postup ako si sa vytrapil s nezdaru) ale deklaruj svoj postup a povazuj ho za metodu opravy pre uzivatela xxx alebo uzivatela yyy s podobnym problemom....
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

bassgenerator asi jsme si špatně rozuměli, nechci překlad konkrétního postupu ale obecně příkazů práce v adb zde z této stránky http://rootmygalaxy.net/list-of-adb-fas ... r-android/" onclick="window.open(this.href);return false; případně základů práce v adb (nemusí nutně být).
Vím, toto se netýká konkrétně tohoto vlákna a možná by bylo záhodno k tomuto vytvořit vlákno nové. Napsal jsem to pouze jako reakci na ty dva odkazy z příspěvku novase.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od bassgenerator »

Všeobecné príkazy sú tí na dve veci keď, nemáš alebo nevieš ešte čo to vlastne robí, tak trošku do obrazu:
https://www.svetandroida.cz/universal-adb-driver-201507" onclick="window.open(this.href);return false;
Myslím,ze po prečítaní tohto si sám telefón pripojiš a vyskusas čo to je za vecičku a málo by ti to byť jasné.
­
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od lubinek79 »

Jen letmo k tomu toolkitu. Používám ho od dob 1+1 a nikdy nebyl žádný problém. Jasný, umět pracovat s ADB je důležíté, ale toolkit je super věc a pro mě zatím na 100% funkční. U MUTIho vznikl problém jinak, než samotným toolkitem. :-) Konec OT. ;)
Uživatelský avatar
Muti
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 22. črc 2013 13:00:19
Typ mobilu / ROM: Htc Incredible S - Htc One - OnePlus 3
Tablet: iPad 4

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od Muti »

Řekl bych, že u mě vznikl problém v toolkitu. V Recovery flashnutém právě v toolkitu nešla flashnout alternativní ROM. A to jsem flashoval recovery dvě-vžy potom stejný problém, u flashe BJRR chyba 7.
Poté, co jsem flashnul stené recovery pomocí adb už bylo vše ok a flash rom byl bez problému.
lubinek79
Droid
Příspěvky: 1290
Registrován: stř 06. črc 2011 7:51:44
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Tablet: Asus MeMo PAD 8 (me181cx)
Bydliště: Jih Moravy
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM][1+3][OFFICIAL][RESURRECTION REMIX][5.7.1]

Příspěvek od lubinek79 »

Já toolkit použil mnohokrát na 1+3 a nikdy problém nebyl. Přes toolkit jsem telefon odemykal i zamykal, nahrával twrp atd.a vždy bez problémů. Netvrdím, že se nemůže stát chyba, ale v tomhle případě bych hledal zádrhel jinde. Ale nemá smysl to rozebírat, když už ti vše funguje. :-) Toolkit je velmi pohodlný pomocník a já jsem s ním max spokojený. S abd jsem taky bojoval, než jsem si osvojil základní použití, ale vždy je dobré mít v záloze alternativní řešení, pokud jedna cesta selže. :-)
Odpovědět

Zpět na „OnePlus 3 - ROM/ROOT/FW“